Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrej den praju ve spolek.
    Dneska rano sem nainstaloval Kryzis 3. Je to bomba !!! Rano sem se vzbudil a hnedky sem mocenky upratoval a uklizel pokojicek, aby sem cim skorej instaloval a hral mocenky dobrou graficky extravagandni by som povedal a konstatoval a zaroven podotkol a aj asi hovoril ze ma dost dobre fps.Hraju to na tatkovim pc, ma tam nejakeho Aresa, nevim co to je, ale obrovska karta grofična to jesti. Mama zika, ze nam vytopi pul baraku. Tata je politik. Moc rad posloucha uja Schwanzerberga. Furt zika ze je to dobrej strejda z Austrie a ze jednou nas proda do rakouska na maso . To jako vazne ? nevim, nekdy se i bojim. Ale k veci kamaradickove moji. Crysis sem nastavil na ultra detail, moc dobre jede. Kamos Peťa mi zekl ze ten Ares je supr karta a proto dava hodne fps ale tata zika ze koupi mne za dobry znamky ve skole 3 karty velky Titany, waw. Ale k veci. Ako sem uz povedal, aj naozaj poviem , a skutocne by som aj naznacil a upozornil fakty tykajice sa hry Chrisis 3, su zaujimave. Bod prvni. Instlace : davam next, next a uz to instaluje. Popijim u toho teple granko, moc dobre by som povedal ze vraj naozaj! Potom spustam gamesu. Waw krasa a jak hituje. To sem zazil jenom kdyz sem hrat na Antiku BF2. JEJ JEJ. Ale uz k veci. Mam hodne krasnou mys, je to nejaka Logitech g9x, tata zika ze tam nacpal moc olova, a je tezka aby sem si neublizil prudkyma pohybama. Ale k veci. Ako som uz dneska naznacil a aj uz ako ze aj par krat povedal a hovoril a nasledne aj konstatoval Chrisis je dobra hra!Ja si pamatuju i na crysis 2 bola to dobra akce. Tonda povedal a taky nasledne konstatoval ze umim hrat crysis. Ale k veci. Mozna sem jeste malej ale ja ctu kazdej den tiscali.cz a vsude davam na neho reklamu! Ja miluju Re-play a sem zamilovanej do ALzbety *14* je krasna a nadherna. Tata zikal ze kdyby sem byl starsi tak mi pujci Bentley abych ji pozval na veceri. Dneska nejsem svuj,. Sem ukrad ze sklepa nejaky tatkovo vino. Nejaky Bordeaux , ze prej z roku 1976 to se neskazi ? ale je moc dobry. Ale k veci. Po objede sem si uklizel a pak mama zekla ze si muzu hrat na tatkovim PC. A pak to prislo. Ja sem nasledne zapnul chrisis je to graficky supr hra.A akoze som uz dneska par krat hovoril a nasledne aj konstatoval, crisis je hard-core performance gameska. Je krasny hrat, sedi pri mne muj jezevcik Bonifacek, dava si Prazskou sunku a ja hraju. Ale ten pes furt prdi Nevite cim to je ? no nic ja si to najdu na google.cz a pak vam poviem a skonstatujem ze vraj ako som to poriesil. Tetka sedim na netu a skladam si novy PC, tata zikal mamce ze chteji prodat nejaky pozemky u šumperka za 200 milionu korun, a ze kdyz to klapne tak mi koupi nove PC, to moje stare ma uz 3 mesice,a krisis na tech 3 lcd sklube. Pockejte du si jeste odpit z toho vina, schoval sem ho do poslele :) Na jaky rozliseni hrate crisis?, mne tatka kupil nejaky 4K LCD, je to krasny.Mam telefon Iphone 5, dostal sem ho od dedy, ze sem mnel sami jednicky ve skole.Ale deda furt zve na tatu aby prodal temelin, co to je ? nejaka firma ? ja nevim...Ale k veci. Pockejte prisla mama !
    • :-)¨Vtipalek, ale dobry, pobavil jsem se :-)
    • Tak tohle me rozstipalo,malem jsem si urval drzku:-)))jen tak dal chlape...tomuhle rikam trolling,ne jak ti mistni retardi ala Troll.diskusni ,Velkoslav atd.Fakt jsi me pobavil *1*
      • Ako by som povedal a nasledne aj poviem neni problem, ale musim mat promile 2.0 a to furt nemuzu *3*
    • paráda xDDDDD
    • conflig
      Může mi prosím někdo říct co za kret*na může napsat něco takového?? Né.. vážně rád bych to věděl
    • Preed
      No tak toto ma aspon nejaku uroven. :)
      • By som povedal aj skonstatoval *4*
      • úroveň? psát "z" místo "ř" to je na psychiatrii...
    • si si dal s tym pracu :D Ale k veci...
      • Rorschah
        nepyskujte, je to plné docela origo vtipu :)
        • Je to moc dlouhy, proto jsem ten trolling dal jen do pulky.. Priste to vyjde... ;)
        • Možná pro děti, které hltají facebook, twitter a jim podobné kraviny.
  • Prej to ma nej grafiku ale je mi to k ***** kdyz to nezpustim protoze nemam grafiku DX11 to nas docela omezili.. spoustu hracu omezili. *16*
    • Chces sa divat na top grafiku? Kup si k tomu kartu vole.
      Co by si nechcel. Na starej 295gt rozbehat Crysis 3 na Ultra v 1080p?
      Btw urobis lepsie ak peniaze na grafiku investujes do niecoho mudrejsieho. Ved je to len hra.
      • Dokonce omezili i ty co mají ješte Dos a 640kB ram
      • Ne vole rozhodne bych to nechtel hrat na max pico, ale rozhodne mohli udelat aby se to rozbehlo i na nizsi detaili na starsich grafikach... mam 5 let starej komp a doted jsem hral vse bud na max a nebo na vysoky az na BF3 ktery je kurevsky narocny taky... a u meho stroje uz to neni jen o koupi GK ale vse takze fakt si nemuzu dovolit koupit celej komp a jestli s tim mate problem ze mi vadi ze to tak udelali a rekl bych ze tak polovina hracu nema nove karty tak pardon blbecci ze tu mam svuj nazor a narazku na hru.
  • Tohle se nedá považovat za recenzi, když není číselné hodnocení. Číst se mě ten patvar o ničem nechce
  • Proč recenzujete PC verzi, když podle české Asociace Honičů Pér už prodeje konzolových her překonávají prodeje PC her? Targetujete na piráty?
    • Když má člověk možnost se pokochat lepší grafikou, tak nevidím důvod proč hrát na pokulhávající konzoli? :) A navíc Crysis je značka, která začínala na PC.
  • V skratke sa da povedat, ze je to strasne slaba hra, singlac som presiel za 6,5 hodiny, a to som to hral na najtazsej obtiaznosti, chodil hore dole a aj vedlajsie misie urobil...AI protivnikov primitivna, ale to tak bolo v celej tejto serii, ale tu vidiet najviac, okrem luku fakticky nie je dovod pouzivat ine zbrane...Koniec je "bohovy", nebudem spoilovat. Ak by nebolo grafickeho spracovania, nie je pri tej hre o com rozpravat, vyhodene peniaze, odporucam upiratit, neurobte rovnaku chybu ako ja, po Crysis 2 som im naletel opat, posledna hra od Cryteku, okrem tech dem nevedia urobit poriadnu hru. Asi rataju s tym, ze budem 10 hodin "zirat" na grafiku alebo co. Slabota 5,5 z 10.
    • Kvůli tomu si koupím(kdekoliv) hru na PS3,zahraju,dohraju chvíli pařím mulťák když mě baví a pak jdu do JRC a tam hru prodám :) A aspoň nějáké peníze zpátky a koupím přídavek do Simsu :)
    • s tímto jsem si vystačil, díky za strohost a informativnost *4*
    • Bud to stoji za zahrani a pak je cestne za to zaplatit a nebo to za to nestoji a pak je zbytecne s tim ztracet cas.
  • maros.goc
    Nuž nič proti recenzentovi, ale polovicu recenzie pisať o svojich spomienkach na doby dávno minulé sa mi zdá absolútne nevhodné, a až nudné ....

    Skôr by som tú otrasnú prvú polovicu vyhodil a recenziu doplnil o multiplayer, o ktorom si osobne zase nemyslím, že treba písať toľko, aby to vyšlo na samostatnú recenziu ...

    Nestáva sa mi, aby som kritizoval recenzie na tomto portáli, ale toto tu je určite jedna z najhorších čo som tu kedy čítal ...
    • Do tej Kristovej Bohovej Marii Gvadalubskej, by som povedal priatelu ze mas pravdu. Lebo nakolko by som akoze vazne povedal, ta recenzia je by som opat povedal, a naznacil trochu cudna, ze vraj hej ako som uz povedal.A čerešenka ze vraj červena je, hej. A by som neskromne a ani by som mozno nepovedal nejako vazne, ale moderator sa mal by viac sustredit na herne zazitky !!! No a nakolko by som si dovolil, nasledne konstatovat a aj nasledne skonstujem, z hlediska pravniho a multimedialniho, se recenzent mocenky vraci do casti jedna a nasledne do casti dva, cos se opravdu ze vraj naozaj pozastavujem nad tym. Takze naozaj do tej Marie Bohovej Kristovej Nazaretskej by som povedal a naznacil ze recenzent pozna dusledne predchazejici dily, takze neni amater! By som povedal priatelia v Kristu Marii. NO a musim skromne a nesromne povedat a aj tak trochu naznaci,t ze som ze vraj objednal Nvidiu Titan aby som bol majster Cash Flow, a do tej Marie Kalvinskej, hej.NO a na druhej strane by som aj mozno naozaj nieco naznacil, a vraj aj nasledne povedal, ze hre Krysis davam : 7 + , a to z naslednich duvdu. Akoze viac krat som akoze povedal a naznacil ze by som fakt ozaj povedal, a aj poviem ze hra vypada mocenky hezky. Mne ji tata objednal k 7 narozeninam. Na tuto gamesku mi prispjela i babicka z Moravy, by som ozaj povedal ze je moc dobra babicka.A uz na koniec by som len torku naznacil a povedal, akoze uz som aj predtym par krat povedal a musim opat povedat ze na moji 7990 ide hra solidne. Tatinek je nejaky guvernator v bance a furt na mne zve ze strilim lidi. A krici : Jarouši, nestrilej lidi, Pro panička !!! Po pravde furt sedim u PC, sem nemocnej *10* Ale ja mocenky rad ctu Recenze Tiscali, sou tak lidsky, dekuju , by sem povedal ze mam vas moc ale naozaj by som povedal ze rad, Vas mam, aj som to ze vraj vazne povedal *14* AHojte
      • Ksakru ty jsi pobavil. "Takze naozaj do tej Marie Bohovej Kristovej Nazaretskej by som povedal a naznacil ze recenzent pozna dusledne predchazejici dily, takze neni amater!" To jsou slovni spojeni! :-) Ani Slovenština, ani Čeština, ale neco mezi tim a bez toho. :-) Rozhodne originalni prispevek. A Jarousi... NESTRILEJ TY LIDI! ;-)
      • too long; didn't read
        • moc anglicky, nepřečetl sem to.
        • o nic jsi nepřišel, je to nečitelné a slovenštinou to není
  • nehodlám číst recenzi na každou hru co vyjde, ale přesto chci být v obraze *6*

    o to víc, když se poslední dobou recenze na games.cz mění z informativních článků na uměleckou onanii
    • a co cekas od 12 rocnieho redaktora ? *11*
    • ...hej, hej. Pamätám si časy, keď recenzia nebola o tom, kto má aký spisovateľský talent a aké slovné hračky tam frajeriny napchá. Pekne som sa dočítal o tom, aké má hra technické spracovanie, ako šľape na akom hardware atď... Pri správne napísanej recenzii to má začať rozborom hry. Potom by mala prísť kritika hry. Hlavne by sa mala odlišovať od bežného príspevku do diskusie na diskusnom fóre :) Kvalitnú recenziu odlišuje vedomé úsilie jej autora argumenty zdôvodniť a to nielen čisto subjektívne. Na konci recenzie by malo byť odôvodnené hodnotenie. Nemali by tam byť nejaké útoky, myslím hlavne osobného rázu voči hre ako takej, ktoré sú nehodné skutočného recenzenta. A myslím, že by nebolo od veci na konci recenzie uviesť, parametre hardware, na ktorom sa hra recenzovala. To len taký postreh o amatéra.
    • Možná to bude tím, že o Crysis toho není moc co napsat. "Hezky vypadající generická střílečka o trochu jednodušší, než předchůdci"....
  • Chcete cislo? 3.14159. To je taky cislo. Opravdu se nedokazete rozhodnout zda stoji hra za zahrati kdyz vam k tomu nekdo neudela kolacovej graf? Chapu ze je prijemnejsi jenom rozkliknout recenzi, precist si verdikt, zcekovat cislo a padat, ale takovejhle sh*tstorm....
  • sem fanda série... vlastním všechny tri dily na PC, a od toho oznámení že hra bude jen DX11 mi to vrtá hlavou zda nahradit svoji HD4890 2GB, zbytek sestavy byl postupně omlazen ale na grafiku sem nespěchal, protože zatím vše zvladála.... Ale je potřeba posun, každa vášeň má svou cenu, takže zítra jedu pro GTX660Ti a naložím tomu :-D *5*
    • že 660TI tak to seš socka *6* *6* ja si objednal geforce gtx TITAN 6GB
      • sirWallace
        Kdyby Te slyseli rodice, jak tu machrujes s jejich prachama :D
      • wow no... tak si kup grafiku za 25k... me staci GTX660Ti za 6k
  • Škoda, že není rovnou recenze celé hry... jako to mají všichni ostatní. Ono by se pendrek stalo, kdyby to vyšlo o pár dnů později a dohromady. *4*
    • vsichni ostatni ? Asi mas na mysli weby v zahranici . Zdejsi Ceske hodnotej jen singl . Na Eur cz taky bude multak hodnocen az ve specialnim clanku . Na bw a doupeti to same .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit