Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Nehrál jsem z téhle série ani díl, ale celkem se dalo očekávat, že by to mohla být jedna z cest... Vzhledem k tomu, že si vývojáři v posledním dílu otestovali námořní bitvy a víceméně se všem dost líbily...
  • Cekal sem stredovek v Arabii nebo znova renezanci treba v recku doufam ze to bude aspon o 50 procent lepsi nez 3 a pribeh bude doufam luxusni ale nechapu jednu vec:Haytham je prece templar ne?
    • Haytham Kenway bol templar, ale mal hidden blade s Assassinskym znakom. Bud teda zradil bratstvo a pridal sa k Templarom, alebo to zdedil po svojom otcovi a potom sa pridal k Templarom ... alebo nieco medzi tym :) Inak aj ja som zvedavy ako to bude s dejom a postavou v tomto AC, a tiez som zvedavy ci sa bude cast deju odohravat v pritomnosti, a za koho tam budeme moct hrat.
      • Akorat mi vadi ze od 3 dilu neni brneni a ten oblek nic moc a malo zbrani mi prijde
  • Super...... a prosim uz zadné indiany.
    • Veskoslav
      No jelikož to má být otec toho indiánského šaška, tak tvé přání se moc nesplní.
      • Děd, nikoliv otec *5* Ten vůbec nic společného s Indiány mít nemusí.
        • Jelikož jeho otec byl bílej tak asi jeho děda bude bílej logicky ne? :-D
      • otec otce toho indiánského šaška *1*
  • Pirates of The Carribean: The Game - to by vystihlo líp *2*
  • Malleth
    Konceptáři Ubisoftu procitli a konečně zrušili ten zobák na kapuce.
    • Což je škoda, protože to bylo jedno z designových pojítek napříč díly.
      • Ja bych se na tu kapucu vykašlal úplně. Pirát musí mít pořádný klobouk!
        • Veskoslav
          A ja myslel ze Rum:-(
          • smajdal
            ...kolt za pasem, zlatý zuby, dřevěnou nohu a hák místo ruky.
            • smajdal
              Tak ale hák se dost hodí a dřevěná noha by byla s pružinou.
            • To by se mu s tou dřevěnou nohou po těch palmách skákalo :D
            • smajdal
              Pásku přes oko.
            • Veskoslav
              Papoušek na rameni.
  • čím je tahle serie vlastne unikatni? co jsem zachytil nefunguje tam ai souboje jsou oničem, není tam stealth ani akrobacie (postava leze sama)?
    • Pokud jsi žádné AC nehrál, těžko ti to někdo vysvětlí.
  • Nic nečekaného, když to ovce kupují, tak to budeme dále rozšiřovat a jako inovaci představíme doposud nepoužité prostředí a dobu, která ještě v AC sérii nebyla. Tak jak zde již někdo napsal, měl by UBISOFT odstranit z názvu assassin´s a dát tam KILLER´S nebo TERRORIST´S, protože tohle už nemá se záhadným a tichým zabijákem nic společného. Naštěstí jsem prozřel již po dohrání prvního dílu, resp. po prezentaci toho druhého, který nepředvedl nic nového.
    • ZvacA
      Bacha na to, panáček prozřel - http://youtu.be/Nd31wNIONac?t=10s
  • Tak doufám, že soundtrack budou tvořit pecky od Black Flag. http://www.youtube.com/watch?v=BzXmc1EEGPY
  • Ze hry jsou dva obrázky,název hry,ale každej je s tim hned hotovej,jakkoliv se mi AC 3 moc nezamlouval,tak tomuhle nerozumím.
  • MoragStyx
    Nevím čím přesně, ale ten obrázek na krabičce mi připomíná krabičky z devadesátek. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit