Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/21/new-ps4-a-pc-rps-declares-victory/
  • 24:00 ? tak toho se asi nedockame :d
  • Sony bude dělat PS-4. Do prodeje se dostane na Vánoce 2013. Bude na ni Diablo III. A - vlastně neukázali jak bude vypadat. No-to je super. Na tohle jsem fakt už starý. Čekám 2hodiny jak blbec jak ta konzole bude vypadat a kolik bude stát a oni nic... Hm, tak na E3 no...
    • Souhlas, nevím jak to bude vypadat, ale 100% vím, že bude hafec článků jaké to bude skvělé a co na tom vyjde a těch prezentací - sony asi i okopčí nintendodirect :(

      Jinak to ber z té lepší stránky, pokud se ti rozbije 3, nebo chceš nový technologie, víš, že můžeš šetřit na vánoce, bohužel, ale nevíš kolik si budeš muset našetřit a co k tomu bude :(.
  • Největší sranda bude, až po dvou hodinách chvástání zvednou oponu, ukáží nějakou škatulku a řeknout "tohle je PS4.. více za rok" :-O
    • Coffin.Corner
      Smazáno, vysvětlení níže.
      • Oprav link :)
        • Coffin.Corner
          Sorry, neopravím. Tiscali nějak nebere odkaz z youtube s časovou značkou. Zkoušel jsem to třikrát a nejde mi to.
    • Ja myslim ze po hodině bude hotovo :) A docela doufám, musim ráno vstávat :D
      • langustyn
        no po tomhle nwm nwm :) 2:20..
        http://thephantompain.com/
        • 2:20 bude spis dnesni datum nez cas, proc by davali stredoevropskej cas kdyz se to kona v USA?
          • langustyn
            ok asi mate pravdu... ale dvojtečka v datu? navíc, co vím, to tam přibylo až dneska :)
            • Tak to asi bude doslovna citace z nejaky knihy ne? Jinak taky nevím
              Asi to ale resime zbytecne, cela tahle hra je jedna velka neznámá
        • Spades
          Podle mě ohlásí MSG jakožto pilotní hru PS4. 2-20 je datum.
      • To já taky musím a zřejmě to vzdám, protože pokud už něco představí, určitě si to nechají až na konec, takže počítam kolem 2:00 hod. našho času. Si to zítra v klidu přečtu a podívám se jestli bude kvůli čemu, mrknu na záznam.
        • Hale, do dvou to určitě nebude...
  • Ze by se Sony poucilo a tentokrat predbehli MS? I kdyz na druhou stranu drivejsi oznameni nemusi nutne znamenat drivejsi vydani.
  • Celkem mě zajímá, jakou bude mít konzole ochranu proti hacknutí. A když vezmeme v úvahu, že u PS3 doteď nejdou hacknout všechny modely (novější slimy a všechny superslim nejdou), tak si myslím, že PS4 bude pro hackery něco jako "hardcore hacking difficulity".
    • Spades
      Právěže naopak. Ber to tak, že to nebude vylepšená PS3, ale úplně nový HW. Bude mít spoustu chyb, které hackeři mohou využít. Až další řady PS4 budou mít zadělané díry.
      • Už se teď těším,jak se budou soudit s tím, kdo hackne PS4 a jako odplatu za hackera někdo zase hackne PSN.
  • Vrook
    Měli prostě udělat PS3 s lepším hardwarem *7* .. Jako asi si to jednou pořídim (kdyžtak prodám dál), ale ty sociální hovadiny, spectator mod atp tam fakt potřebovat nebudu.
    • Nesuhlasim uplne, download in background, includnuty streaming atd su imo dost super veci.
      Socialne featurky ma asi obidu, kedze na PSN som forever alone :(
      • Vrook
        Já PS3 neměl, takže jsem bral download v pozadí jako samozřejmost. Se divim, že to tam nebylo. Jinak streamovat nehodlám ani nechci aby PSN odesílalo SMSky mojí babičce že sem získal achievement v GTA a podobný krávoviny.. Prostě socializace her jde mimo mě. V multiplayeru to chápu v určitý nutný míře, ale to je tak vše..
        • Nevim o cem je presne rec, ale inteligantni download v pozadi je na ps3 samozrejmost. Je to jeste lepsi nez na pc, protoze kdyz zacnes hrat online hru, tak se sam prerusi a po skonceni hrani se sam obnovi. To same s vypnutim konzole. Takze jednou das pozadavek a pak uz se nemusis o nic starat a konzoli muzes dal plnohodnotne pouzivat.
      • Stillson
        Většinu věcí umí PC již nějakou dobu. Jako určitě některé věci posunou konzole dopředu. Ale tu sociální síť mohly vynechat. Zbytečně vyhozené peníze podle mého.
    • Stillson
      Já bych si to určitě koupil pokud by řekli, že bude brát hry minimálně z PS3. Jinak jim na to kašlu zatim dokud nevyjde nový MGS :D
      • Vrook
        Tak já bych si to koupil hlavně protože už mě nebaví sedět furt u PC. *15* A gamepad mi nikdy nevadil. Jinak zpětně by tam hry jít snad měly. Uvidíme. A ještě teda uvidíme co xbox. Ale pokud nepřijde s nějakejma peckovejma featurama, tak bych šel asi do PS3.
        • Stillson
          Sakra mám z toho polygonovýho dědka strach :D normálně. Vypadal jak Bishop z Alienů když byl rozbitej :D. Jinak zpětně tam hry nepůjdou zatim řekli,že to nepůjde. Ale snad to změněj.
          Jinak k PC si můžeš taky koupit gamepad a pořídit velkou televizi. To pro mě neni potíž. A Xbox nechci už ze zásady (nehraje se mi tak dobře s tim jejich ovladačem), takže bych šel určitě do PS.
          • Vrook
            Tak konzoli bych si teda kupoval taky z toho důvodu, že se o ní nebudu muset starat. PC musim upgradeovat, neběží mi vše na plný detaily, musim ho čistit a podobný kraviny. Do budoucna to vidim na nějakej průměrnej notebook na práci/školu a sem tam nějakou hru a na main hraní prostě konzoli.
            • A profukujes i svuj televizor?
            • Stillson
              Myslim, že konzole by se taky měla jednou za nějakej čas vyšistit jakože alespoň profouknout :D stejně jako Notebook.
              Škoda,že PC scéna přichází zrovna o Tebe :-/
  • Square Enix se tedy moc nenadřel se svojí prezentací.
  • jindra.veliky
    kouzelnicka hlaska v clanku me fakt dostala

    uplne jsem si smichy nacural do tenisek
  • Sony má největší průjem co jsem kdy viděl, takovejch sr*ek za ty 2 hodiny :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit