Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jnsCZ
    A budeme dojit a dojit a dojit, dokud z vemene nezačne téct krev.
    • Myslím, že nikdo tě nenutí si to kupovat, nebo snad ano?
      • Právě proto jsem si nekoupil ještě ani AC3 a to to bývala jedna z mých velmi oblíbených sérií :)
      • jnsCZ
        To jsem netušil, že je to tady jako Mimibazar, kde se nesmí nic kritizovat :) Krom toho, pokud říkám, že se koncept snaží vydojit až na krev, tak tím rozhodně neříkám, že to bude ultrašpatná hra, kterou si nikdy nekoupím. Pouze konstatuji, že vydávat AC každý rok může být poněkud sebevražedné.
    • ZvacA
      http://youtu.be/y5QsA0OsFEY?t=23s
  • A bude tam i Johnny Depp?
    • ZvacA
      Jako úhlavní nepřítel, vždyť je to kovanej templář...
  • Altair se obrací v hrobě...
  • sugyn
    Call of Creed?
    • kubi-wan
      Assassin's Duty
  • - Hm, fanoušci nám celý třetí díl docela sjeli, ale líbily se jim ty námořní bitvy, tak co kdbysme udělali nějaký pořádný DLC jenom s námořníma bitvama a vytáhli z nich víc peněz?
    - A co to vydat jako úplně novou hru? Modely máme hotový, to bude koncem roku v prodeji a skoro bez práce!
    - A nemyslíš, že je to už trochu moc, že nám to tentokrát nesežerou a nekoupí to?
    - HAHAHAHAHAHAHA!!!!

    Zlatá dvojka a Brotherhood, vrcholy série, pro mě to vždycky bylo o nový zajímavý době, tehdejších stavbách, freerunningu po nich a tak jsem doufal, že po nezáživné (ale zato hrooozně cool a krutopřísný) trojce si prostě dají tak na 2 roky pokoj, max. třeba nějaké to DLC, vezmou nějaký nový neokoukaný prostředí (jako třeba pro mě historický Japonsko by bylo nejlepší, hrozně rád bych to tam tehdy procházel, i by se to tam hodilo do konceptu) a že přestanou prostě tu sérii dojit tak moc, že ji za chvíli dotáhnou na úroveň COD. Jak já jsem naivní....

    Pro mě první díl, u ktrého budu váhat, jestli ho koupit. Jsem se sérií od samého začátku, ale někde tu hranici mám a Ubi se k ní svým přístupem nebezpečně blíží....
    • Lawliet
      Horší než trojka to být nemůže.. jak jsi sám řekl. Nejlepší na trojce byly námořní bitvy.. tady krok špatným směrem neudělali.. když přidají novou zajímavou postavu, kterou Haytham Kenwaye rozhodně byl. Mnohem lepší než Connor, tak by to v kombinaci s prvky, které nás bavily v předchozích dílech mohlo mít úspěch. Jasně nechci dělat nějaké přehnané naděje, ale nikdo nechce vydávat hry, které hráči nechtějí.
    • Presne tak Ezio Auditore da Firence je nejlepsi herni postava *3*
  • Robotron3
    Proč mi to děláte? *13* A další díl pak bude se zombíkama ne? *11*
    • Magister_Peditum
      Nebo s tématikou Harryho Pottera... *1*
      • smejki
        A Brumbál umře
  • No, zatím mi to příjde jako fail. Už trojka se odklonila od klasickýho Assassina a tohle vypadá na odklon ještě vetší. Myslím že Ubisoft zkouší co fanoušci série ještě vydrží. Měli by to raději vydat jako samostatnou hru, která by s názvem Assassin's Creed neměla nic společnýho. Jenom doufám, že se pletu a že se Ubisoft předvede, ale moc tomu nevěřím.
    • Nejsem ani náhodou zastáncem AC 3,ale v čem se odklonila od "klasickýho Asssassina"? Já největší odklon vidím možná v nudném hlavním protagonistovi a celkově slabším scénáři,jinak mi přijde ta série konzistentní jak klady,tak zápory.
      • Hodne se zmenil celkovy postup hrou-uzavrene mesta s pamatkami a prilehle lokace-nahradily rozlehle lesy a male mesta/pevnosti.Zmena stylu,mnohem vice souboje x mnohem mene stealth misi.Pathfinding nekdy vylozene kolaboval coz se predtim rozhodne nedelo.Minimum zajimavych vedlejsich misi.Co si drzi furt nejvyssi kvalitu je filmove zpracovani,dabing,optimalizace tohle Ubisoft vzdycky umel..nerikam ze to byla spatna hra ale horsi nez predtim a odklon od serie to je .)
        • až na tu optimalizaci souhlas *1*
    • Kdyby to nemělo v názvu AC, ale přesto by šlo o tu samou hru, tak by se to tolik neprodávalo. A nízký prodeje si přece Ubisoft nemůže dovolit.
  • Assassin´s greed IV
  • Robotron3
    Souhlas, tohle si nezaslouží nic jinýho, než pirátskou kopii *15*
    • Chytrý hoch. *1*
  • MidnighT91
    Ezio musí rotovat v hrobě chudák... Jako datadisk pro trojku to beru ale vzledem k tomu že Desmond je po smrti tak to jako čtvrtej díl nedává smysl, leda že by do animu zapojili jeho otce. V tom ale taky nevidím smysl, proč se vracet do minulosti a hrát za dalšího Kenwaye když pravděpodobně největší problém teď představuje nejspíš šílenej mimozemskej polobůh, utrženej ze řetězu... Mnohem raději bych si zahrál za Johna de la Tour ještě než připlul do kolonií...
    • Desmond je mrtvej asi tak jako Commander Sheppard.
      • asi tak :D
    • Dobře tu spoiluješ *3*
      Sice jsem AC nehrál a nikdy to nemám v plánu, ale někoho si mohl nassrat
      • DarthSomething
        já chci hrát ACIII
        dík

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit