Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Vávra byl nedávno na americké tour za najitím distributora a tedy donátora. Jediné co psal, je, že se to líbilo, ale zatím si oficiálně neplácli. Nic však nenaznačuje, že by časem nemohl peníze získat a hra by tak nevyšla.
  • fizola
    Ja len dufam že sa prelomia lady a po tychto osmych sekundah pride nejaky developer´s diary
    • No to jo, ten blog už celkem prahne.
      • chtěl jsem napsat, že je vyprahlý :D
  • Robotron3
    Už jsem viděl a je to nádherný! Na tohle se opravdu těším a věřím, že hra pude až za běžný měřítka, jak lidi dnes vnímají hry. Něco jako dnes stále v ČR platí, že hry někoho ani nezajímají, ale na Mafii nedají dopustit. Tady je uplně vidět ten stejný smysl pro detail a realitu (a jo, podle mě je to vidět i z těch 15s). *3*
  • teda krom téhle hry mě tam zaujala jenom jedna další, jejíž název jsem s další ukázkou vypustil z hlavy... nevím, zda bylo dobré Warhorse nechávat až na konec, protože po zhlédnutí Golfu jsem měl sto chutí to vypnout a taky bych to normálně udělal
    • peterka
      U mě vede StarCitizen a Warhorse *14*
    • me se tam libila hned ta prvni vec big red button i kdyz vubec nevim o cem to je
      • me zas zaujalo Battlefield of Honor :D to ma byt neco jako Duty Calls nebo to mysli jako ze uplne vazne?
      • walltar
        Tak na tom se mě nejvíc líbolo umístění loga, takže tam bylo napsané "Big Red Butt" .... good work guys. *1*
  • Všechny ostatni hry, krome toho sirealistickyho New Yorku, vypadaly hodně bídně. Ne že by Vávrovo RPG nějak zářilo, ale vypadá velmi dobře a realisticky, což mám rád. Nicméně se stejně obávám o prodejnost té hry, tuším, že celosvětově hráči nejsou moc fanoušky zrovna historie českých zemích ve středověku. Někde jsem četl, že do toho dal Bakala 80 mega, tak bych byl rád, kdyby se to ta investice vyplatila natolik, aby mohli warhorse pokračovat v dalších projektech... a nejlepší bojový systém, co si pamatuju (zas tolik her jsem nehrál) byl v Gothicu 1,2. trojka už byla nic moc, tak snad to bude tímto směrem
  • Těch pár vteřin, které musely dát už do téhle podoby neskutečnou práci, vypadá krásně. Jediné, co mě trochu zklamalo je 1st person pohled, ale s tím se dá žít:-) Kéž by jim to vyšlo. Snad vydavatel nebude tlačit na nějaké kraviny jako magie apod. Od toho máme Zaklínače *14*
  • Keyz
    Všechny hry tam vypadají celkem dobře když požívají tento engine.
    Ale fakt jen u hry od Warhorse jsou vidět ty drobnosti které tomu dávají punc.

    To bahno rozježděné na místě kudy se asi hodně cestuje a další věci o kterých mluvili. Je to logické dělá to ten rozdíl oproti hrám na stejným Engine. Věřím,že díky těmto věcem si to budou lidi lépe pamatovat.
    Protože to je rozdíl prostě, jinde to tolik anebo vůbec není.
    • walltar
      Tak jestli si viděl to jejich video z prezentace, kde popisovali stavení u rybníka tak tam byl vidět jejich smysl pro detail.
      • Keyz
        Viděl, právě o tom mluvím. To pak dělá ten rozdíl když mnoho her použily stejnou technologii.
        Tohle si budu pamatovat (krom jiného).
        Jako u zaklínače 1 soubojoví system a pohyby meče....

        - Zásadní stejně bude jestli dodrží slib. Kdy řekli,že ten hajz co tam byl bude mít pod sebou hnojník.
        • nač se pracně modelovat s hnojnikem? posunou budkou kousek blíž nad břeh a budou se rovnou krmit kapři :D
  • Grandhalf
    Ty jo já se leknul hned na začátku videa že to je vono *15* *15* *15* Vypadá to hrubě ale chce to aspoň 10 min gameplay video *1*
    Jak vidim Warhorse tak nečtu a hned pouštim video mno ...
  • h0p3
    -smazáno- .. špatný okno :D
  • Moc se na to těším. Sleduju to už od začátku, tak doufám že ve finále mě nezklamou. Doufám že to vyjde na steamu teda (jinde hry nekupuju)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit