Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • piratsky zombie a bude to dokonalej majstrstyk
  • kostejnesmrtelny
    Uff. Tak holt teda vynechám i čtyřku, no. Ubisoft neomylně sáhl po jediný látce, která mě odpuzuje ještě mnohem víc než americký cokoliv o cokoliv. *1*
    • Jazz
      Mooc lidí to zajímá, bobánku. *3*
      • kostejnesmrtelny
        Ví tvůj kluk, že takhle říkáš cizím lidem?
  • Assassin's Creed IV: Black Fag by bylo zajímavější *4*
  • Toto by dávalo dokonalý zmysel ako "datadisk" typu Brotherhood - dotiahnutie jednotlivých prvkov , čiastočná zmena prostredia atd. ale ako plnohodnotný diel je to obrovské sklamanie , to by chcelo ovela radikálnejšiu zmenu , aká boli medzi AC1 a AC2 , úplne iná epocha , úplne prepracovaná hratelnosť úplne nový hrdina...
  • Nevim jestli se mi to splni ale hrozne bych si pral aby se AC vratil minimalne do toho 15. stoleti kdy jeste nebyly strelny zbrane. Taky bych si pral aby ubylo vojaku a misto toho se zlepsily jejich bojove schopnosti. Nebavi me bojovat proti deseti vojakum s puskou kdyz vim ze je kdykoliv pozabijim jak nic. Radsi budu kdyz se budu muset snazit i proti trem vojakum s mecem.
  • Amylee.Anderson
    Kdyby to byl stejnej frajer jako Haytham, tak možná, ale tohle přímo anti-atraktivní... Se jim asi zalíbily ty nudný boje na moři...achjo *9* Ale zdá se to trochu jako kec...
  • Piráti v karibiku? No shit:D
  • Ačkoli logicky podle události na konci 3, jak už někdo zaspoiloval, bych řekl že série by měla zkončit, vše je ukončeno. Ono já se u 3 dobře bavil a námořní bitvy mě velice potěšili, jenže tady jde velmi cítit nenasytnost po penězích...

    Vtomhle by se páni z Ubisoftu měli co učit, například od takových jako je CD projekt. *7* *7*
  • Magister_Peditum
    Mohli by alespoň v názvu vynechat "Assassin's", bude tam docela zbytečně.
  • firebug
    No tak jestli se lidi stojící za značkou AC snažili šokovat, tak všechna čest. Čekal jsem mnohé (budoucnost i minulost za dob první civilizace), ale Karibik a piráti?! Fakt jsem si myslel, že jde o hoax... Námořní bitvy mě v AC3 bavily asi stejně, jako celá hra - skoro vůbec. Takže pápá moje oblíbená série, chvilkama to s tebou bylo hezké, ale každý vidíme svou budoucnost někde jinde... :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit