Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě určíítě Forged by Chaos (testováno), Star Citizen, Lichdom a Warhorse. Jinak Sniperem GW2 bych se nechválil, graficky to je mírný nadprůměr (a to jen tím, že to ten Engine vůbec má) a přesto to engine nevyužívá ani na 50% navíc používá assety a shadery z Crysis 2/3 - ani se neobtěžovali si udělat vlastní, někdo by mohl říct proč by si měli dělat, když už to někdo udělal za ně, tohle bych toleroval u moderské skupiny, ne u firmy která dělá komerční tituly. Na star Citizen se těším, Warhorse asi nebude můj šálek čaje a Forged by Chaos je Pay2Win takže k tomu se už nevrátím.
    • Mimochodem, komu ještě nejedou videa na JWPlayeru ? nevím proč ale videa se mi nenačítají, třeba Videacesky.cz na tom běží a nejede mi tam žádné video, něví někdo čím to je ? díky.
  • To mi připomíná že by to zase chtělo někdy v blízké budoucnosti pozvat Dana Vávru do podcastu...
  • Slovy Dana: KOHO TO ZAJÍMÁ NĚJAKÝ ŽÍŽKA, VŽDYŤ TO BY MAGOR! MĚ to zajímá a velmi. Skvělá práce, tahovou hru aby člověk hledal lupou. Asi to bude podobný megalomanský zážitek jako ze Zaklínačů :). Must have... snad moje Pcčko bude pevné jak vozová hradba. Zařinčíme sudlicemi, lokneme si piva a čekejme na další záběry.
  • to nejlepší na konec *3*
  • Uplne vidim jak z toho hradu skacu na Semikovi *1*
    • Robotron3
      To "bylo" snad ňákej pátek před Husitama, ne? *15*
      • Magister_Peditum
        Třeba to bude Šemík mk. XXIII *1*
        • Jestli tam budou koně, tak je na youtubu určitě někdo schodí ze srázu z romanticky obrozeneckých pohnutek :)
  • smajdal
    Vávra byl nedávno na americké tour za najitím distributora a tedy donátora. Jediné co psal, je, že se to líbilo, ale zatím si oficiálně neplácli. Nic však nenaznačuje, že by časem nemohl peníze získat a hra by tak nevyšla.
  • Jj, vypada to jako pekna hra z vychodni Evropy...
    • shmeck
      Witcher, METRO, S.T.A.L.K.E.R... Vyber si!
    • Nahodou, ve vychodni Evrope vznijaly a vznikaji zajimave tituly. ;-)
  • No tak hra od Warhorse vypadá určitě nejlíp a to neříkám kvůli tomu že sem z čech (hodně českých her poslední doby se mi nelibila) Takže Warhorse jen tak dál ,rad bych viděl nějakej novej článek na blogu ;)
    • Ronox
      Nejlíp podle mě vypadá Star Citizen a Forged by Chaos teda co se zpracování týká.
  • Moc se na to těším. Sleduju to už od začátku, tak doufám že ve finále mě nezklamou. Doufám že to vyjde na steamu teda (jinde hry nekupuju)
  • No ale pořád to vypadá hůř než video z Assassin's Creed IV, které je tady v aktualitách, přitom Warhorse má vyjít za několik let, tak nevím, nevím.
    • nekromant33
      Nevíš no, to co jsi viděl je pořád tech demo v raný fázi vývoje. Assassin's creed už v traileru ukázal finální podobu, warhorse jen naznačil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit