Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se jdi preoperovat na Japonce a nesmrd tady.
  • Porizovat ji budu kvuli hram. Ale treba moznost porizovat screenshoty a videa mi chybela. Na PC jsem si kvuli tomu koupil FRAPS a na Vite mi moznost porizovat screenshoty udelala velkou radost. Na PS4 mi dela radost treba "tabletove" chovani, kdy se fyzicky nebude vypinat jen uspavat, stejne jako zvlastni nizkospotrebni procesor na downloady, kdyz konzole spi. A jsem zvedav, jak bude fungovat hrani her behem jejich stahovani. To jsou veci, ktere vyrazne zprijemni pouzivani konzole.
  • Teda neviem ako vy, ale ja v tom,ze presli na prakticky klasicke PC v inej skrini, vidim len pozitiva, konecne nebudu musiet vsemozne optimalizovat hry pre PC a teoreticky by nam mali v porovnani s ekvivalentnym PC , aj podobne bezat, takze casom bude stacit kupit 8 jadro na podobnej frekvencii s podobnou grafikou a vybavene...8GB RAM uz ma snad dnes kazdy normalny clovek :D
  • christianus
    To se tvrdilo uz o ps4. :)
  • A 16GHz k tomu :-).
  • Naivni ocekavani, s nejvetsi pravdepodíbnosti tí dnes jeste nevi ani sony.
  • Ja myslel ve srovnani se soucasnou generaci. A nechces mi doufam rict, ze socialni serepeticky a personalizace je to, co ti na PS3 chybi a je to ten duvod, proc si budes novou konzoli porizovat, ze ne? *1*
  • PS5 uz mozna ani v klasicke podobe, jak konzole zname, nebude *3*
  • Sony sa poucilo od Nintenda a pochopilo ze HW vykon neni vsetko, to je v poriadku. Len je otazka ci budu mat aj "killer" tituly. Respektive v minulosti vsadazli hlavne na bombasticku grafiku/prezenteciu kdezto momentalne je jasny posun skor k multimediam, socialnym kravinam. Je otazne ci toto ma byt tahun novych konzoli ktore boli doteraz urcene halvne na AAA tituly. Tak nejak mi neni jasne koho chce Sony oslovit. Ak casual hraca, s prudkym socialnym citenim tak tomu bude stacit aj socka konzola - OUYA. A zasa pre narocnejsieho hraca je PS4 torchu zmetena.
    Dalsia vlastnost ktora ma desi su rozne background funkcie. Konzola bude vlastne stale on maximalne v sleep mode ale stale s moznostou stahovania aj v sleep mode. Ehmm to je tak krasna moznost pre hackerov ako sa naburat do beziacich PS4 a natlacit uzivatelom nechcene data. Dalsia vec je to 3d kamerove snimanie. Ked to prezeniem na velkeho brata v Sony (MS s Xboxom720 a kniectom2 detto) tak asi budeme v obyvacke hravat v kukle aby sa nedala identifikovat tvar :-) respektive ak budu musiet byt konzole furt online nebude problem si povedzme odfotit hraca ak spusti neziaduci kod na kozole (nemusi to byt zrovna upiratena hra, staci ze sa Sony nebude pacit homebrew sw alebo nieco ine...)
    No neviem neviem, cena za to online pohodlie sa mi zda dost vysoka.
  • http://v.cdn.cad-comic.com/comics/cad-20130220-07292.png
    a tak to tady chodí *15*
  • takyto zrychleny start len zato aby predbehli miscrosoft?? moze byt len nech to neni zase cena 699$
  • walltar
    Vidět, že nejsi konzolista ... jinak bys nadával, že ti neukázali jaký to bude mít plastový obal. *1*
  • Malleth
    Konzoli dělaj hry a ne procesory
  • walltar
    Protože konzole, díky tomu, že má jen jednu specifikaci tak využívá svůj HW mnohem optimálněj než PC. Tím pádem by bylo od té společnosti nenormální kdyby do ní dali HW co jím bude stačit na 10let dopředu. Musí myslet i na PS5. Cena konzole musí být nízka aby ji koupilo co nejvíc lidí a kvůli tomu ji i ta společnost dotuje hrama.
  • walltar
    Hej tak to se máš .... pracuješ v NASA nebo CIA?
  • p.s. puvodne jsem to chtel koupit ale bez unikatni cell architektury nezajem
  • hmm škoda že opustili svoji unikatni architekturu takhle z toho bude jen dalsi xbox. radši meli šefa udelat japonce takhle to dopadne kdyz necemu sefuje cech :(
  • Robotron3
    80ti jádrovej procesor si měl? *15*
  • Bylo by to pro lidi co nemají žádnou nebo pro lidi co nechcou mít 2 ne-li více konzolí kvůli tomu aby si něco mohli zahrat :) Jinak díky za tvůj komentář na ůrovni 14tiletého :)
  • Už pred nekolika lety sem mel 10 krat lepsi PC jako tohle ps4 to je trapas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit