Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj redakce. Nějaký čas nazpátek jsem tady nadhodil návrh, že autoři amatérských recenzí by měli mít možnosti si sami recenzi smazat po přihlášení nějakým tlačítkem. Připadalo vám to jako dobrý nápad a je to už pěkně dlouho, co se to asi zametlo pod koberec. K tomu bych chtěl ještě přihodit další návrh, aby si přihlášení uživatelé mohli také smazat úplně své hodnocení hry, ne jen změnit udanou hodnotu. Děkuji za zvážení.
    • blixa
      Ahoj, máš pravdu, celý jsme to i zvážili, ale nakonec jsme se rozhodli to nedělat - vymazání čtenářský recenze by způsobovalo 404ky z případnejch externích odkazů a vůbec by to dělalo binec.

      Co se týče mazání hodnocení, úplně nerozumim, k čemu by to bylo dobré.. Proč mazat hodnocení, které už jsem jednou dal?
      • Hlasoval jsem k jedné hře, ale potom jsem se rozhodl raději zdržet hlasování a už to nešlo, ale věřím, že jsou i závažnější problémy. Stejně díky.
  • Jen pridam svoje poznatky s novym prehravacem. U me bez problemu. Rychly jako ten starej, jen pri fullscreenu se neda menit hlasitost.

    PS: Ode me plus za aktualni reklamu (traktor, venkov...), ktera me svoji idylickou hudbou vubec nerusi pred shlidnutim samotneho videa. Coz se o zadny z prechozich pred-videovych reklam rict nedalo.
    • blixa
      Porad nejde menit hlasitost ve fullscreenu? Kluci to v patek opravovali a ted jsem to zkousel a normalne mi to jde..
      • Menit jde, ale pokazdy jen na ticho :)
        • blixa
          Ve Firefoxu mi to jede fakt normalne. Jakej je prohlizec u tebe?
          • Tim to mozna bude, pouzivam Chrome. Zkusil jsem i IE10 a taky to nejde, navic se tam video nemaximaluzije na celou obrazovku, ale jen na velikost okna prohlizece (viz.: http://farm9.staticflickr.com/8087/8545357286_973f532003_b.jpg)
  • 9.3.13 v mailove schrance nesel otevrit mail 504 chyba serveru a ted nejde pro zmenu odeslat mail,porad odesila 2 hodiny -co s timto problemem
  • Tak se mi zase podarilo prihlasit pres modeID. Otazka je, jestli jde o jedno z nahodnych prihlaseni, nebo je to Martinova zasluha, kdyz nedavno v diskuzi naznacoval, ze tim problemem zaukoluje technicke oddeleni? Ja jen abych vedel komu a jestli vubec dekovat :)
    • blixa
      No, moje zasluha je to jen kvuli nahlaseni ;) Ale kluci to doopravdy dneska opravili - díky za upozornění.
      • No kazdopadne dik za to, ze uz zase fungujeme! Zasluhy si nejak rozdelte :)
  • Cosi
    Problém s přehráváním prvního videa u článku: http://games.tiscali.cz/preview/multiplayer-god-of-war-ascension-nabidne-i-co-op-mod-62247

    Windows 7 64x, Google Chrome
    • Cosi
      A ještě musím nahlásit, že se mi občas po přepnutí do HD video sekne a zahlásí, že video nejde přehrát. Mám za to, že to bývá, když už mám načtený kus videa v normální kvalitě.
  • Chrome, Firefox a Opera (all updated) s ActiveX, java, flashplayer vsetko bez problemov (konecne).
  • Na Mac OsX 10.7 a prohlížeči Safari 5.1 se objevuje pouze černé okno.
    Na Win 7 64-bit a prohlížeči Maxthon 4.0.3.600 se sice video jakoby spustí, ale pak začne donekonečna bufferovat.
  • IE 9.0.13, Win 7 32 bit. v exploreru mi prostě okno s videem doslova zmizí, při spuštění na GChrom není problém
  • Co na to AHP?
    https://www.facebook.com/novatelevize/posts/10151280889108344?comment_id=25428320¬if_t=feed_comment

    http://www.facebook.com/novatelevize/posts/10151282333013344
    • Stále píšu o agresívnom chovaní ale čo má autonehoda spoločné s agresívnym chovaním ktoré "pochádza" z hier?
      • Celá ta argumentace Novy je mírně retardovaná, ale víc mě děsí představa, že ten Adam Jícha by měl jít do TV obhajovat hry. AHP by měla zasáhnout dokud je čas, jinak to bude ještě horší. Nestojím o další "Kulturu kriplů".
        • Mal tam ist Vavra ten by im vytrel zrak....
    • ringmancz
      velice inteligentní diskuze pod tím příspěvkem...
      • nic, co by se vymykalo standartu na internetech...
        • ringmancz
          se divím, že se ti lidi nestydí za to co a jak píšou
  • Přehrávač: nelze měnit hlasitost ve full screen, navíc praskání a zkreslování zvuku.

    win 8 64; chrome 25;

    V IE 10 jede zvuk v pořádku, hlasitost ve full screen ale měnit nejde také.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit