Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tak to je špatný :/ od včera mám nainstalovaný Crysis 3 a dnes v půlnoci mi ho na Originu aktivujou!!!

    Budu muset mít po ruce nota s games.cz :D:D
    • riesim podobnu dilemu :)
  • naco ty slozity hudebni nastroje se ctyrma tlacitkama.. ted uz budu hudebnik jen machanim klacku :)
    • To je hra pro důchodce, mohou trénovat svůj třes - alespoň podle toho videa mi to tak přišlo. Pořád lepší mít něco v ruce, než jen mávat rukou :).
  • CDProjekt na PS4 :) - konečně :).
    • Kdyby jen CD projekt, byla tam vidět i Bohemka :)
      • Tak toho jsem si nevšiml, vypadá to, že Nintendo se svým Wii U je totálně v ( I ) - Orkové vypadaj fakt skvěle.
  • smajra toho pinpongace hledali asi hodne dlouho *1*
  • MidnighT91
    Deep down vypadá dobře, nějak jsem přeslechnul jestly bude exklusivní... Každopádně to vypadá že se snaží přiživit na Dark Souls...
    • christianus
      Chvilku jsem myslel ze to bude Dragon's Dogma 2.
  • teprve s těma Japoncema to začalo bejt zajímaví
  • takyto zrychleny start len zato aby predbehli miscrosoft?? moze byt len nech to neni zase cena 699$
  • pavel.sterba1
    Pokud se potvrdi spekulace z ruznych serveru o budouci podobe PS4, tak to bude spis drobne zklamani.
    • Ono se to da ale vcelku cekat, ze tentokrat ten skok nebude tak velky, jako tomu bylo u soucasne generace.
  • to watch dogs vyzera moc jak ac v sucasnosti teda lubi sa mi ovladanie vlakov a semaforov ale to utekanie pri ktorom drzim 2/3 tlacitka mi uz dost leze na nervy
  • nekromant33
    cuka se me to cim dal vic at mam rozliseni jaky chci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší