Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me fascinuje krabicka k PS3... Ví se o tom prd, buhvi jakou trošku maj hotovou, ale už ví že ps3 bude mit exkluzivní hodinku *15*
    • Veskoslav
      Neboj, to bude speciální EDICE, která pak ostatním nabídne dané DLC za těžké prachy. Dojit se má, dokud teče mléko, až začne krev, ruce pryč.
  • Magister_Peditum
    Takže je to pravda. *1* *1* *1* *1* *1* A bude tam i Petr Pan?
    • residentevilfans
      jj a kapitan Hook mu strci hak do perdele :D
      • a smát se jim při tom bude jack sparow :D
  • Dobře. Chcou vydělávat. Kdo na tomto světě nechce... Proč ale musí nový díl označit za plnohodnotný čtvrtý díl? Proč si kazit zbytečné své renomé, když by výdělky byly takřka stejné?
    Všechno novému dílu samozřejmě nasvědčovalo. Když už, dle jejich slov, dělali na AC3 tolikýh roků, chtěli z toho konceptu dostat co nejvíce. Beru. Opakuji se, proč ta číslova 4!
    • Robotron3
      To je marketing. Čtyřka pro lidi vypadá líp, než jakoby nějaké rozšíření trojky.
      Pro mě ale každopádně tohle je signál, že Assassins Creed už se vyčerpal. Ono se neni čemu divit. Bylo to dobré, ale už je toho dost.
      • Stillson
        Podle mě se AC vůbec nevyčerpal. Je tolik míst kam další hru zasadit. Jasné chápu,že lidem se v AC3 líbili ty lodní bitvy, takže tohle je docela pochopitelné z jejich strany ale nepochopitelná je opravdu ta číslovka 4 no co už. Jinak dějiny jsou stále nevyčerpané. Rád bych si zahrál AC v Číně,Rusku,Anglie,Egypt prostě kdekoliv. Osobně mě ale tenhle díl láká mnohem více než AC3 to je pro mě nejhorší díl (teda až na Haythama ten byl skvělej, ale štval mě ten tutorial 5-6hodin :D). Jakmile tam nastoupil Indián chvíli jsem hrál a vypnul to.
        • Vrook
          Já bych chtěl, jak jsem tu psal někdy včera, buďto Řím za Nerona, nebo mě ještě napadlo, že by to mohli zasadit do Jeruzaléma na přelomu letopočtu a konečně vyobrazit Ježíše takovýho, jakej ve skutečnosti byl.. černej. Prostě normální černej brother. *15*
          EDIT: viz. http://i2.ytimg.com/vi/qno_-qn_4A8/mqdefault.jpg *4*
          • zabil *1*
        • Robotron3
          Ano, je tolik míst, kde by se mohl další Assassins Creed odehrávat, a oni ho dají mezi piráty, jedno z nejprofláklejších a nejpoužívanějších prostředí ve hrách vůbec. Profláklejší než piráti, už jsou jen zombíci. Proto píšu o vyčerpání.
  • Už se nemužu dočkat jak společně s NFS 21 A CoD 16 za deset let vyjde i AC VII z budoucnosti...
  • BLADIA-AMNESIA
    Ja AC zatratil po vydani Brotherhood.
  • Inquisitor
    :D
  • smajdal
    Mám z toho lepší pocit než jsem měl při oznámení AC3 z období americké revoluce. A víte co, jen ať se odkloní a udělají z toho klidně jinou, ale super zábavnou hru, titul na krabičce jim to prodá a já nebudu mrčet, že je to pořád o tom samém. (btw 5 AC her za 5 let, když nepočítám Liberation...a tohle bude šestá, tady se snad ani CoD nechytá)
  • Pokud budou šermířské souboje po vzoru Monkey Island, tak du do toho.
    • Jo no taky
  • nekromant33
    Jak se píše níž, "Ubisoft by si chtěl získat zpátky náklonnost PC hráčů" a mají exkluzivní obsah pro PS3. Kde se to řešilo naposledy, že někdo ještě pořádně neoznámí hru a už ohlašuje že někdo dostane skvělej obsah a ani neřekne jakej?
  • Divotvurce
    Nelíbí se mi, jak se ti assassíni začínají hromadit, ale Piráty z Karibiku zbožňuju, tak snad mě bude bavit i tohle.
    • jestli myslis piraty od Bethesda, tak za me at klidne oprasknou celej koncept - povedena hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší