Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, to přinese do zatuchlé serie trochu čerstvého vzduchu. Snad si budeme moc vybrat z velkého množství různých pirátů a tvořit si vlastní posádku, upravovat loď atd.
    PS: AC jsem nikdy nehrál
    • Nikdy jsi nehral a rikas ze to je zatuchla serie? Kdybys hral tak bys vedel ze neni mozny si vybrat za jakyho pirate hrat...
      • Veskoslav
        GGG, trolí královna. To nemá cenu.
  • Prostředí pro mě vcelku nezajímavé (piráty moc nemusim), zase by tam ale mohly být více námořní souboje a ovládání lodi, což by vzhledem ke tomu jak zábavně byla tato část hry zpracovaná v AC III mohlo být velmi fajn....
  • Pirátsky hry opravdu nejsou to pravý. Už ani ta italie nebo kde se odehravala brotherhood se mi nelibila, u templaru meli zustat... to tema se mi nikdy neomrzí
  • Ještě to ani nebylo oznámeno a vy už podle dvou obrazku tu zas kydáte špínu a hejtujete celou serii :D :D co když právě tohle bude nejlepši dil serie? nebudete se citit hloupě? zpamatujte se :D
    • ZvacA
      Skepticismus je dneska naprosto v pořádku, páč většina pokračování jak na běžícím páse zasmrdí ve výsledku žumpou a když ne přímo žumpou, potom se finální produkt nese v podobě chudého čehosi nenaplněného potenciálu oproti původním plánům a vysmátým PR kydům. Při troše střízlivosti je jasné, že se lidem nelze divit, když při oznámení další značky ze série, přičemž ještě ani nestačil zapadnout prach na několika měsíců nejnovějším díle, čumí jak péra z gauče a neřvou přitom katarzí. Očekávat, že se bude dneska čekat na podrobnější info a až poté vřískat/nevřískat vzrušením nad příchodem "fakt dobrýho díla", je slušná naivita. Zkušenost většiny velí tak, že z toho v sedmi z deseti případů akorát vyleze splácaná sranda pro rychle splácaný výdělek, ale se solidně zaplácaným nějakým herním prožitkem a to se nezlob kolego, ale na to ti plno lidí hodí bobek a dají si sakra bacha, s čím bude přicházet dotyčný vývojář a vydavatel příště.
    • Vrook
      Většina lidí s negativníma názorama tu prostě jenom odkazuje na špatný zkušenosti s předchozím dílem. To je podle mě vcelku oprávněný..
  • LoooooooooooooooL
  • Tak to je snad KEC ne ?
    • Omlouvám se. Naštvaně reaguji dříve na nadpis než si to přečtu .... tak je to asi pravda no :(
  • Ach jo :( Ja věřil V carské Rusko.. a už jsem se viděl jak při hrnai budu poslouchat tohle : http://www.youtube.com/watch?v=D6P_nitWCRc
    • Rusáku už mám dost v Dotě 2!! ty už nechci ani vidět ....
  • Preed
    Ezia som mal rad o tom potom,ale tak neskutocne ma srali,ze robili rovnake hry s rovnakym hrdinom s rovnakymi zlymi designovymi rozhodnutiami a debilnymi mechanizmami,ze ked zmenia prostredie a hrdinu tak to budem brat pozitivne asi vzdy.
  • *8* *10* *16* *13* *9* *7* *6*
  • Já jsem se k tomuto tématu vyjádřil na twittru:
    "Další díl série Assassins Creed by se mohl odehrávat v řiti a hrdina by v něm skákal po hemoroidech. :-P"

    Bohužel velice nechutné přirovnání ale taková je situace. Je zde zaděláno na další dojičku ala CoD. Samozřejmě to nemusí znamenat, že ta hra(hry) bude stát za nic ale mám takové tušení že kvalita bude upadat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit