Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak kdy se tam sakra objevi Dan s husity ? :D
    • Gordar
      Taky na něj čekám :D
  • Čekal jsem jak tu budou ukazovat hry s nabušenou grafikou a oni tam s*rou kreslene hry -_-
  • Slušnej Mumuland *1* *1*
    • Black_Hand
      marek cerny je trochu strasidelna postavicka...
    • A já si řikal koho mi připomíná :D
  • Whoossain
    Ten člověk, co tam mluví, mi trochu nahání strach *13*
  • sugyn
    No tak tohle je opravdu delany jak pro debily."Nemuzes pokrocit se hrou na konzoli?" Zavolej si kamarada co ma o pul kolecka vic nez ty. :D That's rubbish.
    • K tomu automaticke stahovani her na zaklade tvych preferenci, to mi taky prijde jak pro retardy. Velky bratr vi, co je pro tebe nejlepsi *1* .
      • sugyn
        Kdo chce facebook na konzoli?Jo utratim 18tisic korun za to abych tam mel facebook a k tomu tlacitko share u dualshocku. /facepalm.
      • Spis si to nedovedu predstavit. Si jednou reknu, mam chut na neco uplne jinyho, koupim si nejake zavody a najednou ERROR! Mate predem stahnuto 12 dilu Call of Duty, protoze jste hral Battlefield a nemate misto na disku...
  • MidnighT91
    Bungie už u mě vyvolává pouze záchvaty smíchu, po tom jejich prohlášení o fps hrách...
  • Tak jsme se dozvěděli zase uplné h o v n o no :( škoda já se těšil že ukážou kastli.
  • vidíte tam někdo nějakej skok v grafice? Přijde mi to skoro hranatější než dnešní hry
    • je tam videt pouzivani fyziky a podobnejch poletujicich veci.. to je na pc standart, ale konzolim to konecne dodava nejakej ten zivot.. grafika neoslni. chce to jeste pockat tak rok po vydani kdy se zacnou objevovat opravdovy tituly slechteny na vysledek a ne ty prvni kousky co se ukazou zde.. tak to je ale vzdycky. po vydani nove konzole je zacatek proste vlaznej nez se to rozjede na nejakou uroven
    • A hlavne, co mozes cakat z nejakeho ani-nie-720p streamu...
      Musime pockat kym to releasnu vo fullHD a potom hodnotit.
    • Podivej se na prvni ps3 hry a pak na letosni...cos cekal? SI to predstavujete jak Hurvínek válku lidi
      • Což se dá volně přeložit i tak, že pokud si bude chtít někdo koupit PS4 kvůli grafice tak ať raději počká pár let.
        Ona ta grafika lepší určitě je vrámci konzolí, ale celkově vzato je už teĎ pozadu minimálně tak 2 roky za současností.
      • sugyn
        Tak ze podstate, pockejte si lidi za deset let to bude mit super grafiku?To snad ne.
        • 2 roky a hry budou vypadat jinak. To jsi vazne cekal ze to bude takovej skok, ze nebues moct usnout? To si nemuze myslet nikdo kdo tomu aspon trosku rozumi
          • sugyn
            No to bude asi tim ze tomu nerozumim a mezi ps2 a ps3 ten skok je razantni.
            • 300mhz jednojadro procak vs 7dmijadro :D
            • Jiná doba...teď už neni ten rozdíl ani v hardwaru takovej velkej jako pred 10 lety za stejny casovy obdobi...
      • Pri predstaveni PS3 a Xboxu360 byl ten skok podstatne vyraznejsi.
        • Jenze to byla doba, kdy byl obrovskej skok ve všem
  • MidnighT91
    Jsem zvědavej, kdo jako první plácne že jejich hra vyždíme z ps4 maximum :) zatím všechno vypadalo hůř jak první crysis...
  • MidnighT91
    Zrzavej asiat tomu chyběl k dokonalosti !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit