Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Tak jeste xbox, a muzem se rozhodovat zda je lepsi pc nebo pc :)
  • Vrook
    Ať si strčej tu socializaci a personalizaci do p... Já chci hrát a když hraju, tak si chci odpočinout od společnosti, né sdílet každou kravinu, kterou ve hře udělám. Já nepotřebuju mít na PSN stovky "kamarádů" který uviděj každý usrání si, který ve hře provedu. Tohle je fakt hroznej trend.. džízs..
    • Ámen :) Také si chci zahrát a navztekat sám :D. Nepotřebuju, aby o každém mém výstřelu věděl každej lolek :P. Co je vůbec komu po tom, co hraju, jak hraju, proč hraju, jak dlouho apod.?! Fuck them and those social networks!! :P
      Také jedu vše solo a navíc nemám potřebu polovině světa vyžvanit, co zrovna dělám nebo aby si to mohli nějak zjistit :P. Demence nezná mezí prostě :P
      • Spouste lidem se to naopak libi, jsou socialni a radi sdili svoje zazitky. Podivej se na uspech facebooku. Dokud je to volitelne, tak mi to nevadi.
  • Doufám že konečně splní můj sen a ke konzoli bude přidělán kávovar
  • Stillson
    A já čekal od Activision nový CoD :-( se stejnou grafikou na nové konzole.
    • V tom pripade bych pred nimi smekl, ze maji balls of steel *1*
  • Bude se jmenovat Pony Slaystation 4
  • Mart9
    S tím časem tady řešíte neskutečné kraviny, přitom naprosto každý chápe, kdy těch 24:00 je!!
  • MidnighT91
    Půl hodiny žvatlá o úžasným fps pocitu z jízdy a když se auto konečně rozjede, tak má postava kamenej pohled vpřed... Taky se vám zdá, že tam všichni co tam žvatlaj přišly na koksu...
    • sugyn
      To nevadi, hlavne ze si muzes otevrit dvere a zapnout si pasy.
  • Ty jejich naučený marketingový žvásty jsou naprosto šílený...
  • ten chlap je šíleně creepy. mám pocit že když to vypnu tak si mě najde a zabije. *8*
    • Whoossain
      Rofl *1*
  • s tou socializaci me fakt uz serou.. tohle je jen debilni variace na blbej facebook schovanej za hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit