Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super tohle je nejvic hra od ubi se necham dojit az k uplne vydojeni. Lidi nenmusite si nic nalhavat stejne jste jen dobytek ktery se proste dojit musi tak to mam v planu velky juda.-
  • BLADIA-AMNESIA
    Ja AC zatratil po vydani Brotherhood.
  • Amylee.Anderson
    Jako fakt teda piráti? Na protest piráťme! :D


    (To slovo haluz tam je snad schválně :))
    • smajdal
      Jasný, dělama zbombardovat sídlo Ubisoftu a vývojáře vyhodit z můstku hladovým žralokům.
  • Takhle rychle po trojce oznámit 4 ? To snad ne... Miluju AC, ale teď se poprvé bojím :(
  • shmeck
    Ubisoft si opět na*ral do huby. Prej si chce získat ztracenou náklonnost PC hráčů, viz. krabice PS3 a 60 minut exluzivního obsahu... Já říkal, že se mu to jen tak nepodaří *16*
    • Viz "PROVISIONAL" pod značkou Pegi 18. Ehm.
      • shmeck
        *8* Ok, toho jsem si nevšiml. Ale vsadím.... nevím co... , že něco podobnýho bude napsaný i na finální verzi krabičky.
  • kostejnesmrtelny
    Uff. Tak holt teda vynechám i čtyřku, no. Ubisoft neomylně sáhl po jediný látce, která mě odpuzuje ještě mnohem víc než americký cokoliv o cokoliv. *1*
    • Jazz
      Mooc lidí to zajímá, bobánku. *3*
      • kostejnesmrtelny
        Ví tvůj kluk, že takhle říkáš cizím lidem?
  • Dokonalé! Jedna z nejsračkovitějších multiplatformních srágor všech dob si triumfálně vytírá prd3l svými fandy. BRAVO UBISOFTE!
  • smajdal
    Mám z toho lepší pocit než jsem měl při oznámení AC3 z období americké revoluce. A víte co, jen ať se odkloní a udělají z toho klidně jinou, ale super zábavnou hru, titul na krabičce jim to prodá a já nebudu mrčet, že je to pořád o tom samém. (btw 5 AC her za 5 let, když nepočítám Liberation...a tohle bude šestá, tady se snad ani CoD nechytá)
  • Veskoslav
    Hodny pirat, bojujici v Karibiku proti zle Vychodoindicke spolecnosti, kterou ovladaji prevleceni Templari. Pirat bojujici za prava prostych lidi....Uz ted se tesim na dalsi serii zavodnich clunu.
  • Malleth
    Konceptáři Ubisoftu procitli a konečně zrušili ten zobák na kapuce.
    • Což je škoda, protože to bylo jedno z designových pojítek napříč díly.
      • Ja bych se na tu kapucu vykašlal úplně. Pirát musí mít pořádný klobouk!
        • Veskoslav
          A ja myslel ze Rum:-(
          • smajdal
            ...kolt za pasem, zlatý zuby, dřevěnou nohu a hák místo ruky.
            • smajdal
              Tak ale hák se dost hodí a dřevěná noha by byla s pružinou.
            • To by se mu s tou dřevěnou nohou po těch palmách skákalo :D
            • smajdal
              Pásku přes oko.
            • Veskoslav
              Papoušek na rameni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit