Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    po tom hypu okolo meetingu si snad ani sony predstavit cokoli mensiho nez nextgen konzoli nemuze dovolit
    • lipkozzi
      (reakcia na prispevok nizsie) No da sa to brat trebars tak, ze 24:00 dnes = 0:00 zajtra
  • Robotron3
    Sem myslel, že ukážou aspoň tu konzoli, jak bude vypadat, aspoň na obrázku, ach jo.
    • Naivni ocekavani, s nejvetsi pravdepodíbnosti tí dnes jeste nevi ani sony.
  • Jezis tyhle recicky at si nechaj, je nam to jasny, nase obyvaky se stanou mistem pro zabugovany Move/Kinect hovadiny...

    No uff, aspon ze uz to oznamil, uz se do me zacala drát paranoia :D

    No libilo se mi ze rekl ze nam ukazou co zvladne PS4, ale over the next couple of hours? Dafuq? Ja musim spat :D
    • ringmancz
      já jdu radši spát a ráno si to pěkně přečtu bez keců okolo
    • Přesně, ať už konečně ukážou Killzone 4 a MGS5 (Phantom Pain)!
      • Spades
        Me staci PS4 :D
  • Doufám, že to bude oznámení CS:GO v EU PS Store *1*
  • No ten ovladač to je teda slušná sabotáž...snad si zvyknem...
  • Tak video z killzone nevypadalo spatne, ale na zadek me teda neposadilo.
    • Stillson
      Nějak tak. Takhle mají hry vypadat už tak přes rok, akorát konzolisti poznají rozdíl v grafice. Žádná sláva... za to ty auta vypadají parádně. Ale to už vypadaly v Gran Turismo HD na PS3.
      • přijde mi že takhle vypadal ME3 na PC, ale narozdíl od driverclubu to nebyl render
      • No nevím, sice pěkný - ale žádná bouračka! Zřejmě je to jen tech demo :(.
  • Ta dnesna konferencia Sony je vlastne len zastierka.
    Skutocny zamer je sutaz o most creepy video game developer out there O_o
  • Bojím se aby to nedopadlo jako s Iphonem 5. Každej natěšenej na ultrasuper mobilní udělátko a oni ukážou protáhlou 4ku *7*
    • Spades
      U iPhone nemůžeš NIKDY očekávat ultrasuper mobilní udělátko :D

      To je jako čekat sporťák značky Avia :D
      • No teda, ja Apple nemusim, ale prirovnat iPhone k Avii to bych si nedovolil :D
  • Jsem na to velice zvedavej. Jsem PC hrac a o konzoli neuvazuju, ale prave jako pc hrac ocekavam s nadeji, ze by se jiz par let zabrzdeny vyvoj mohl zase pohnout dopredu. Doufam, ze neukazou jen krabici a pusti na tom i nejakou nextgen hru *1*
  • henten staroch z activisionu vyzera jak mafian

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit