Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo odehrání je zajímavé, ale beztak bych se vrátil ke starým kořenům, více do historie. Viděl bych to někde ve Starověkém Egyptě. Snad to tam někdy dají.
  • Už se nemužu dočkat jak společně s NFS 21 A CoD 16 za deset let vyjde i AC VII z budoucnosti...
  • Tak doufám, že soundtrack budou tvořit pecky od Black Flag. http://www.youtube.com/watch?v=BzXmc1EEGPY
  • Já jsem se k tomuto tématu vyjádřil na twittru:
    "Další díl série Assassins Creed by se mohl odehrávat v řiti a hrdina by v něm skákal po hemoroidech. :-P"

    Bohužel velice nechutné přirovnání ale taková je situace. Je zde zaděláno na další dojičku ala CoD. Samozřejmě to nemusí znamenat, že ta hra(hry) bude stát za nic ale mám takové tušení že kvalita bude upadat.
  • Nevím pro mně AC skončilo II. pevně doufám jako fanda historie :D že se vrátite ke správnému historickému tématu jako v 1. kdy tam byli opravdoví asassíni nebo snad Hašašíni :D
  • čím je tahle serie vlastne unikatni? co jsem zachytil nefunguje tam ai souboje jsou oničem, není tam stealth ani akrobacie (postava leze sama)?
    • Pokud jsi žádné AC nehrál, těžko ti to někdo vysvětlí.
  • Divotvurce
    Nelíbí se mi, jak se ti assassíni začínají hromadit, ale Piráty z Karibiku zbožňuju, tak snad mě bude bavit i tohle.
    • jestli myslis piraty od Bethesda, tak za me at klidne oprasknou celej koncept - povedena hra
  • Kéž by tak z názvu vystřelili tu IV a udělali z toho další Brotherhood/Revalations. Číslovku si zasluhují tituly dělané od píky nanovo, o čemž u tohoto titulu pochybuji.
    • Myslím, že se jedná jen o nový datadisk, žádný regulérní AC s číslovkou neměl podnázev, alespoň ne ten pro PC/konzole, ten Black Flag ukazuje na pokračování trojky, nikoliv série. Osobně bych uvítal raději revoluční Francii, respektive spíše spin-off s Haythemem, ale tohle je jasná odpověď na oblibu námořních bitev, proto ta pirátská odbočka. A zdá se, že si také uvědomují, že Connor příliš velký potenciál na pokračování nemá.
      • Podívej se znovu na ten plakát. Je tam ta zpropadená číslovka.
        • Vím, ale ani to nemusí nic znamenat. Snad :)
  • h0p3
    ty volééé, to je vopruz..
  • Už ne, prosím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší