Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pirates of The Carribean: The Game - to by vystihlo líp *2*
  • Ubi, uz to nelamej pres koleno a prijd radsi s necim novym...
  • Lawliet
    To se bude pirátit. *1*
  • No doufám, že se tam neobjeví podobný fail jak ACIII, kdy jeden z hlavních hrdinů džentlmen vystrčil v divadle na ostatní v řadě zadek. Ty tvůrci snad nikdy nebyly v divadle. :-D
  • Pokud budou šermířské souboje po vzoru Monkey Island, tak du do toho.
    • Jo no taky
  • Ach jo :( Ja věřil V carské Rusko.. a už jsem se viděl jak při hrnai budu poslouchat tohle : http://www.youtube.com/watch?v=D6P_nitWCRc
    • Rusáku už mám dost v Dotě 2!! ty už nechci ani vidět ....
  • Zayl
    Pirátská tématika je tak jediný důvod proč nad tímhle nemávnout rukou... hlavně teda protože od remaku Pirates! žádná pořádná yarrrr hra nevyšla.
    • Mahcake
      Nezapomeň na Risen 2. *3* I když mě zrovna dvakrát nenadchl... *7*
  • Kez by se vratili tak do 12-15 stoleti neco jako 2 nebo 1 a misto recko,arabie,turecko,japonsko atd nerikam ze tohle bude spatny ale s ac uz to nema co delat uz to proste neni ono nejlepsi je proste ezio od 2 do revelations bylo vsechno:sranda,prekvapeni atd samoszrejme 1 taky super altair je legena nwm co chtel v ubisoftu dosahnout
    • trošku používej čárky a háčky *1* se v tom nevyznám *1*
  • MoragStyx
    Nevím čím přesně, ale ten obrázek na krabičce mi připomíná krabičky z devadesátek. :)
  • Ze hry jsou dva obrázky,název hry,ale každej je s tim hned hotovej,jakkoliv se mi AC 3 moc nezamlouval,tak tomuhle nerozumím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit