Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Star ciziten tam taky nevypadá špatně.. a Lichdom.. I když to vypadá jako pouze kouzlení a já sem spíš přes tu ocel než kouzla... Ale je zajímavé že ty hry Asijského vzevření mi přijdou trošku víc odfláknutý graficky... To je asi tou jejich kvantitativní politikou... pořád vyrábět nějaký hry jak na běžícím pásu místo toho aby si sedli k jedné a udělali ji pořádně...
    • To víš no... jejich trh je velký, a zavděčit se takovému kvantu lidí, vyžaduje kvantum her... ale proč jsou všechny na jedno brdo, to mi není jasný *1*
      • No právě.. proč v tom vidim Lineage akorát trochu modifikovaný o lepší engine? A přidaj k tomu létání na rogalu nebo něco...
        • tak zrovna archeage přináší do mmo žánru zajímavé možnosti a je to jedna z těch inovativnějších(nevím teda jestli takový slovo existuje:-D) her.
          • to jo oni to vždycky trochu něčim modifikujou.. jako Aion nebo Teru.. ale pak to vyjde na stejný brdo nakonec...
            • velkej rozdíl je v tom, že tohle by měl být "sandbox" což je u korejského mmorpg šokující :-)
  • Za mě určíítě Forged by Chaos (testováno), Star Citizen, Lichdom a Warhorse. Jinak Sniperem GW2 bych se nechválil, graficky to je mírný nadprůměr (a to jen tím, že to ten Engine vůbec má) a přesto to engine nevyužívá ani na 50% navíc používá assety a shadery z Crysis 2/3 - ani se neobtěžovali si udělat vlastní, někdo by mohl říct proč by si měli dělat, když už to někdo udělal za ně, tohle bych toleroval u moderské skupiny, ne u firmy která dělá komerční tituly. Na star Citizen se těším, Warhorse asi nebude můj šálek čaje a Forged by Chaos je Pay2Win takže k tomu se už nevrátím.
    • Mimochodem, komu ještě nejedou videa na JWPlayeru ? nevím proč ale videa se mi nenačítají, třeba Videacesky.cz na tom běží a nejede mi tam žádné video, něví někdo čím to je ? díky.
  • No když řeknu že to vypadá dobře, bude to hodně podhodnocený. Na to, kolik lidí na tom dělá a muselo začínat takříkajíc na zelené louce je to fantastický. Jenom ať se z toho proboha nevyklube český Mount and Blade, protože i když sem fanoušek reality hry mám jako zábavu...
    • walltar
      Jenom ať se z toho vyklube český Mount and Blade ... je to jedna z nejlepších her s touhle tématikou.
      • Kozy
        *nejlepší :)
        • walltar
          Já sem radši napsal jedna z nejlepších ... aby se tu semnou někdo nehádal o tom co je lepší, než MaB *1*

          Ale je to tak jak říkáš ... *3*
    • no řekl bych že tady bude sázet hodně na realitu... Ale to samozřejmě nebrání tomu aby to byla dobrá hra.. já teda osobně sem si M and B velice užíval... No uvidíme... Důležité bude jak se Warhorse s tím celkem popere a namíchá ty správné ingredience dohromady.... jako příběh, hratelnost, atmosféru a tak.. zatím dojmy dobré..
  • Vážený pane Vávro, členové studia Warhorse.
    Velice děkuji a oceňuji tak skvělý a vymakaný projekt. Jsem rád, že jste se do něčeho takového pustili. Podle pár videí , článků a fotek, které jsou na netu k dispozici jsem se rozhodl Vám napsat a reagovat tak na některé nevhodné příspěvky v tomto blogu.
    U her oceňuji právě tu realitu a celkovou krásu, která z Vaší hry jen čiší. Krásná příroda, vymazlená architektura a smysl pro detail. Pokud k tomu bude připojen široký svět , velké množství úkolů a dobrodružstí-nebude to mít chybu.
    Moc se na Vaší hru těším a přeji hodně štěstí a nápadů.
    Kocour
  • škoda jen, že ta selka vypadá jak nějaká modelka akorát v dobovej hadrách...
    • Viktor_H
      Ještě že tak! Realismus je sice príma, ale žádné mutanty se zkaženými zuby a mastnými vlasy tam balit nechci.
      • walltar
        Tak pár by jich tam mohlo být ...
        • pro masochisty *1*
    • Trochu mi připomíná ty v zaklínači, tak aby se tam neobjevil a nebral si je zpátky *1*
      • Keyz
        Možná budou nějaké karty jako v zaklínači *1*

        - I když nechápu proč když se řekne středověk hodně lidí čeká tmavé prostředí a hnusné xichty.
        V té době taky svítilo slunce a ne každý bych hnusný xicht.
        Zase kdyby takto vypadal každý bylo by to zklamání.
        • TheGGG
          Ve středověku byly lidi oškliví, až postupem věku se lidstvo zkrásnilo, aby nakonec poznalo vrchol krásy MĚ
          • walltar
            http://media.tumblr.com/tumblr_lw7293R6841r3ixk7.jpg ... aha
            • TheGGG
              Díky mě může být i troll face krásný
              http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5144808_700b.jpg
        • Jenže tu jde o rozdíl mezi make-upem a přírodou. Což by už představu dát mělo.
          • No jo furt, něco není upřesněno a je z toho hned tohle. nvm *1*
          • Viktor_H
            Make-up znali už Egypťané!

            Spíš je to o tom, že u dvora byli v té době jiné věci považovány za symbol krásy a různé módní výstřelky by nám dnes připadaly bizarní.
          • make up existoval vzdycky, akorat to byli prirodni veci, ne tak dokonaly jako dneska, coz zrovna treba pro muv vkus mohlo delat zensky jeste vic atraktivnejsi.
          • Keyz
            To ano, jsem zvědav jak tohle vyřeší.
  • zvláštní je že mi přijde že ten souboj je na XBox tlačítkách.... LB a RT...
    • USER47
      Na tom není nic zvláštního. Je celkem jasný (a chytrý), že s tím mířej na konzole, a tyhle útržky určitě pochází z nějaký ukázky pro investory, kde pravděpodobně Warhorse prezentujou, jak funguje jejich combat systém na gamepadu.
  • Projektu odd Warhorsu držím palce... Z těch málo ukázek je fakt výborný combat system... zkrátka trefa do helmy tomu dává konečně nový rozměr. A ta krajina, postavy, architektura... Jen tak dál. Jen mě šve, že na blogu se už pár měsíců nic nepíše.
  • jsem zvedavy, kdy ukazou zachody :)
    • už dávno ukázaly :)
  • Veskoslav
    Jenom doufám, že zde budou Husiti zobrazeni tak, jací ve skutečnosti byli. Tedy vrahové, hrdlořezi, zloději, co se skrývali za svou víru a snažili se tak své činy ospravedlnit. Navíc jejich fanatismus byl ke konci tak šílený, že umírněné křídlo Husitů se spojilo s nepřáteli a tyto fanatiky vyhladili do posledního.
    • Menttor
      Ježiši, veskoslav a jeho pseudointelektuální sebemrskačský husitobijectví...to nám ještě scházelo *7*
    • Magister_Peditum
      Násilí patřilo k tehdejší společnosti a náboženský fanatismus byl na obou stranách (předpovědi konce světa atd), takže dobře, můžeš psát, že to byli zloději a vrahouni, ale to byli v té době obě strany (když to takto shrnu - různých zájmových skupin mezi katolíky a ultrakvisty bylo přehršel).
    • A kdyby ne tak ty nám to všem povíš na fórech, že jo?
      • Veskoslav
        Ono záleží, jak to bude celkově zpracované. Jestli stylem ochránci chudých a válečníci pro šlechtě a německému obyvatelstvu, tak mi to vadit bude;)
    • ouuu pane kolego,....v překrucování historie byly machři komáři v 50.letech...radil bych si něco nastudovat, než budete podobné cancy pouštět do světa. https://cs.wikipedia.org/wiki/Husitstv%C3%AD
      • Veskoslav
        No zrovna Wikipedii bych moc za zdroj nedával v rámci dějin. Občas se člověk i diví, co se tam děje. A nepřekrucuji dějiny. Zkus si zjistit, co Husité dělali po smrti Jana Žižky;)
    • Robotron3
      To je typické, jak jeden extrém lidi nahrazují na truc extrémem opačným. Seš si jistý, že takoví byli? Husitství vzniklo v podstatě ze stejného popudu jako už křesťanství, kdy už překročila hranice, co by si obyčejní lidé, sedláci, rolníci, řemeslníci, atd. nechali od vrchnosti líbit. Dřív to byla Římská říše a pak paradoxně samotná církev. To samé bys mohl tvrdit o francouzské revoluci. Ano, všechno tohle je spojené s dalším bezprávím a násilím, krutostí a ignoranstvím, ale zároveň to vzešlo ze správných myšlenek a potřeb, že lidi nejsou pro vrchnost jen dobytek, mají svá práva a nenechají se sebou jen tak vorat.
      • Veskoslav
        To nepopírám, že vzešla z rozumných důvodů. Ale ke konci a po smrti Jana Žižky to byli obyčejní hrdlořezové, co si vybíjeli zlost na všem a na všech. Tedy i rolnících a spol.
        • Robotron3
          To je moc komplexní téma, aby se to dalo takhle jednoduše odsoudit. Ve hře by se právě mělo k tomu přistupovat nestranně a na tyhle kontroverze nahlížet z víc stran. Tim by ta hra byla zároveň i poučná a hned by měla další hodnotu.
          • Veskoslav
            To máš pravdu:) Mě se jenom nelíbí,když se z nich dělají svatoušci, kteří vlastně české země chránili. Co na tom, že po husitských válkách byla naše země zničená. To mám na mysli. Já to období mám rád, už jenom ta vojenská taktika husitů v počátcích je brilantní. Ale ke konci museli ztratit veškeré sympatie.
            • Vrook
              Jak už v podstatě jinými slovy řekl Robotron, tak stejnej extrém, jako dělat z nich svatoušky, je dělat z nich převtělení ďábla. Jinak to, že to tu bylo na maděru po husitskejch válkách... to tak většinou bývá po všech válkách. A žádná válka nemá jen jednu stranu a tady určitě nelze vinit jenom Husity.
              Ta nespokojenost, která v to vyústila, nebyla neopodstatněná. A řekl bych, že je takovym pravidlem, že čim jsou vznešenější ideály, tim víc se později stanou zneužívaný a škodu páchající..
            • Robotron3
              Že by se z husitů dělali svatoušci, to už jsem pěknou řádku let neslyšel. Dnes se to obecně vnímá právě naopak, jak tu píšeš i ty. Což je jen opačný extrem, co do nás hustila komunistická propaganda.
  • Dobrý.

    Základní postřehy:
    1. Cabal 2 je tam zavádějící jak sviňa. Asi je to jen cutscéna. Samotná hra vypadá hůř a nedosahuje standardů, co bych čekal od CryEnginu 3.
    2. ArcheAge vypadá dobře na videu i skutečně ve hře. Můžu potvrdit.
    3. Vávrovo RPG vypadá sakra dobře i svět i souboje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit