Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda neviem ako vy, ale ja v tom,ze presli na prakticky klasicke PC v inej skrini, vidim len pozitiva, konecne nebudu musiet vsemozne optimalizovat hry pre PC a teoreticky by nam mali v porovnani s ekvivalentnym PC , aj podobne bezat, takze casom bude stacit kupit 8 jadro na podobnej frekvencii s podobnou grafikou a vybavene...8GB RAM uz ma snad dnes kazdy normalny clovek :D
  • No, zaplať pánbů, že to games.tiscali.cz nebude komentovat naživo:-)
  • giacobraza23
    Jo vydaji neco uplne novyho a prelomovyho. Tak grafika cca. HD7850 max 7870. Paneboze kde by moh bejt Crysis 3 po graficky strance nebyt tech zasranejch konzol...
    • TheGGG
      Tam kde bys ho stejně rozjel jen na low na svým 10 let starým kompu *3*
    • deridon
      jasně kdyby nebyly konzole tak tu máme HD9990 či rovnou nějákou 4K2990, co by ne, AMD přeci přeskočí jejich rozvržený plán technologií a posunu, kvuli tomu aby lidi mohli hrát na grafikách za 50000kč, naservirujou za rok tři/čtyři generace hell yeaaah! :D ona grafika už v dnešní době nemuže být tak přelomová nebo může, ale nevim co vylepšovat, když už tu máme celkem dost fotorealistických her i na efekt/filmových her, chce to vylepšovat hlavně fyziku, AI, funkčnost/scripty v openworld hrách.. 3DMark dřív patřil mezi špice grafických prezentací, dnes je to slabota.. a kvuli konzolím? neřekl bych (nevlastním žádnou konzoli prosím pěkně!)
      • Fotorealistickych her? Asi mi neco uniklo.
        Jinak ale souhlasim, ze radsi bych videl pokrok v AI a fyzice, nez ve vizualu.
        • Robotron3
          Pokrok AI ale neni tak moc závislý na výkonu, jako grafika. Firmám se nevyplatí dělat pokročilejší AI, protože je to strašně moc práce navíc a lepší AI neprodává tolik, jako vizuál.
      • Spades
        Víš jak vypadají rendery od Blizzardu? Tak taková grafika NELZE udělat realtime. Proto musí být pokrok.
    • Malleth
      Kdo by hrál Crysis, kdyby nemělo pěknou grafiku?
    • takíchto idi*tov mám fakt dost...
    • Robotron3
      Kde by moch bejt?
      • nevšímej si ho, je to pejča
    • Kde by mohl být svět bez bláznů jako jsi ty.
  • ringmancz
    konzole mě nezajímá, spíš hry a to jestli budou nextgen only
  • Myslel jsem si, že Sony je japonská firma :D.
  • Boha vasho, ak sa vam to tak nepaci, chodte spat
  • sugyn
    Tak ze tim padem neni ani duvod si kupovat dalsi generaci konzoli?Kdyz ten rozdil v hw neni tak velky, k cemu to potom je?Zatim me ta "prednaska PR" nepresvedcila abych zahodil ps3.

    Edit: Reakce na Miserius.
    • Psychotic
      Copak konzole byly někdy o síle HW? Proč si kupovat další generaci konzolí? Protože na další generaci budou vycházet nové hry. A zrovna u SONY se dá očekávat spousta kvalitních exkluzivek. Pokud chceš onanovat nad grafikou a vytahovat se ve škole jaký máš doma dělo za padesát hadrů, kup si PC.
      • sugyn
        Zkus to znovu az tvoje argumenty budou mit nejakou elementarni logiku, doporucuju precist si po sobe jako pitominu jsi napsal.Obzvlast: "Proč si kupovat další generaci konzolí? Protože na další generaci budou vycházet nové hry.".
        • Ty argumenty jsou logicke a navic spravne.
        • Psychotic
          Upřímně nechápu, co je na tom špatně. Teď stojíš před těžkým morálním dilematem: Mám ho zesměšnit? Nebo specifikovat, co že to napsal za volovinu? Rozhodni se.
    • me zatim cim dal tim vic presvedcuji o zbytecnosti tehle "next-gen" konzole. vlastne ne, neni zbytecna, protoze bez ni si ty hry, ktere na ni maji vyjit nezahrajete nejspis na nicem
    • No rozhodne ne to koupit hned v den vydani, to jedine ze by te zaujal nejakej launch titul. Jinak pockat az tam budou hry o ktery stojis a koupit. A rozdil v hw neni malej proboha, co se tyce hw je to mnohonasobne vykonejsi... Pro lajky jako jsi ty bude lepsi si opradu pockat az tam budou hry s peknyma panáčkama a efektama *3*
      • sugyn
        Zajimave ze jeste nerekly jak je to vykone a co v tom doopravdy je ale hlavne ze vis ze je to dokonce mnohonasobne vykonejsi.
        Koukam ze moje ironie nezafungovala kdyz jsi me posunul mezi lajky?(Lajka je pes ktery se dostal na orbitu).
        A ano panacky s velkyma efektama to ja chci, kvuli tomu si kupuju tu blbou konzoli, abych mohl ty blby panacky mlatit spolu s kamarada, o tom to je, a zatim ps4 to jednoduse nepredvadi.Neni tady zadny velky boom, nic kvuli cemu bych si musel bezet a koupit si to.
        A tvuj argument ze mame pockat par let az vyleze titul je proste spatny, nemuzes uvest neco tak megalomanskyho jako playstation bez toho aniz by to doprovazela nejaka opravdu paradni hra s velkyma panackama a efektama.
        • Sony mohla udelat bombastickou konzoli, ale stala by 30kKc apak bys tady zase nadaval, ze je moc draha. Ty chces bombastickou konzoli za 10kKc a zazraky hold Sony nedela. S drahou PS3 se spalila, zkousi to tedy s levnou PS4 vylepsenou jen primerene.
  • MidnighT91
    Viděli jste ten ksicht? Na pc je to 4 roky stará záležitost...
    • ukaž mi kde je tahle technologie integrovaná do PC hry.. a LA Noire nedosahuje ani zdaleka takový kvality
      • MidnighT91
        už v crysis 1 ksichty vypadaly takhle... http://www.crydev.net/uploads/mediapool/pcgh/crysis_faces_4.jpg
        • uz v metal gear solid 2 byli lepsi xichty jak v crisis 1
      • To co jsi teď viděl co ve hře uvidíš jen zřídka :)
  • http://v.cdn.cad-comic.com/comics/cad-20130220-07292.png
    a tak to tady chodí *15*
  • Sony sa poucilo od Nintenda a pochopilo ze HW vykon neni vsetko, to je v poriadku. Len je otazka ci budu mat aj "killer" tituly. Respektive v minulosti vsadazli hlavne na bombasticku grafiku/prezenteciu kdezto momentalne je jasny posun skor k multimediam, socialnym kravinam. Je otazne ci toto ma byt tahun novych konzoli ktore boli doteraz urcene halvne na AAA tituly. Tak nejak mi neni jasne koho chce Sony oslovit. Ak casual hraca, s prudkym socialnym citenim tak tomu bude stacit aj socka konzola - OUYA. A zasa pre narocnejsieho hraca je PS4 torchu zmetena.
    Dalsia vlastnost ktora ma desi su rozne background funkcie. Konzola bude vlastne stale on maximalne v sleep mode ale stale s moznostou stahovania aj v sleep mode. Ehmm to je tak krasna moznost pre hackerov ako sa naburat do beziacich PS4 a natlacit uzivatelom nechcene data. Dalsia vec je to 3d kamerove snimanie. Ked to prezeniem na velkeho brata v Sony (MS s Xboxom720 a kniectom2 detto) tak asi budeme v obyvacke hravat v kukle aby sa nedala identifikovat tvar :-) respektive ak budu musiet byt konzole furt online nebude problem si povedzme odfotit hraca ak spusti neziaduci kod na kozole (nemusi to byt zrovna upiratena hra, staci ze sa Sony nebude pacit homebrew sw alebo nieco ine...)
    No neviem neviem, cena za to online pohodlie sa mi zda dost vysoka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit