Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta stage je ovšem stylová :D
  • Black_Hand
    "supercharged" pc...lol :). nicmene chytra zmena vuci ps3 s pristoupenim k PC architekture. a fakt mysli x86? ne x86_64?

    opravdovy jmena atp...to potes koste.
    • smejki
      Vzhledem k unifikovaným 8GB paměti si můžeš odpovědět sám
      • Black_Hand
        asi jo no... posloucham to na pul ucha. takze 64.

        btw: co rikas na davida perryho? predstava, ze kdyz mi neco nejde, tak to za me udela nekdo jiny je docela strasidelna. takhle se lidi nikdy nenauci hrat hry.
        • smejki
          je mi to u <>prdele. ale jde na to koukat i z jiné strany - lze efektivněji předávat herní zkušenost, takže když ti lidé budou čumět na řešení, naučí se nové postupy. Není to jen černé.Spousta her dojíždí na to, že buď a) počítá s herní zkušeností majority hráčů, nebo b) dělá opak - je navržená jen pro herní panice
          • Black_Hand
            tak aby to spis nevedlo na lenost hracu, misto na predavani zkusenosti. bez nutnosti zvladat v rozumne forme herni mechanismy se ti hra sesype jak domecek z karet.
  • A co jste cekali? Ze ukazou PS4.. "mame super konzoli!.. Koukejte!" a za 5 minut to ukoncej? :)
    • Spis jako vetsina SONY konferenci...
  • Chapu dobre ze je to PC a az to nekdo hakne tak na tom pujde vsechno co na pc? ;o
    • nechapes
      • Tak v cem je to jiny
        • Je to custom build PC, ktere bude fungovat krapet netypicky. Bude tam rada prekazek. Xbox 360 je take postaveno z beznejsich komponent, ale stejne na tom nikdo bezne neprovozuje jine operacni systemy.
          • Tim si mi vazne neodpovedel na otazku, tohle ma x86 procesor, coz je imho kraaapet jiny nez v xboxu ;) Tady je v podstate jedinej rozdil v tom ze tam je gddr, coz neni imho nic co by nejak hodne branilo kompatibilite. Samozrejme ze tam bude rada prekazek, ale jestli sis precetl co sem psal tak - az to nekdo hákne, tak budes mit k dispozici x86 proc, v podstate klasickou grafiku atp.
            Takze imho zaaas tak mimo nejsem.
  • Tak v cem je to jiny?
  • Co to bylo za kravinu hnusnou ta hra od Japan studia?
  • Zatím tam ukazujou jen hovadiny a grafiku jak z PS2. Myslel jsem, že představí hw, nové hry a nějaké ukázky. Ten Unreal 4 engine bylo nicneříkající hnusné video.
    • Tak to si myslel zle :)
      Prilis skoro aby predstavovali hry imo. Na to bude E3 a Gamescom. Predstavili technologie, ktore zatial zneju dobre (playing while downloading, zabudovany streaming).
      Som zvedavy ci daju nejaky ETA aspon.
  • God-of-War
    Az o pulnoci?? ARGH!!! Tak to mezitim skocim do pole a prokopnu buben..:(
  • Taky se vám to tak seká? Ale ten Killzone vypadá skvěle tak snad to bude i hratelně tak dobrý jako ta vyšperkovaná grafika.
    • nejak jsem nepostreh rozdil mezi "next-gen" killzonem pro ps4 a hrama pro PS3, cekal jsem nakej rozdil treba v grafice, ale prislo mi to vsim uplne stejny
    • Vypadá to celkem obyčejně. Pořád musí brát v potaz, že to poběží i na PS3.
  • Ze by watch dogs?
    • Tak ne ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší