Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kéž by tak z názvu vystřelili tu IV a udělali z toho další Brotherhood/Revalations. Číslovku si zasluhují tituly dělané od píky nanovo, o čemž u tohoto titulu pochybuji.
    • Myslím, že se jedná jen o nový datadisk, žádný regulérní AC s číslovkou neměl podnázev, alespoň ne ten pro PC/konzole, ten Black Flag ukazuje na pokračování trojky, nikoliv série. Osobně bych uvítal raději revoluční Francii, respektive spíše spin-off s Haythemem, ale tohle je jasná odpověď na oblibu námořních bitev, proto ta pirátská odbočka. A zdá se, že si také uvědomují, že Connor příliš velký potenciál na pokračování nemá.
      • Podívej se znovu na ten plakát. Je tam ta zpropadená číslovka.
        • Vím, ale ani to nemusí nic znamenat. Snad :)
  • V poslední době byla, každý druhý den, nějaká zpráva o AC 3 nebo jeho DLC. Teď když mohl začít být chvíli klid to začne znova s AC4.
  • Už ne, prosím...
  • Prvý krát čo sa vraciame o krok späť :D Aký význam malo pozrieť sa na príbeh Connora a jeho otca keď teraz príde jeho dedko nemá to ani hlavu ani pätu + pirátov fakt nemusím ako osobne ma to ani nezaujíma. Bral by som skôr niečo s Ázie, Afriky, Indie, Nepálu alebo Európy kedže AC3 nasadil cliffhanger ending ale bohužiaľ moja najobľúbenejšia séria sa mení na niečo úplne hlúpe aspoň konceptom. AC3 som nekupoval ale ešte sa to dalo ako som to sledoval na Youtube ale toto už nebudí ani záujem si to pozrieť len škoda že Ezio a Altair už to majú za sebou keby toto videli museli by sa v hrobe obracať *15* Fakt je to nezaujímavé už len z názvu držím tomu palce nech je to aspoň kvalitná hra pre tých ktorý si to kúpia a toto obdobie ich zaujíma.
  • Toto je už moc i pro fanouška série..čekal jsem industriální Anglii,Francii,Japonsko,Egypt, ale piráty vážně ne! Co to má jako s asasínem společného? Nic. Nejvyšší čas dát této sérii pápá.
    • Souhlasím, tohle mě na tolik zklamalo. Jestli ještě poserou nového Desmonda tak je to v háji.
  • Amylee.Anderson
    Jako fakt teda piráti? Na protest piráťme! :D


    (To slovo haluz tam je snad schválně :))
    • smajdal
      Jasný, dělama zbombardovat sídlo Ubisoftu a vývojáře vyhodit z můstku hladovým žralokům.
  • hadam bude aj moznost upgradu drevennej nohy :D
    • Drevená noha + čierna páska cez oko len za obyčajných 4.99,- EUR.

      Poznámka: Papoušek nie je súčastou balíčku.
  • DarthSomething
    Ubisoft si chce usmířit PC hráče a proto hráči na PS3 dostanou o hodinu víc (viz. obal PS3). *1*
  • ach jo.. fakt zklamka.. proc se tak boji asie ?
  • conflig
    Piráty mám rád, ale já pořád doufal v Japonsko *9*

    Ale námořní souboje mě ve 3 dost bavily a v kombinaci z karibského prostředí by to mohlo být dobré
    • God-of-War
      To jo, ale aby tam byla i nějaká pevnina.. Ta mapa neni moc velká.
      • Není velká? Vám se zdá Kuba malá? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit