Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný koho na Vávrově hře zaujala nejvíc ta perfektně udělaná zablácená zem?
    • nejsi :)
  • To mi připomíná že by to zase chtělo někdy v blízké budoucnosti pozvat Dana Vávru do podcastu...
  • Nemohu si pomoct ale mě osobně se nějak ty dobové zbroje a oblečení líbí víc než ty Asijské přeplácané barevné supermegatronské ultrazbroje, které pořád častěji vídám ve hrách... Prostě to má takovou jednoduchost a logičnost a tak vůbec... Ti naši předkové věděli proč ty zbroje vyráběj tak jak je vyráběj..
    • walltar
      Tohle říkám pořád ... ta fantasy hrůza mě ve většině her max znechutí a odradí od hraní. A když k tomu ještě přičtu to jak vypadá ve většině her brnění pro ženy tak to je vyloženě nehratelné. Přitom kdyý se vemu jak je například Coat of Plates nádherný, nebo brnění s dlouhou tunikou a pláštěm, jak měl třeba řád Johanitů tak to je prostě krása.
      • no je to katastrofa.. mě to prostě neladí nějak.. Když vidim takovou nějakou přemrštěnou zbroj tak tomu prostěě nevěřim.. by se v tom nepoškrábal ani na nose... Já potřebuju nějak tomu věřit.. i kdy je to fantasy... Myslim tim.. Západní fantasy má vždy příměs realismu.. Tady v Evropě i V USA sme vždy do her i do fantasy hodně přimíchávali realismus... ale ta Asijská móda je hrozně o přehánění a přemršťenosti... To prostě neni pro klasického Evropana...
        • No ono se stačí podívat na asijské ztvárnění obouručních mečů, to je taky prda... správný asijský meč musí být minimálně dvakrát větší než jeho nositel *1*. Kde je klasický claymore, zweihander, dai-katana atd... *7*
      • Keyz
        Pamatuju ten vývoj brnění v Lineage 2 pro ženy.

        Hnusný tanga -> Hezčí tanga -> Zdobený tanga. *11*
        • walltar
          A nebo v teře ... *7* *7*
          • Keyz
            Tam jsou navíc malé polonahé děti. To ještě horší.
            • Tjn oni maj nějakou zvláští úchylku na tyhle věci v Asii... A maj tam taky ty plyšový malý potvory vždycky jako hratelný rasy... Jako v západní kultuře se často objevuje člověk, elfové, trpaslíci a pak silová rasa orci nebo tak něco.. v Asii jsou to většinou také lidi, pak něco jako elfové jindy jsou to nějaký Playmates s králičíma ušima, pak maj takové ty velké zavalité obry a malé děti nebo malé plyšíáky... A přemrštěné zbroje... a když člověk bojuje tak všude okolo lítaj čísílka a slova jako "bonus kills, super kill, extra super kill, mega kill, extra super mega kill" a tak dále... Všechno září barvama, bliká a tak vůbec.. neni to nic pro epileptiky...
  • Viktor_H
    Wau, Vávrovo RPG vypadá fakt dobře.
    • To nieje RPG od Vavry ale od Warhorse
      • Viktor_H
        Fakt? Já myslel, že to Vávra dělá všechno sám. *7*
        • Tak to je mi ta uprimne luto...
      • Magister_Peditum
        Tak o Black and White se taky většinou říká, že je to Molyneuxe, místo od Lionhead Studios. A tak bychom mohli pokračovat. Hry od Davida Cage, hry od Kena Levina...
      • A komu patri Warhorse?
        • No Danovi ne...
          • smejki
            Dan je spoluvlastník *3*
          • Kdo založil Warhorse?
  • Vypadá to fakt nádherně, prosím Vávro, ať je to tedy aspoň nadprůměrná hra. Klidně to furt odkládejte, jen ať to fakt stojí za to.
  • Anichž bych byl patriot, tak jednoznačně ve videu "to nejlepší na konec". Ostatní věci mi přišly minimálně výtvarně dost otřesný (až na pár výjimek) nebo nevýrazný/mdlý, video od Warhorse tam září jako diamant mezi sklem :)
  • Takže po xxx letech a nejednom vydaném titulu od špiček v žánru RPG je to až česká hra od Warhorse, kde zbroj neplní jenom funkci modifikátoru inkasovaného zranění.

    Držím palce Warhorse, ať se najde někdo ochotný financovat ale zároveň bez snahy měnit projekt k obrazu mainstreamu.
  • Uplne vidim jak z toho hradu skacu na Semikovi *1*
    • Robotron3
      To "bylo" snad ňákej pátek před Husitama, ne? *15*
      • Magister_Peditum
        Třeba to bude Šemík mk. XXIII *1*
        • Jestli tam budou koně, tak je na youtubu určitě někdo schodí ze srázu z romanticky obrozeneckých pohnutek :)
  • Mart9
    Jak už jsem psal v diskusi u Fight Clubu: RPG hrám nefandím, ale na tohle už si, Dane Vávro, dávám peníze stranou!

    A moc se mi líbilo, jak v tom souboji dostal ten maník pěkně po kebuli *1*
    Vypadá to opravdu pěkně.
  • Vávrovo RPG vypadá výborně a moc se na něj těším. Držím Warhorse palce. A jsem hodně zvědavý na srovnání Žižka vs. Zaklínač 3. Nejradši bych, kdyby obě ty hry byly super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit