Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    1) Z tech informací mě to (nebýt toho loga) připadá spíš jako díl mimo hlavní série, takový Brotherhood nebo Revelations. Každopádně já si i přes to, že šlo krok vedle, 3ku užil mnohem víc než takové Revelations a nebojím se toho, že by to byla špatná hra. A po kravinách typu management bratrstva a tower defense byly námořní bitvy zábavná minihra, která když se rozvede do podstatnější prvku, by mohla být skvělá věc.
    2) Pokud je to někdo z linie předků Desmonda, tak by mě zajímalo, jestli tam vůbec bude nějaká současnost a Animus. Desmond tam nejspíš nebude, takže čí "vzpomínky" to budou?
    3) btw jsem jedinej komu Watch Dogs přijdou jako nejlepší možná varianta toho jak by vypadal AC v současnosti?
    • *1* tobě vadí nepovinný části hry. Nebavil tě tower defense (mě docela jo), tak si nech území zabrat a potom si pro něj dojdi znova. Nebaví tě správa bratrstva? Nic s ním dělat nemusiš. Mě navíc ve trojce štvalo, že jsem až po dohrání příběu zjistil, jak se pořádně s bratrstvem pracuje (posílání na kotrkty bylo dementní)
    • mě zas naopak AC3 vůbec nebavilo , Connor mi tu hru dokázal naprosto perfektně zhnusit
  • Dokonalé! Jedna z nejsračkovitějších multiplatformních srágor všech dob si triumfálně vytírá prd3l svými fandy. BRAVO UBISOFTE!
  • Takhle rychle po trojce oznámit 4 ? To snad ne... Miluju AC, ale teď se poprvé bojím :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit