Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    A možná přijde i Mamoulian...
    • Eda.Frtan
      On dneska ještě někdo ví, kdo to je? Nebo spíš byl... :-D
      • Robotron3
        No jistě. Filmovej režisér samozřejmě :)
        • Eda.Frtan
          Ok, bod pro tebe :-D
  • jakubtomsa
    obecna nuda, aneb med kolem huby...
  • Co ja hlavne chcem od PS4:
    -kazda hra day1 digital download
    -pokracovanie PS Plus a PSN v takom duchu ako doteraz (teda hlavne multi zdarma a tie free hry za mesacny poplatok)
    -samozrejme novy HW, ale tak to je imho zrejme
  • Půl hodiny mýho spánku v prdeli a nic, ještě se tam vystřídá tak pět ocasů s nudnýma kecama a třeba ukážou něco smysluplného ...
    • dilinja
      neukazou *5*
  • Proč vždycky když se objeví nějaká konzole tak sou jeji parametry jako u prumerneho PC? Proč tam je 8GB paměti a né třeba 16GB? (cena Pamětí je dnes směšná)

    BTW:tim nerikam že to nestačí já mam 4GB DDR2 a 1GB na grafice a zatim mi šlapou naprosto všechny hry, ale kvuli budoucnosti bych už těm konzolím dal radši 16Gb....
    • walltar
      Protože konzole, díky tomu, že má jen jednu specifikaci tak využívá svůj HW mnohem optimálněj než PC. Tím pádem by bylo od té společnosti nenormální kdyby do ní dali HW co jím bude stačit na 10let dopředu. Musí myslet i na PS5. Cena konzole musí být nízka aby ji koupilo co nejvíc lidí a kvůli tomu ji i ta společnost dotuje hrama.
      • PS5 uz mozna ani v klasicke podobe, jak konzole zname, nebude *3*
        • christianus
          To se tvrdilo uz o ps4. :)
    • Hej pane odborníku, asi ti usiel fakt ze to neni 8GB DDR3 ale 8GB GDDR5. Vies aky je rozdiel medzi ddr a gddr ?
  • Nedivil bych se, kdyby PS4 měla operační systém Android.
    • Robotron3
      Tak to bych se divil hodně. Možná bych se i štípal, jestli se mi to nezdá *15*
    • *1* Parádní vtip.
      • Proč ne? Xperia je má taky, dokonale by to propojovalo zařízení od Sony.
        • Robotron3
          To by bylo jako dát software z navigace z auta do ledničky. Možná, kdyby se to přizpůsobilo, tak i ten navigační software by dokázal pak kontrolovat mrazák a jestli to dobře mrazí a lední, ale pak by tam bylo všechno ostatní uplně zbytečné. A konzole je pořád úzce specifické zařízení a musí tam být konkrétně napsaný operační systém, který z hardware pro hry vytěží maximum.
          • Blbost. Pokud os umozni aplikaci primy pristup k hardware, tak je uplne jedno, jaky ten os je - z pohledu vyvoje her. Proti androidu mluvi neco uplne jineho, slabe zabezpeceni proti piratstvi.
  • Až sem příjde PS4 tak zas Pc bude o nějaký kus dál a hry budou vypadat zase lépe takže,takže PS4 bude tak možná nějaký Low End počítač.
  • Awww konečně Watch Dogs!! Tu hru jsem ještě ani nehrál a už jí miluju!!! :D
  • Stillson
    Watch Dogs vypadají úžasně. Na tuhle hru se hrozně těšim. Jediné co se mi moc nelíbilo, tak že HUD a podobný věci jsou dost podobný Assassins Creed, ale to je maličkost.
    • Řekl bych, že se z nich stane i dojná cow jako Assassin.
    • Ani ne. Aspoň ne z toho videa. Jako film dobrý, ale gameplay vypadal jako mačkání tlačítek při zpomalení času.

      Jasný, celá hra taková nebude, ale pokud to hackování budou mít takhle, tak to bude zklamání.
  • MidnighT91
    Diablo 3, přelomové oznámení!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší