Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slovy Dana: KOHO TO ZAJÍMÁ NĚJAKÝ ŽÍŽKA, VŽDYŤ TO BY MAGOR! MĚ to zajímá a velmi. Skvělá práce, tahovou hru aby člověk hledal lupou. Asi to bude podobný megalomanský zážitek jako ze Zaklínačů :). Must have... snad moje Pcčko bude pevné jak vozová hradba. Zařinčíme sudlicemi, lokneme si piva a čekejme na další záběry.
  • Keyz
    Jsem zvědavej na drobnosti ve hře. Již v Mafii jsem koukal na hodně drobnosti které v GTA nebyli a dost potěšili.
    Zde si určitě dají záležet a hodně věci bude věrohodných a logických, fakt se těším,že konečně bude většina věcí dávat smysl a zapojím snad i mozek.
  • KIMCID
    Zajimavé co nepoznat z pár sec videa.Vypadá to hezky.Jen jsem doufal ve více špinavou a blíže pravě dobu.
    • Mně zas přijde, že lidi maj o té době zkreslené představy. Nemyslím, že byla špinavější než např. dnešní země 3. světa...
      • KIMCID
        nevim ale s koupánim to slavné nebylo a ty chdši jedny šaty jedno tělo
        • Magister_Peditum
          Tak to s koupáním není moc slavné ani dnes v zemích třetího světa. Ale berme to, jako teprve ranou fázi vývoje, různé špinavé libůstky tam můžou ještě přidat. *15*
        • Robotron3
          Proč by to s koupáním slavné nebylo? U každý usedlosti si měl pumpu a necky, co víc si potřeboval? Navíc např. Židé měli a mají velice konkrétní a přísná pravidla i co se týče hygieny... Ano byly mnohem horší podmínky než dnes, ale to přece nikomu nebránilo se jít opláchnout do potoka :)
          • KIMCID
            no ono nekoupat se bylo vlastně vtté době zdravé.ochrané látky
            • Ochranné látky? To mi připomíná jistého poštáka z "Zaslané pošty" :D
    • KIMCID
      pravdě
  • Tikov
    Vypadá to moc dobře, a to ještě asi ani nejsou všude aplikované bump mapy. Ten zásah mečem a adekvátní reakce! Jen ty vyskakující nápovědy (nebo je to QTE?) v souboji se mi nelíbí.
  • Drzim palce Danovi a tymu...jen tak dal!
  • Středověk z toho čouhá každým coulem a navíc uprostřed Evropy! Jediný v co jsem doufal a nestalo se je ten 3th person, zatím sem neviděl hru co by v šermovačce překonávala to nej v 3th person. Každopádně z toho kraťoučkého souboje to vypadá, že to nebude naštěstí klikačka a zasažený panák bude na to patřičně reagovat.
    Zajímalo by mě, zda bylo vypuštění toho videa se souhlasem Warhorse?
    Tak držím palce ať vyjde do zdárného konce.
    • me by se libila moznost zapnout si videt smrtelny, dokoncovaci udery z 3th
      • MrSanta
        Drazí kolegové, je to 3rd, ne 3th. Děkuji za pozornost.
  • No ty vole. A pak ze to nejde. To je naprosta parada. Hral jsme prakticky kazdy rpg co kdy na pc vyslo a tohle je jako kdyby mi nekdo splnil muj rpg sen. Z tech her co tam sou jednoznacne nejlepsi ukazka. Zlaty cesky rucicky.
    • Magister_Peditum
      Tos asi nedělal nic jinýho než hrál, když si hrál tolik her. *1* *1* *1*
      • neříkám, že sem jich tolik dohrál. Ikdyž třeba gothic 1 jsem dohrál asi 9x :D
        Ale spíš jsem je všechny zkoušel a ty který mě zaujali ty sem dohrál do konce.
        A času jsem v tom prohýřil spoustu to jo .. :)
        • gothic 1 jsem hrál až co vyšel k nějakému "časáku" a je v mých top10

          ten pocit když jste zabili kance....k nezaplacení :D
  • Zlaté české ručičky.
  • vypada to naprosto fenomentalne

    myslim ze vznika nova mafia (1) rpg sveta
  • Už se těším na tu historickou rubačku hlavně když bude dobová a nebudou tam žádné fantasy kraviny :D, nic proti fantasy sám hraju wowku, ale tohle by to prostě kazilo.
    • TheGGG
      wow není fantasy, ale vymalovaný omalovánky 5+
      • Fantasy není jenom jeden druh, třeba gothic 1/2 je taky fantasy a s wowkem to nemá moc společného :D, no prostě snažím se říct že je to fantasy ať se ti to líbý nebo ne :D
      • Že ty budeš nějakej vážený světový kritik výtvarného umění ^^
        • Kozy
          Tak v tomhle má zrovna pravdu
        • TheGGG
          Stačilo mě když jsem u někoho viděl podobný obrázek:
          http://static.howstuffworks.com/gif/world-of-warcraft-2.jpg
          perfekto, temné fantasy s dospělým příběhem, které je navíc vkusné a postavy nevypadají jako skrabatělá prd*l
          • Aha, takže ještě vyšší posvatenípostavení, moje chyba, měl jsem si toho všimnout *10*
            • jo vidíš, díky moc :)
            • Posvatení?
        • Erien
          Bohužel jenom dee.bil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit