Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gordar
    Blizzard má konzole v krvi ;)

    .. ale tuhle hru si mohli nechat
    • No u D3 opravdu next-gen neuvidíme :)
  • MidnighT91
    Už se mi to seká tak že se na to nedá dívat, mám 10 mega lajnu...
    • MidnighT91
      S bráchem kterej už chrápe...
      • a zkousels ten link co sem nekdo daval? Me to jede HD bez zaskubu

        http://www.gametrailers.com/netstorage/psmeeting/live.html
        • MidnighT91
          Jo na GT to běželo normálně...
      • agregace seefe :D
    • a s kolika lidma tu lajnu zdilis?
  • Cosi
    Bude představení vámi komentované a pokud ano v jaké formě?
    • sleepless
      Nebude, náš komentář uslyšíš až v podcastu. A přečteš v článcích...
  • square enix tech demo nebolo na ps4... ale na pc (uz ho raz prezentovali a bolo to na high end pc. presne to iste.) ps4 nema tolko vykonu. ps4 neni ziadna zazracna graficka masina ako to prezentuju.

    co sa tyka hier. zatial som nevidel nic zaujimave... killzone? LOL. pekna grafika ale co gameplay? neskutocna sr*cka. watch dogs? okrem skriptov som zatial nevidel z tej hry absolutne nic. a skusenost je neblaha... neverim tomu ani prd... vysledok bude len dalsia generic tupta pre hlupe masy.

    neuveritelny naval bullshitov. kazdu sekundu nejaky superlativ. ach boze.
    • Aha a jak bude ta PS4 vypadat? To budou samé prezentace a veškeré iformace během roku - jako u nové Octavie :(. SONY - tak jestli tohle mělo být oznámení roku, mohli jste si na tom dát víc záležet!
    • to tech demo bolo renderovane na PS4 a len prehravane na PC... (A nebolo presne to iste, bolo tam par zaberov navyse teraz).
      • skratka je nemozne aby to tech demo islo real time na hentom HW. NEMOZNE.
        a spomente si na techdema pre PS3 pri jej uvdzani. rovnaky bullshit ako toto...ale toto posunuli ladku o kus vyssie.. PS4 zvladne hry ako 2 roky stare PC. a nie ako super andupadne high end PC.

        kazdemu kto sa tomu aspon trochu rozumie musi byt jasne ze hento na ps4 nebezalo a to co tam hovorili bolo iba jedno velke klamstvo.

        tak ci tak... grafika stranou. tie hry su strasna sr*cka. vsetko co ukazali je absolutna tupota. stupidita deluxe.
        • TheMachineXYZ
          zajímavé že víš co PS4 dokáže :) máš ji doma? a máš na ní hry? ... pamatuju si že video ke killzone 2 bylo jiné než samotná hra to ano ... ale vesměs vše jakžtakž odpovídalo.

          navíc si myslím že skok oproti ps3 v hardwaru je docela velký když vemu fakt že ps3 má jen 256MB paměti pro systém a 256MB paměti pro video oproti '8GB' u ps4 ... procesor u ps3 byl omyl. na hry nevhodný a docela složitě se na něho hry vyvíjeli. u ps4 bude naopak mnohem vychytanější (navíc procesory nejsou to co v dnešní době brzdí výkon) a grafická karta u ps4 má být to nejlepší co mohla amd nabídnout (pochopitelně v dané době kdy udělali finální prototyp) ....

          na konzolích nepotřebuješ výkon jako u pc .... konzole sou vytvářeny pro jasný hlavní účel ... a hry se pro ně jasně vyvíjejí ale pc máš takové jaké si za kolik peněz složíš a hra musí být spustitelná na více konfiguracích (oproti jedné jediné konzoli) ... stačí když se podíváš co ps3 zvládá se svým prťavým výkonem ještě dneska :) .... si myslím že úctyhodné

          no já se rád nechám překvapit a sem sám zvědav jaké to bude ... plivat umí každý ;)
        • Sahime o co se vsadis ,ze az tu bude PS4 tak ti to tvoje super naduapne PC nove hry nebude zvladat ani na minimalni detaily ?
          • Musim říct, že je to docela odvažné tvrzení vzhledem k faku, že je co se HW týče PS4 pár let pozadu.A to rozhodně není výtka :)
  • TheGGG
    Rodiče říkaly že mi PS4 koupí, na vysvědčení jsem měl jen 5 čtyřek a tak si prej něco zasloužím *14*
    • Coffin.Corner
      Tvoje kopírování Jindry je zoufale neoriginální... *6*
      • TheGGG
        Kdo koho kopíruje? Nemůžu za to že mi mojí rodiče dávají prachy a ti tvojí tobě ne.
        • Proč mám pocit že ti dva trolují spolu? :D *9*
      • jindra.veliky
        jn, ja se s rodicema o takovejch vecech nebavim yo

        proste prijdu a reknu "potrebuju par tisic dej sem yo" a je to

        aby ne yo...vzdyt tejdne vyhravam nekolik tisic na tipsportu (tatuv ucet) yo *1*
        • Kazdej vetsi sazkar na tipsportu vyhrava nekolik tisic mesicne. Otazka je o kolik vic mesicne prohrava. *3* *15*
        • Jeste jednou reknes yo a vypálim ti barak x)
  • komu se to seká, zkuste si to pustit třeba na gametrailers, nemám nic moc net a jede to krásně
    http://www.gametrailers.com/netstorage/psmeeting/live.html
  • Mě se to seká jenom pokud mám tu lištu videa zobrazenou, jakmile nic nedělám a zajede dolů tak se to hodí do best kvality a plynule. A to nemám bůhvijak rychlý net.
  • Hlavně at se nezapomene vydavat hry i na PC *16*
  • Robotron3
    Co pa to je 24:00, tim je myšleno 0:00? *3*
    • smejki
      Buďte trochu zenoví, šulíni:
      "Zvláštní, nějak se mi se zdejšími názory nechce úplně souhlasit.
      Ve 24:00 končí jeden den. Další začíná v 0:00. Takže je to zřejmě zlomek vteřiny, kdy se z jednoho dne zrodí den následující.
      Jako by po poslední vteřině jednoho dne a signálem 24:00 naběhl den následující. Je v tom mystická symbolika konce starého a začátku nového. Okamžik, který není lidský mozek ani schopen zaznamenat nebo rozlišit. Přesto ví, že ten údaj tam je.
      Včerejší den skončil ve 24:00.
      Dnešní den začal po půlnoci a první vteřina se odpočítávala od 0:00.

      Jaký je v tom tedy rozdíl? 24:00 byl čas, který patřil včerejšku. 0:00 patří zítřku."

      *1*
      • Spades
        Je to jako na číselné ose. Jáky je zlom mezi 0.9 periodických a 1? Matematicky žádný, protože 0.9 periodických = 1, ale i tak tam vždycky nějakej ždibeček je :D
        • Spades
          Reply na vsechny nade mnou...
          http://en.wikipedia.org/wiki/0.999...

          Plus lehký příklad.
          1/9 = 0.1 periodických
          0.1 periodických * 9 = 0.9 periodických
          1/9 * 9 = 1
          Tedy 0.9 periodických = 1
          • Ten priklad ve skutecnosti ukazuje neco jineho. Totiz to, ze v desitkove soustave nejde nektera cisla presne vyjadrit jako jedno cislo, coz si mnozi lide neuvedomuji. Dalsi typicky pripad je 1/3.
          • Black_Hand
            spatne jsem te precetl, omlouvam se. myslel jsem, ze rikas, ze to je to same.

            neni jednoduse proto, ze 0.9 periodicky neni prirozene cislo, zatimco 1 ano. cituji: "...denotes a real number that can be shown to be the number one." takze to neni to same i kdyz se rovnaji.
            • Black_Hand
              a proto jsem se ti taky omluvil :).

              a vubec, matematicky vtipy mam rad. cantorova funkce je taky super neintuitivni vec, ktera se ukazuje z definice :).
            • Spades
              To sem taky netvrdil. Tvrdil sem jen, ze se rovnaji.
        • smejki
          jesukriste...
        • Black_Hand
          hlavne algebraik by vylitl z kuze, doktore :).
        • Black_Hand
          ani nahodou. 1 je prirozene cislo, zatimco 0.9 periodickych neni :).
          • Spades
            0.9999... Nekonečno 9. Tomu se říká periodických ty inteligente.
            • Sam jsi inteligent, on rika, ze 0,9 per. neni prirozene cislo.
    • ogami
      24:00 je to same jako 0:00, takze v podstate ano. jak by jsi napsal nonstop oteviraci dobu, od 0:00 do 0:00? :)
      • napsal bych "nonstop" což by asi každej pochopil :-p *1*
      • Spades
        Napsal bych:
        Otevírací doba [velkým červeným, našikmo] NONSTOP [/velkým červeným, našikmo]
        • ogami
          a pokud to budes chtit vyjadrit v cislech? :) ono je fuk, jestli napises nonstop, nebo to vyjadris ciselne ... jedine co jsem chtel rict, ze cas 24:00 se naprosto bezne pouziva a neni se cemu divit.
    • Záleží jak se na to díváš.
      • Robotron3
        No když se dívám třeba na hodiny, nebo tady dole na počítači, tak 24:00 je čas, který neexistuje. Já jen abych nezmeškal, protože se na tu konferenci docela těšim :)
  • Na PS4 by se hodilo pokračování The Elder Scrolls :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit