Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Vávro, členové studia Warhorse.
    Velice děkuji a oceňuji tak skvělý a vymakaný projekt. Jsem rád, že jste se do něčeho takového pustili. Podle pár videí , článků a fotek, které jsou na netu k dispozici jsem se rozhodl Vám napsat a reagovat tak na některé nevhodné příspěvky v tomto blogu.
    U her oceňuji právě tu realitu a celkovou krásu, která z Vaší hry jen čiší. Krásná příroda, vymazlená architektura a smysl pro detail. Pokud k tomu bude připojen široký svět , velké množství úkolů a dobrodružstí-nebude to mít chybu.
    Moc se na Vaší hru těším a přeji hodně štěstí a nápadů.
    Kocour
  • Projektu odd Warhorsu držím palce... Z těch málo ukázek je fakt výborný combat system... zkrátka trefa do helmy tomu dává konečně nový rozměr. A ta krajina, postavy, architektura... Jen tak dál. Jen mě šve, že na blogu se už pár měsíců nic nepíše.
  • Všechny ostatni hry, krome toho sirealistickyho New Yorku, vypadaly hodně bídně. Ne že by Vávrovo RPG nějak zářilo, ale vypadá velmi dobře a realisticky, což mám rád. Nicméně se stejně obávám o prodejnost té hry, tuším, že celosvětově hráči nejsou moc fanoušky zrovna historie českých zemích ve středověku. Někde jsem četl, že do toho dal Bakala 80 mega, tak bych byl rád, kdyby se to ta investice vyplatila natolik, aby mohli warhorse pokračovat v dalších projektech... a nejlepší bojový systém, co si pamatuju (zas tolik her jsem nehrál) byl v Gothicu 1,2. trojka už byla nic moc, tak snad to bude tímto směrem
  • Dane. Ty uskuhraná egoistická nicko. Stejně vím, že si ty komentáře čteš. Mafii 1 si strč víš kam. A až tahle hra vyjde, tak napíšu článek :100 důvodů,proč David nesnáší xxx: Už se moc těším. Já vím. Až to vyjde budeš samozřejmě nadávat, že ti lagoval volant atd. Bude to prča. Pohořís. Pokud se v "tvé" hře nebude chodit na záchod, pokud dokonce nebudou vymodelované hovínka, které budou postavy kadit....A tvé ego se scvrkne na velikost tvého penisu. Ahoj. .. Dane.
    • Viditelne textury hoven v latrine? Docela dobry tip na WH forko. Zvysi to realistickost prostredia. Zvysny hate ubohost...
    • Hmm...Koukám ,že zatímco ty jsi velkej borec že?Nejspíš bych měl tvé velké činy v oblasti herní průmyslu znát že?Á promiň pokud nejsi další usmrkanec,jenž si chce bezvýznamným komentářem zvyšovat ego,či nějaký falešný pocit sebeuspokojení a důležitosti, tak poslouchám,můžeš mi tu napsat celej životopis o tom jaký si ty frajer a jakého máš malého Davídka.
      Nesnáším,chlapečky,kteří se budou schovávat za své nicky a za to že jim je 17 a více.Na tohle nemám náladu...
      Omlouvám se,že se nedržím tématu...
    • Přestaň si kompenzovat svýho malýho ****** a běž domů *5* .
  • Vávrovo RPG vypadá výborně a moc se na něj těším. Držím Warhorse palce. A jsem hodně zvědavý na srovnání Žižka vs. Zaklínač 3. Nejradši bych, kdyby obě ty hry byly super.
  • Jsem jediný koho na Vávrově hře zaujala nejvíc ta perfektně udělaná zablácená zem?
    • nejsi :)
  • teda krom téhle hry mě tam zaujala jenom jedna další, jejíž název jsem s další ukázkou vypustil z hlavy... nevím, zda bylo dobré Warhorse nechávat až na konec, protože po zhlédnutí Golfu jsem měl sto chutí to vypnout a taky bych to normálně udělal
    • peterka
      U mě vede StarCitizen a Warhorse *14*
    • me se tam libila hned ta prvni vec big red button i kdyz vubec nevim o cem to je
      • me zas zaujalo Battlefield of Honor :D to ma byt neco jako Duty Calls nebo to mysli jako ze uplne vazne?
      • walltar
        Tak na tom se mě nejvíc líbolo umístění loga, takže tam bylo napsané "Big Red Butt" .... good work guys. *1*
  • Já jakožto hráč starší generace mám zatím spíš rezervovanej postoj. Fallout 2 nastavil latku příliš vysoko. Od rpg skutečne nečekám super grafiku ani otevrený svet nebo first/third pohled není podmínkou (spíš je na škodu). Takže hra která se prezentuje hlavne tímhle ve mne vzbuzuje pochybnosti.
    Jo Wasteland, to by mohla být pařba.
    • Viktor_H
      Proč se snažíš roubovat Fallout na hru, kterou s ní spojuje pouze hodně vágní pojem RPG? Jestli chceš knižní izo klasiku, jdi o dům dál, protože toto dozajista nebude tvůj šálek kávy.

      Těmhle příspěvkům fakt nerozumím, je to jako přijít s konceptem GTA a mlátit s ním o hlavu Forze... V tomhle případě něco není něčím nikoliv proto, že na to ono něco nemá, nýbrž proto, že tím být nechce. A já, přestože oldschool rpgéčka miluju, začínám být opravdu otrávený z toho, jak se jimi všude šermuje jako něčím spásonosným a jediným správným.

      Vyjde ti Wasteland, Project Eternity, Shadowrun, Dead State, Torment. Tam Falloutem klidně šermuj, u Warhorse jsi s ním ale těžce mimo...
      • mužu taky šermovat vampries bloodlines, na to warhorse taky nebude mít *7*
        • Viktor_H
          Při čtení příspěvku jsem si nevšiml nicku, tudíž jsem to bral jako regulérní názor. A on to přitom provařený trol joe... Má chyba.

          BTW, Na Vampire Bloodlines nemůže mít nikdy nic principiálně. *1* Je to prostě nejlepčí gamesa všech dob.
        • p.s.
          nebude mít ani na Oblivion
    • čili podle tohoto považujete skutečné RPG to, co natruc nejde graficky s dobou a je zásadně izometrické... v případě úspěšného exorcismu třeba i s možností rotování kamery

      a jakbyste si přál, aby se Warhorse prezentovalo.. sliby o skvělém příběhu nebo vydávalo pouze artworky ?
    • Wasteland? Spíš Shadowrun.
    • hlavne ve hrách ktere mají vícemene realisticky spracovaný svet, je zážitek takový "zředený". Dostanete quest a musíte se trmácet x minut lesem abyste došli k objectives.
      V izo rpg je hra víc koncentrovaná protože je vše menší a blíž k sobě, třeba jednu vesnici máte na dve obrazovky. To umožňuje se víc soustredit na samotné hraní (questy, souboje, interakce a pod.) a nestáva se z toho simulátor brouzdání krajinou.
      • walltar
        Tak někdo to brouzdání krajinou rád ... pro mě je to jedna z mála pozitivních věcí co přišla s 3rd person RPG ... třeba v TES se člověk může zatoulat od hlavního questu na pár set hodin a ani mu to nepříde.
        • tak nerikam ze se mi to nelibi, ale dal bych si ted nejake rpg s kamerou jako melo diablo 3 a s tahovymi souboji
  • škoda jen, že ta selka vypadá jak nějaká modelka akorát v dobovej hadrách...
    • Viktor_H
      Ještě že tak! Realismus je sice príma, ale žádné mutanty se zkaženými zuby a mastnými vlasy tam balit nechci.
      • walltar
        Tak pár by jich tam mohlo být ...
        • pro masochisty *1*
    • Trochu mi připomíná ty v zaklínači, tak aby se tam neobjevil a nebral si je zpátky *1*
      • Keyz
        Možná budou nějaké karty jako v zaklínači *1*

        - I když nechápu proč když se řekne středověk hodně lidí čeká tmavé prostředí a hnusné xichty.
        V té době taky svítilo slunce a ne každý bych hnusný xicht.
        Zase kdyby takto vypadal každý bylo by to zklamání.
        • TheGGG
          Ve středověku byly lidi oškliví, až postupem věku se lidstvo zkrásnilo, aby nakonec poznalo vrchol krásy MĚ
          • walltar
            http://media.tumblr.com/tumblr_lw7293R6841r3ixk7.jpg ... aha
            • TheGGG
              Díky mě může být i troll face krásný
              http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5144808_700b.jpg
        • Jenže tu jde o rozdíl mezi make-upem a přírodou. Což by už představu dát mělo.
          • No jo furt, něco není upřesněno a je z toho hned tohle. nvm *1*
          • Viktor_H
            Make-up znali už Egypťané!

            Spíš je to o tom, že u dvora byli v té době jiné věci považovány za symbol krásy a různé módní výstřelky by nám dnes připadaly bizarní.
          • make up existoval vzdycky, akorat to byli prirodni veci, ne tak dokonaly jako dneska, coz zrovna treba pro muv vkus mohlo delat zensky jeste vic atraktivnejsi.
          • Keyz
            To ano, jsem zvědav jak tohle vyřeší.
  • Vypadá to fakt nádherně, prosím Vávro, ať je to tedy aspoň nadprůměrná hra. Klidně to furt odkládejte, jen ať to fakt stojí za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit