Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzera to velmi dobre, animacie postav pri interakcii s inymi postavami su fakt super. Len mi to pride moc farebne.
    Co mi ale nesadlo boli animacie pri suboji, bolo to take nejake moc umele, az by som povedal ze dost komicke.

    Kazdopadne sa na to tesim a dufam, ze ta hra bude natolko dobra ze ju budem moct s cistym svedomim kupit za plnu cenu
  • Dane. Ty uskuhraná egoistická nicko. Stejně vím, že si ty komentáře čteš. Mafii 1 si strč víš kam. A až tahle hra vyjde, tak napíšu článek :100 důvodů,proč David nesnáší xxx: Už se moc těším. Já vím. Až to vyjde budeš samozřejmě nadávat, že ti lagoval volant atd. Bude to prča. Pohořís. Pokud se v "tvé" hře nebude chodit na záchod, pokud dokonce nebudou vymodelované hovínka, které budou postavy kadit....A tvé ego se scvrkne na velikost tvého penisu. Ahoj. .. Dane.
    • Viditelne textury hoven v latrine? Docela dobry tip na WH forko. Zvysi to realistickost prostredia. Zvysny hate ubohost...
    • Hmm...Koukám ,že zatímco ty jsi velkej borec že?Nejspíš bych měl tvé velké činy v oblasti herní průmyslu znát že?Á promiň pokud nejsi další usmrkanec,jenž si chce bezvýznamným komentářem zvyšovat ego,či nějaký falešný pocit sebeuspokojení a důležitosti, tak poslouchám,můžeš mi tu napsat celej životopis o tom jaký si ty frajer a jakého máš malého Davídka.
      Nesnáším,chlapečky,kteří se budou schovávat za své nicky a za to že jim je 17 a více.Na tohle nemám náladu...
      Omlouvám se,že se nedržím tématu...
    • Přestaň si kompenzovat svýho malýho ****** a běž domů *5* .
  • Jj, vypada to jako pekna hra z vychodni Evropy...
    • shmeck
      Witcher, METRO, S.T.A.L.K.E.R... Vyber si!
    • Nahodou, ve vychodni Evrope vznijaly a vznikaji zajimave tituly. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit