Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Lodne bitky v AC3 boli bohovske, ale... Sakra, jasne som Ubisoftu hovoril, ze chcem takto ladenu hru, ale nie, ze to bude dalsi Assassin. Pocuvaju ma oni? Chjo. Tato spolocnost, ktora je posadnuta znackami. Co ma smejdenie po mori spolocne s Assassinmi? No nic. Mali sancu vytvorit novu hru - novu znacku. Nevyuzili ju. Ich problem :(
    • Když se to má odehrávat na moři, tak by už konečně mohli naučit nepřátele plavat...
  • Mart9
    Klidně ať to dojí, stejně jsem to od jedničky, která mě rychle omrzela, už pak nehrál.
    • Jednička byla velmi stereotypní, ale měla krásný příběh a prostředí, to zase 3 měla dobrou náplň ale méně sympatickou postavu jakou byl Connor a prostředí, jenž se trochu odklonilo od série *3*
  • firebug
    No tak jestli se lidi stojící za značkou AC snažili šokovat, tak všechna čest. Čekal jsem mnohé (budoucnost i minulost za dob první civilizace), ale Karibik a piráti?! Fakt jsem si myslel, že jde o hoax... Námořní bitvy mě v AC3 bavily asi stejně, jako celá hra - skoro vůbec. Takže pápá moje oblíbená série, chvilkama to s tebou bylo hezké, ale každý vidíme svou budoucnost někde jinde... :-*
  • Ačkoli logicky podle události na konci 3, jak už někdo zaspoiloval, bych řekl že série by měla zkončit, vše je ukončeno. Ono já se u 3 dobře bavil a námořní bitvy mě velice potěšili, jenže tady jde velmi cítit nenasytnost po penězích...

    Vtomhle by se páni z Ubisoftu měli co učit, například od takových jako je CD projekt. *7* *7*
  • - Hm, fanoušci nám celý třetí díl docela sjeli, ale líbily se jim ty námořní bitvy, tak co kdbysme udělali nějaký pořádný DLC jenom s námořníma bitvama a vytáhli z nich víc peněz?
    - A co to vydat jako úplně novou hru? Modely máme hotový, to bude koncem roku v prodeji a skoro bez práce!
    - A nemyslíš, že je to už trochu moc, že nám to tentokrát nesežerou a nekoupí to?
    - HAHAHAHAHAHAHA!!!!

    Zlatá dvojka a Brotherhood, vrcholy série, pro mě to vždycky bylo o nový zajímavý době, tehdejších stavbách, freerunningu po nich a tak jsem doufal, že po nezáživné (ale zato hrooozně cool a krutopřísný) trojce si prostě dají tak na 2 roky pokoj, max. třeba nějaké to DLC, vezmou nějaký nový neokoukaný prostředí (jako třeba pro mě historický Japonsko by bylo nejlepší, hrozně rád bych to tam tehdy procházel, i by se to tam hodilo do konceptu) a že přestanou prostě tu sérii dojit tak moc, že ji za chvíli dotáhnou na úroveň COD. Jak já jsem naivní....

    Pro mě první díl, u ktrého budu váhat, jestli ho koupit. Jsem se sérií od samého začátku, ale někde tu hranici mám a Ubi se k ní svým přístupem nebezpečně blíží....
    • Lawliet
      Horší než trojka to být nemůže.. jak jsi sám řekl. Nejlepší na trojce byly námořní bitvy.. tady krok špatným směrem neudělali.. když přidají novou zajímavou postavu, kterou Haytham Kenwaye rozhodně byl. Mnohem lepší než Connor, tak by to v kombinaci s prvky, které nás bavily v předchozích dílech mohlo mít úspěch. Jasně nechci dělat nějaké přehnané naděje, ale nikdo nechce vydávat hry, které hráči nechtějí.
    • Presne tak Ezio Auditore da Firence je nejlepsi herni postava *3*
  • Ještě to ani nebylo oznámeno a vy už podle dvou obrazku tu zas kydáte špínu a hejtujete celou serii :D :D co když právě tohle bude nejlepši dil serie? nebudete se citit hloupě? zpamatujte se :D
    • ZvacA
      Skepticismus je dneska naprosto v pořádku, páč většina pokračování jak na běžícím páse zasmrdí ve výsledku žumpou a když ne přímo žumpou, potom se finální produkt nese v podobě chudého čehosi nenaplněného potenciálu oproti původním plánům a vysmátým PR kydům. Při troše střízlivosti je jasné, že se lidem nelze divit, když při oznámení další značky ze série, přičemž ještě ani nestačil zapadnout prach na několika měsíců nejnovějším díle, čumí jak péra z gauče a neřvou přitom katarzí. Očekávat, že se bude dneska čekat na podrobnější info a až poté vřískat/nevřískat vzrušením nad příchodem "fakt dobrýho díla", je slušná naivita. Zkušenost většiny velí tak, že z toho v sedmi z deseti případů akorát vyleze splácaná sranda pro rychle splácaný výdělek, ale se solidně zaplácaným nějakým herním prožitkem a to se nezlob kolego, ale na to ti plno lidí hodí bobek a dají si sakra bacha, s čím bude přicházet dotyčný vývojář a vydavatel příště.
    • Vrook
      Většina lidí s negativníma názorama tu prostě jenom odkazuje na špatný zkušenosti s předchozím dílem. To je podle mě vcelku oprávněný..
  • Prostředí pro mě vcelku nezajímavé (piráty moc nemusim), zase by tam ale mohly být více námořní souboje a ovládání lodi, což by vzhledem ke tomu jak zábavně byla tato část hry zpracovaná v AC III mohlo být velmi fajn....
  • Altair se obrací v hrobě...
  • nekromant33
    1) Z tech informací mě to (nebýt toho loga) připadá spíš jako díl mimo hlavní série, takový Brotherhood nebo Revelations. Každopádně já si i přes to, že šlo krok vedle, 3ku užil mnohem víc než takové Revelations a nebojím se toho, že by to byla špatná hra. A po kravinách typu management bratrstva a tower defense byly námořní bitvy zábavná minihra, která když se rozvede do podstatnější prvku, by mohla být skvělá věc.
    2) Pokud je to někdo z linie předků Desmonda, tak by mě zajímalo, jestli tam vůbec bude nějaká současnost a Animus. Desmond tam nejspíš nebude, takže čí "vzpomínky" to budou?
    3) btw jsem jedinej komu Watch Dogs přijdou jako nejlepší možná varianta toho jak by vypadal AC v současnosti?
    • *1* tobě vadí nepovinný části hry. Nebavil tě tower defense (mě docela jo), tak si nech území zabrat a potom si pro něj dojdi znova. Nebaví tě správa bratrstva? Nic s ním dělat nemusiš. Mě navíc ve trojce štvalo, že jsem až po dohrání příběu zjistil, jak se pořádně s bratrstvem pracuje (posílání na kotrkty bylo dementní)
    • mě zas naopak AC3 vůbec nebavilo , Connor mi tu hru dokázal naprosto perfektně zhnusit
  • Assassin´s greed IV

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit