Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Mohli by alespoň v názvu vynechat "Assassin's", bude tam docela zbytečně.
  • Magister_Peditum
    Takže je to pravda. *1* *1* *1* *1* *1* A bude tam i Petr Pan?
    • residentevilfans
      jj a kapitan Hook mu strci hak do perdele :D
      • a smát se jim při tom bude jack sparow :D
  • yo dawg, i heard you like pirate games...
  • Me fascinuje krabicka k PS3... Ví se o tom prd, buhvi jakou trošku maj hotovou, ale už ví že ps3 bude mit exkluzivní hodinku *15*
    • Veskoslav
      Neboj, to bude speciální EDICE, která pak ostatním nabídne dané DLC za těžké prachy. Dojit se má, dokud teče mléko, až začne krev, ruce pryč.
  • Robotron3
    Souhlas, tohle si nezaslouží nic jinýho, než pirátskou kopii *15*
    • Chytrý hoch. *1*
  • Super, to přinese do zatuchlé serie trochu čerstvého vzduchu. Snad si budeme moc vybrat z velkého množství různých pirátů a tvořit si vlastní posádku, upravovat loď atd.
    PS: AC jsem nikdy nehrál
    • Nikdy jsi nehral a rikas ze to je zatuchla serie? Kdybys hral tak bys vedel ze neni mozny si vybrat za jakyho pirate hrat...
      • Veskoslav
        GGG, trolí královna. To nemá cenu.
  • V poslední době byla, každý druhý den, nějaká zpráva o AC 3 nebo jeho DLC. Teď když mohl začít být chvíli klid to začne znova s AC4.
  • Nevim jestli se mi to splni ale hrozne bych si pral aby se AC vratil minimalne do toho 15. stoleti kdy jeste nebyly strelny zbrane. Taky bych si pral aby ubylo vojaku a misto toho se zlepsily jejich bojove schopnosti. Nebavi me bojovat proti deseti vojakum s puskou kdyz vim ze je kdykoliv pozabijim jak nic. Radsi budu kdyz se budu muset snazit i proti trem vojakum s mecem.
  • hadam bude aj moznost upgradu drevennej nohy :D
    • Drevená noha + čierna páska cez oko len za obyčajných 4.99,- EUR.

      Poznámka: Papoušek nie je súčastou balíčku.
  • Zřejmě jsem jeden z mála, komu to přijde jako zajímavý nápad. Kolik je jenom v Evropě asi přístavních měst, která by stála za navštívení? Zbloudilý pirát může doplout kamkoliv :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit