Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Zlato!!! Zlato!!! Všichni odjakživa vědí, že hry jsou podsouvánim chtíče po bohatství. Věděl to Mario, když začal sbírat penízky, věděj to herní LEGO postavičky, je to prostě fakt. Vždycky jde o penízky!
    • Tikov
      Hráči jsou prostě jako trpaslíci.
      Jen jsem asi ještě neslyšel žádný "zlato, zlato, zlato,..." soundtrack
  • Nemá náhodou vyjít další díl pirátů z karibiku? Načasování by nebylo jistě náhodné
    • sly_boots
      dalsi pirati su v nedohladne. Depp sa upisal dvom inym filmom (Transcendence, Black Mass), ktore zacne natacat este tento rok. prvy v aprili, druhy v priebehu leta.
  • Hmmm, po shitoidni trojce, ted bude kazdy den nejmene jedna zprava o Assassin's Creed IV, za co me trestate?
  • Magister_Peditum
    Hra to sama o sobě může být zajímavá, ale nějak mi uniká, proč se tam pořád musí promenádovat nějaký "asásin" v obleku, který je asi stejně užitečný, jako kdyby na sebe přilepil terč s nápisem: "Jsem nejhledanější pirát v Karibiku a kdo mě zabije dostane tučnou odměnu!" Nějak mi celý ten nápad neštymuje s původním konceptem hry - tichým zabijákem. Když takhle na sebe zástupci "řádu" upozorňují, tak se divým, že v době Desmonda neví každé malé dítě o válce templářů a asásinu o osud světa, tohle tajnou válkou lze nazvat už sotva.
    • Ty hledas sebemensi zablesk logiky v serii Assassins Creed? To jako opravdu?
      • Magister_Peditum
        Tak říká se, že naděje umírá poslední, že jo.
  • Redneck
    Fotbal je nuda, já bych si vynutil hokej. Ještě jeden poslední zápas Maple Leafs, nejlíp proti Habs u nich doma a pořádnej kotel!!
  • Trochu mě zaráží, proč Ubisoft tak lpí právě na tom oblečku ala první AC. Je to natolik ikonická věc, že by bez toho klesly tržby? Navíc by to i bylo přece logické, aby byl assassin oblečen tak, aby co nejvíce splynul s davem. Právě to vysvětlení, že se obléká jako v AC jedna, protože dostal hašašínský výcvik, mi připadá jako naprostá hloupost. Ten výcvik by ho spíše učil jak se začlenit do davu, a ne aby byl jako pěst na oko.

    Je ale opravdu škoda, že nevybrali jiné období. Ve dvojce, kdy se snažíte získat Altairovo brnění jsou tam sochy těch šesti hašašínů. Radši bych si zatím vybíral mezi nimi. Tohle tak nějak zavání snahou přiživit se na popularitě pirátské tématiky. I když i tahle vlna je myslím pozvolna pryč. Uvidíme, co z toho vyleze:)
    • Asi nechteji narusovat zavedeny stereotyp, a ze AC uz dle me onicem jinem ani neni... *6* *6* Jestli jsem se nekoho dotkl omlouvam se ale chrli to rychleji nez si stacim vsimat :)
  • MARTASLJ19
    Po otrasnej trojke sa im na to môžem vysrať.....čistá ryža a pritom mala AC séria po skvelej dvojke tak dobre našliapnuté, ale skočila nakoniec do ho*na.....
    • Mě by zajímalo proč je ten třetí dl tolik odsuzovaný, přišel mi poměrně dost důstojný a bylo na něm vidět opravdu hodně snahy a dobře odvedené práce... ale každý má svůj názor to respektuju
      • firebug
        Pokud tě to opravdu tak zajímá, tak mrkni na recenze (psanou i video) a na diskuze pod nimi. Psát pořád dokola, proč je to taková sra*ka už nikoho nebaví a tam to máš všechno pěkně pohromadě. Jestli tě ale AC3 baví, tak nic proti...
      • Tady kolega hral uz asi i dva predchozi vcetne tech 10 DLC nebo datadisku uz se ani neorientuju :D Vem to odzacatku cele a treba uz si zadnou AC4 prat ani nebudes *1*
  • Cosi
    Přidat hrdinu, který je časově před posledním je zvláštní. Nejspíš to nebude tak epic, ale to je možná jen dobře a snad tam bude ten pořádný stealth. Ale to, že to je regulérní nový díl, tomu snad nevěří nikdo. Vždyť je přesně jako v případě Brotherhood a Revelation. Nástavba regulérního dílu.
    • Robotron3
      Podle mě ve trojce udělali ty lodě, tak jim přišlo blbý, že by se to v dalšim díle nepoužilo. Takže piráti, aby to měli jednodušší :)
    • Zayl
      No dokud za to budou chtít plnou cenu tak bych rád věřil že to nebude jen nástavba.
  • Jsem fanoušek série a tak neshledávám na dalším díle nic vyloženě tolik negativního, až snad na unáhlené vydání, za tak krátkou chvíli, pokud na tom, ale zamakají a poučí se z třetího dílu a jeho chyb (mě se tedy třetí díl líbil, ale myslím obecně pro všechny hráče) tak by čtyřka mohla být skvělou hrou,možná né sice nejlepší ze série, to už asi pominulo druhým dílem, ale i tak si muže hra udržet důstojný kvalitní vysoký standard, který této sérii náleží. Takže ubosofte - držím palce!
    • Snad mas pravdu, ale s AC3 sel herni zazitek brutalne dolu a myslim, ze v tehle tendenci bude UBI pokracovat. Vecna skoda, ale treba mile prekvapi :)
  • Rhulad
    Docela bych aji přivítal nějaký trailer na Dark Souls II...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit