Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    mě například velice překvapil MP ve Far Cry 3, ze kterýho jsem moc neočekával, hned zpočátku se mi vryl pod kůži...jednoduchý, ale elegantní...U Crysis 3 mi stačila beta a vytvořil jsem si svůj obrázek...už nikdy více ;)
  • God-of-War
    Tohle neni hra, tohle je benchmark...
    • Jazz
      Copak, Kratoušek nemá dost pixelků, tak si vylejváš zlost tady ? *1* *1*
    • nie, je to nastroj na prezentovanie enginu.
    • Rorschah
      jedička na tom byla podobně. techdemo. jen ta délka hraní se změnila :/
  • kubi-wan
    Crysis 3 mě nechává chladnym... ale ta recenze je zábavně napsaná! *5*
    • Mart9
      Celou recenzi jsem nečetl, zkusil jsem jen ty první dva odstavce na hlavní stránce a dozvěděl jsem se jen to, co pan Bohoněk dělal před deseti lety, a o Crysis 3 nic. To je tam asi trochu navíc *4*
      Ale věřím, že samotná recenze bude stát za to!
  • Tak jsem to hrál asi pul hoďky teď a nic moc, 2ka ušla, ale už mě moc nebavila, jednička byla nejlepší. Tohle je nablískaná nuda.

    Naštěstí jsem to jen stáhnul zadara, stejně mi to ani neběží moc plynule.

    (noťas s 630M - na střední detaily je ten pohyb takový těžký, neškube se to, ale pohyb myší je takový těžkopádný neplynulý nevím jak to říct)
    • JJ málo FPS moje GTX 680 na fulll to taky nezváldala(neseká se ale je to jako spomalený film ) musel jsem přepnout akorát vyhlazovaní na FXAA ... Ta hra je opravdu hard na HW :D to se musí nechat...
      • Nejhorší je, že mně se tady ten styl grafiky ani moc nelíbí. Hraju teď třeba ještě Dead Space a tam mi ten svět přijde uvěřitelnější, reálnější. A jede to krásně na max :) O kvalitách hry se raději ani nebavit.

        Crysis 3 je opravdu jen hloupé techdemo za tisíc korun :)
        • No jsem zvědav, jak to pojede mně :D. Za chvíli to testnu ;). Ovšem upřímně se trošku obávám, jelikož to jede jen pod DX11. Sice mám grafickou kartu podporující tyto direkty (GTX 460 10 GB videopaměť), ovšem zbytek HW poněkud zaostává :D. Intel Core2Duo 3 GHz a 4 GB RAM, 64-bit Win 7. Uvidím no :).
          Co se jinak týče enginů - upřímně já mám nejraději tak nějak Frostbite 2 (dále jen Frost2) :). CryEngine 3 (dále jen CE3) je sice takový barevnější, ovšem Frost2 mi jede lépe :D. Navíc je tam větší destrukce okolí a také se mi tam dost líbí zvuky - střelby, okolí atd.
          Celkově vzato - udržují mne takříkajíc nad vodou drivery na GPU :D. Ovšem CE3 příliš neholduje mému PC z nějakého důvodu :D. Sice hru rozjedu na něm vytvořenou, leč musím trošku škálovat detaily :P.
          A na závěr - ty kecy o tom, že na PC to pojede pouze jen na DX11 jen kvůli tomu, aby byl zajištěn nejlepší možný vizuální pocit ze hry, mi přijdou dosti úsměvné :P.
          • Rorschah
            Ono to jede JEN na kartách DX11? nějak sem se nezajímal o info.. no jak říkáš, reklama na DX11 karty .....
            • Ano, přesně tak, i s tou reklamou ;).
  • Chapu, ze me ted bude zdejsi nematerialni a vyzrala komunita maximalne zhnusena, ale crysis 3 si koupim hlavne kvuli poteseni z technickyho pokroku.
    A hodnoceni u recenzi je dobra vec. Kazdej skutecne nema cas/chut cist celou recenzi, zvlast, kdyz jich je na netu tolik. Ciselny hodnoceni s nejakym strucnym verdiktem mi ukaze pohotove nazor recenzenta a jestli se mu hra libila nebo ne. Navic pochybuju, ze se nekdo bude rozhodovat na zaklade jedny recenze. Spis si jich precte vic, koukne do diskuzi, na youtube, pripadne si to stahne pres torrent a vyzkousi sam.
    A jak tu nekdo uz psal, i tyhle prispevky jsou ciselne hodnoceny, takze klidek *1*
    • Jop grafika je skvělá až někdy jsem nechápal kam až ten cry engine dosáhne. Já jsem žádnou recenzi nečet NIKDY jsem se neorientoval kpupě hry podle recenze řídil jsem se jen svejma pocitama... Můžu ale ti teď říct žádná sláva to opravdu není. Jestli tu hru chceš počkej si na akci...
    • Inquisitor
      Však to taky je jenom benchmark na to potěšení :)
  • filias
    Zatím jsem to hrál tak hodinu a moje první dojmy tak na 7/10. Zatím rozhodně nejhorší Crysis. Dvojka mi přišla o dost lepší.... Uvidíme jestli se to na planinách ještě zlepší

    A mimochodem - v nastavení chybí možnost akcelerace myši. Tedy já si nenastavím ovládání tak, abych přesně mířil a zároveň se rychle otáčel. Nechápu, tohle zvládal už první FarCry.

    P.S: Na i5 3570K, GTX660, 16GB RAM (nic netaktovaného) to na max neběží (ani s nižším vyhlazováním).
    • já mám i5 3750k, 16GB RAM a HD7970 bez AA a částice se stínama na druhou nejvyžší a kolem 40-60FPS záleží kde se zrovna pohybuju. Poku dám AA naplno a veškeré další nastavení na nejvyžší možné, tak mi fraps ukazuje kolem 20-25fps :D
    • Mám tu samou sestavu a na nastavení grafiky "vysoké" (2. nejvyšší) s nějakým středním AA ve FullHD jede naprosto plynule. Ale když dám na "velmi vysoké", tak už to krapet tuhne.
      • filias
        Mám půlku na velmi vysoké a jede na +/- 30fps.
  • Nechápu proč nemá číselný hodnocení singl. Jelikož Crytek tak onanoval nad příběhem a kdoví co si samá masírka před vydáním tak určitě NUTNÉ ohodnotit sing a mulťák zvlášť a ne dohromady.

    Zatím lituju vyhozenejch 1200 *9* Jsem pí** Jsem mohl za to aspon jít na pivo a zážítek by byl lepší než u C3. Njn zafungovala na mě kampaň podhlednul jsem temné straně...
    • no vidis a ono se to dalo koupit za 800,- kazdopadne nelituju.. me proste bavi..ale musi se hrat na tezsi..
      • Já mám hunter edition s plechovou ktabičkou čéče neblbni vím že se to dá koupit za 800 *1*
  • Naco sa obtazujete nakou recenziou, pisat k tomu nake clanky, naco, prosim vas, rovno tomu placnete 11/10 GOTY, dejte k tomu uber tralier a hotovo, zinkasujte honorar od EA a je to.
    • jo, přesně tak totiž ta recenze vyznívá (not)
      • Dělám to nerad, ale tady musím souhlasit. Tahle "recenze" je blábol. Nejvíce to vynikne po přečtení místní recenze na původní Far Cry.
        • až na to že súčasné games.cz má s tým na ktorom vyšla recenzia na Far Cry spoločný len názov...
          • Ano. Což ale na výsledku nic nemění. Mě jde o recenzi samotnou - jak je napsaná, na co klade důraz, posloupnost jednotlivých hodnotících kritérií atd.
  • Každej normální člověk teď hraje System Shock 2 a ne tyhle slátaniny.
    • Rorschah
      aaaa konečně někdo kdo si ještě rád zahraje Hru :)
  • Tahle 'recenze' je wrong on so many levels. I Patrik Vogl by napsal lepší PR článek. Jsem zvědavý, s jakými argumenty v multiplayerové recensi se vytasí, aby tomuto mohli dát 10/10 GOTY platinum gold titanium edition. A proti samotnému Crysis 3 nic nemám, spíš naopak.
    • and you are so cool on so many levels when using english like this *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší