Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj, waitstation 4, nateseni jak panic na vaginu.

    http://www.gurujoe.sk/2013/02/playstation-meeting-2013-see-future.html
  • Grafika vypada uplne super. Spousta objektu,detailu ,paradni nasviceni , spousta particle efektu . Osobne si myslim ze tohohle je dneska schopny jen to nej pc na trhu. Problem ovsem je ze to pusobi jako dalsi tuctova strilecka kterych jsou mraky. Takze se clovek pokocha grafikou a za 2 hodiny ho to prestane bavit. Navic tlacitko share na ovladaci mi nahani husi kuzi :)
  • Ach jo, okamzity hate na grafiku titulu ktere jsou ve vyvoji buhvi jak dlouho... A už ted si zase stezujete ze to je pozadu *15* Takovy partě...jedinců se asi nikdy nezavděčí
    • Nic proti zastáncům konzolí jako jsi ty, ale od PS4, která vyjde 7let? po PS3 bych osobně čekal více.A když se mluví o tom next-genu atp. tak se logický každý bude dívat na tu grafiku.
      • Kazdy ne, jen povrchni konzumni jedinci, kteri na hrach vnimaji jen tu grafiku.
  • Hezká autíčka. Pěkně vymodelovaný lidský obličej se super pokožkou. Killzone - nic moc, Infamous - taky nic moc, puzzloidní hry nehraji.... God Of War nebude ?
    • Gow uz prichazi :)
  • Ja z ty jejich barevny zarovky (Move) porad nemuzu.
    • Tam je evidentní, že pro Move nemají absolutně žádné nápady, ale něco pro to vytvořit museli.
  • Kratos na stage :D
  • Jinak celkově tam fakt kecaj hrozný sr**** :P. Jsem si myslel, že to bude něco lepšího :P. Jako těch pár gamesek, co tam předvedli, byly zajímavý, ale jinak je to dost o ničem :P.
    Doufám, že konference od MS bude lepší :P. I když jsem k tomu spíše skeptický, všechno je to jen hrozná komerce a PR žvásty jak v Blesku :P. Bla bla bla... Až budou nějaké články na herních webech, bude to myslím o dost přínosnější, nežli toto :P.
    • Navíc kvalita videa je nic moc - až uvolní lepší kvalitu, tak poznáme skutečnost.
  • Ježiši, ten Čongáč :D:D:D No to je fakt moc :D:D Neumí ani p*** anglicky :D
  • Čim víc elidí, tím více se video m*dá, čim více se video m*dá, tím méně lidí. Momentálně je tu 3 miliony diváků a na video se již nedá čučet -_-
    • http://cs.twitch.tv/ tam to jede ok
  • MidnighT91
    Tohle Final Fantasy video je starý ale naprosto perfektní... Teda jestly je to Final Fantsy...
    • To bylo minulej rok na E3?
      • MidnighT91
        Mám za to, že jo...
    • Spades
      Halvně říkali, že o jelo realtime už na PS3...
      • Ne říkali, že je to runtime z připravované konzole, video bylo na PS3 jen puštěno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit