Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • muha
    Žiany Assassin nebol nikdy v mojich top hrách ale v celej sérii som videl obrovský potenciál do budúcna. Teraz mi je lúto, že tento potenciál je vo velkom ohrození, pretože sa séria (podľa mňa) uberá tak neuveriteľne nezaujímavou a zbytočnou cestou, až je to k nepochopeniu. Piráti? Prečo? Sú vhodný maximálne pre humorné diela, po žiadnom mighty pirate assasinovi som nikdy netúžil, kde sa vytratila tá mystická záhadnosť assasínskeho rádu prekypujúca záhadami a neuveriteľne pravou assasínskou atmosférou z AC1? Tomuto kroku tvorcom z Ubisoftu nikdy neporozumiem. Nie že by som chcel súdiť Black Flag z prvých artov ale tí piráti...ďalšie detaily o ACIV ma prakticky nezaujímajú.
    • Preed
      Zahadnost assasinov a celeho AC sa vytratila na konci dvojky ked nam prezradili,ze je tam nejaka Minerva,kto stvoril ludi a podobne a cele to vymenili za debilny klisoidny ciel serie,ze Desmond musi zachranit svet a lepsie to uz imho velmi nebude,takze pirati,why not.
      • Naprosto přesně napsáno. Celkově považuju sérii AC za mojí nejoblíbenější sérii, těším se na každý díl (budu se těšit i na ten pirátský), ale od závěru AC2 mě celá zápletka přestala úplně zajímat a už to beru jen jako zábavnou hru, čerpající z historických reálií a odehrávající se na skvělých místech ve skvělých dobách (včetně revoluční Ameriky). Celý asasínsko templářský konfilkt mě zajímal a nadchl v jedničce, tam patřil a tam měl také zůstat. Od budoucích AC si přeju už jen jedno, prosím, zbavte se té kapuci, nějaký běžný oděv, který by zapadal mezi ostatní, by vůbec nebyl na škodu.
        • Preed
          Tak nejak,AC bol jeden z tych typov pribehov,ktore funguju najviac ked o nich vlastne nic nevies,ta tajomnost a len take jemne naznaky co sa vlastne deje tomu dodavali velmi dobru atmosferu ale v okamihu ako to vsetko vysvetlili to padlo o 3 triedy dole.
          • Ono obecně mi příjde, že v UBISOFTu jim ti scénaře (vyprávění příběu) moc nejdou. U AC2 mi to moc nevadilo - stačila mi základní motivace s rodinou Ezia - zbytek pro mě už dělala atmosféra renesanční Itálie = dokonalost sama.

            Bohužel v AC3 se o zádné velké atmosféře mluvit nedalo - nezajimavá kolonistická města + stupidní les, který občas vykouzlil nějakou líbivou scénerii, ale většinou mě jen otravoval a zvracel na mě lacinné far distance textury. Proto jsem se snažil alespoň více vnímat příběh. A proto jsem hru ani nakonec nedohrál :). Někdy človek musel sledovat retarda Connora, jak v "cutscéně" řeší naprosto nezajímavou a nedůležitou záležitost, podruhé pak chyběla jakákoliv scéna nebo obsah obecně k důležitým milníkům celého příběhu.

            A vsadím se, že AC4 na tom nebude lépe. V tomhle by se kluci z UBISOFTu mohli něco přiučit od BIOWAREu s jejich MASS EFFECTem.
      • muha
        Pravda, to večné zachraňovanie sveta...ak AC už nemá byť lepší, nemusel by byť aspoň horší. Snáď by to mohol poriešiť reštart série, na ktorý je ale asi príliš skoro..
  • nekromant33
    Jak se píše níž, "Ubisoft by si chtěl získat zpátky náklonnost PC hráčů" a mají exkluzivní obsah pro PS3. Kde se to řešilo naposledy, že někdo ještě pořádně neoznámí hru a už ohlašuje že někdo dostane skvělej obsah a ani neřekne jakej?
  • DarthSomething
    Ubisoft si chce usmířit PC hráče a proto hráči na PS3 dostanou o hodinu víc (viz. obal PS3). *1*
  • smejki
    Teda dneska mi jdou na ruku. Jedna fošna pro soundtrack je jistá - http://www.youtube.com/watch?v=bEBbu-wkKrs
    Džjo!
    • Amylee.Anderson
      To je z tohodle? *8*
    • collector124
      Nie nie, ja chcem túto verziu!
      http://www.youtube.com/watch?v=os5TXyJlEMc
      Lenže o metalovom soundtracku v AAA hre môžem snívať :(
      (DMC sa neráta, tam toho bolo málo a mne osobne vadilo techno)
      • ZvacA
        Carmageddooooooon \m/

        Ale jinak nas*at na vtírání se do nějakých "AAA" značek, metalových soundtracků je ve hrách slušný zastoupení a áčka k tomu nejsou vůbec potřeba, aby se o nich vědělo.

        http://youtu.be/eZJuXM0tGFk
      • Robotron3
        Brutal Legend *3*
        • collector124
          No jo, hral som. Ale to je skôr len "AA" hra, predsa len nedosahuje kvalít väčších hier. Ale hru som si užil *1*
          • Robotron3
            Co to povídáš, to je AAA hra, která vetšinu AAA produkce převyšuje *2*
  • Toto je už moc i pro fanouška série..čekal jsem industriální Anglii,Francii,Japonsko,Egypt, ale piráty vážně ne! Co to má jako s asasínem společného? Nic. Nejvyšší čas dát této sérii pápá.
    • Souhlasím, tohle mě na tolik zklamalo. Jestli ještě poserou nového Desmonda tak je to v háji.
  • Proč Ubisofte, proč? Já vím, AC3 vydělával, ale tohle už nemá (ať už ukážou cokoliv) nic společného.... Já jsem obrovský fanoušek AC série, když oznámili 3ku, držel jsem a čekal co z toho vyjde. Dohrál jsem to a byl to nejhorší díl série (NIKDO mi to nevymluví). Ale pořád to byla dobrá hra, která s Assassinem tak nějak (trošku) souvisela, ale piráti? Tohle už opravdu ne... *13*
  • Nic nečekaného, když to ovce kupují, tak to budeme dále rozšiřovat a jako inovaci představíme doposud nepoužité prostředí a dobu, která ještě v AC sérii nebyla. Tak jak zde již někdo napsal, měl by UBISOFT odstranit z názvu assassin´s a dát tam KILLER´S nebo TERRORIST´S, protože tohle už nemá se záhadným a tichým zabijákem nic společného. Naštěstí jsem prozřel již po dohrání prvního dílu, resp. po prezentaci toho druhého, který nepředvedl nic nového.
    • ZvacA
      Bacha na to, panáček prozřel - http://youtu.be/Nd31wNIONac?t=10s
  • Super...... a prosim uz zadné indiany.
    • Veskoslav
      No jelikož to má být otec toho indiánského šaška, tak tvé přání se moc nesplní.
      • Děd, nikoliv otec *5* Ten vůbec nic společného s Indiány mít nemusí.
        • Jelikož jeho otec byl bílej tak asi jeho děda bude bílej logicky ne? :-D
      • otec otce toho indiánského šaška *1*
  • Preed
    Ezia som mal rad o tom potom,ale tak neskutocne ma srali,ze robili rovnake hry s rovnakym hrdinom s rovnakymi zlymi designovymi rozhodnutiami a debilnymi mechanizmami,ze ked zmenia prostredie a hrdinu tak to budem brat pozitivne asi vzdy.
  • Dobře. Chcou vydělávat. Kdo na tomto světě nechce... Proč ale musí nový díl označit za plnohodnotný čtvrtý díl? Proč si kazit zbytečné své renomé, když by výdělky byly takřka stejné?
    Všechno novému dílu samozřejmě nasvědčovalo. Když už, dle jejich slov, dělali na AC3 tolikýh roků, chtěli z toho konceptu dostat co nejvíce. Beru. Opakuji se, proč ta číslova 4!
    • Robotron3
      To je marketing. Čtyřka pro lidi vypadá líp, než jakoby nějaké rozšíření trojky.
      Pro mě ale každopádně tohle je signál, že Assassins Creed už se vyčerpal. Ono se neni čemu divit. Bylo to dobré, ale už je toho dost.
      • Stillson
        Podle mě se AC vůbec nevyčerpal. Je tolik míst kam další hru zasadit. Jasné chápu,že lidem se v AC3 líbili ty lodní bitvy, takže tohle je docela pochopitelné z jejich strany ale nepochopitelná je opravdu ta číslovka 4 no co už. Jinak dějiny jsou stále nevyčerpané. Rád bych si zahrál AC v Číně,Rusku,Anglie,Egypt prostě kdekoliv. Osobně mě ale tenhle díl láká mnohem více než AC3 to je pro mě nejhorší díl (teda až na Haythama ten byl skvělej, ale štval mě ten tutorial 5-6hodin :D). Jakmile tam nastoupil Indián chvíli jsem hrál a vypnul to.
        • Vrook
          Já bych chtěl, jak jsem tu psal někdy včera, buďto Řím za Nerona, nebo mě ještě napadlo, že by to mohli zasadit do Jeruzaléma na přelomu letopočtu a konečně vyobrazit Ježíše takovýho, jakej ve skutečnosti byl.. černej. Prostě normální černej brother. *15*
          EDIT: viz. http://i2.ytimg.com/vi/qno_-qn_4A8/mqdefault.jpg *4*
          • zabil *1*
        • Robotron3
          Ano, je tolik míst, kde by se mohl další Assassins Creed odehrávat, a oni ho dají mezi piráty, jedno z nejprofláklejších a nejpoužívanějších prostředí ve hrách vůbec. Profláklejší než piráti, už jsou jen zombíci. Proto píšu o vyčerpání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit