Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Jsem zvědavej na drobnosti ve hře. Již v Mafii jsem koukal na hodně drobnosti které v GTA nebyli a dost potěšili.
    Zde si určitě dají záležet a hodně věci bude věrohodných a logických, fakt se těším,že konečně bude většina věcí dávat smysl a zapojím snad i mozek.
  • Nemohu si pomoct ale mě osobně se nějak ty dobové zbroje a oblečení líbí víc než ty Asijské přeplácané barevné supermegatronské ultrazbroje, které pořád častěji vídám ve hrách... Prostě to má takovou jednoduchost a logičnost a tak vůbec... Ti naši předkové věděli proč ty zbroje vyráběj tak jak je vyráběj..
    • walltar
      Tohle říkám pořád ... ta fantasy hrůza mě ve většině her max znechutí a odradí od hraní. A když k tomu ještě přičtu to jak vypadá ve většině her brnění pro ženy tak to je vyloženě nehratelné. Přitom kdyý se vemu jak je například Coat of Plates nádherný, nebo brnění s dlouhou tunikou a pláštěm, jak měl třeba řád Johanitů tak to je prostě krása.
      • no je to katastrofa.. mě to prostě neladí nějak.. Když vidim takovou nějakou přemrštěnou zbroj tak tomu prostěě nevěřim.. by se v tom nepoškrábal ani na nose... Já potřebuju nějak tomu věřit.. i kdy je to fantasy... Myslim tim.. Západní fantasy má vždy příměs realismu.. Tady v Evropě i V USA sme vždy do her i do fantasy hodně přimíchávali realismus... ale ta Asijská móda je hrozně o přehánění a přemršťenosti... To prostě neni pro klasického Evropana...
        • No ono se stačí podívat na asijské ztvárnění obouručních mečů, to je taky prda... správný asijský meč musí být minimálně dvakrát větší než jeho nositel *1*. Kde je klasický claymore, zweihander, dai-katana atd... *7*
      • Keyz
        Pamatuju ten vývoj brnění v Lineage 2 pro ženy.

        Hnusný tanga -> Hezčí tanga -> Zdobený tanga. *11*
        • walltar
          A nebo v teře ... *7* *7*
          • Keyz
            Tam jsou navíc malé polonahé děti. To ještě horší.
            • Tjn oni maj nějakou zvláští úchylku na tyhle věci v Asii... A maj tam taky ty plyšový malý potvory vždycky jako hratelný rasy... Jako v západní kultuře se často objevuje člověk, elfové, trpaslíci a pak silová rasa orci nebo tak něco.. v Asii jsou to většinou také lidi, pak něco jako elfové jindy jsou to nějaký Playmates s králičíma ušima, pak maj takové ty velké zavalité obry a malé děti nebo malé plyšíáky... A přemrštěné zbroje... a když člověk bojuje tak všude okolo lítaj čísílka a slova jako "bonus kills, super kill, extra super kill, mega kill, extra super mega kill" a tak dále... Všechno září barvama, bliká a tak vůbec.. neni to nic pro epileptiky...
  • walltar
    Osobně se na tuhle hru celkem těším ... pokud se jim podaří zkombinovat dobrý bojový systém s touhle grafikou, tak asi zhebnu blahem.
  • zvláštní je že mi přijde že ten souboj je na XBox tlačítkách.... LB a RT...
    • USER47
      Na tom není nic zvláštního. Je celkem jasný (a chytrý), že s tím mířej na konzole, a tyhle útržky určitě pochází z nějaký ukázky pro investory, kde pravděpodobně Warhorse prezentujou, jak funguje jejich combat systém na gamepadu.
  • vypadá hezky.. teda pouze pidi ukázka ale ty pohyby postav jsou teda perfektní.. málo kdy ty pohyby postav ve hrách (i v ukázkách) beru.. ale tady si nemohu pomoct.. ty pohyby vypadají dobře.. jak ty pohyby, které jsou nejspíš z cut scén nebo animací tak i ty pohyby při boji... Prostředí samozřejmě vypadá hezky... Dobovost kostýmů a všechno.. sází to na reálnost hodně.. Takový husitský simulátor...
  • No když řeknu že to vypadá dobře, bude to hodně podhodnocený. Na to, kolik lidí na tom dělá a muselo začínat takříkajíc na zelené louce je to fantastický. Jenom ať se z toho proboha nevyklube český Mount and Blade, protože i když sem fanoušek reality hry mám jako zábavu...
    • walltar
      Jenom ať se z toho vyklube český Mount and Blade ... je to jedna z nejlepších her s touhle tématikou.
      • Kozy
        *nejlepší :)
        • walltar
          Já sem radši napsal jedna z nejlepších ... aby se tu semnou někdo nehádal o tom co je lepší, než MaB *1*

          Ale je to tak jak říkáš ... *3*
    • no řekl bych že tady bude sázet hodně na realitu... Ale to samozřejmě nebrání tomu aby to byla dobrá hra.. já teda osobně sem si M and B velice užíval... No uvidíme... Důležité bude jak se Warhorse s tím celkem popere a namíchá ty správné ingredience dohromady.... jako příběh, hratelnost, atmosféru a tak.. zatím dojmy dobré..
  • No ty vole. A pak ze to nejde. To je naprosta parada. Hral jsme prakticky kazdy rpg co kdy na pc vyslo a tohle je jako kdyby mi nekdo splnil muj rpg sen. Z tech her co tam sou jednoznacne nejlepsi ukazka. Zlaty cesky rucicky.
    • Magister_Peditum
      Tos asi nedělal nic jinýho než hrál, když si hrál tolik her. *1* *1* *1*
      • neříkám, že sem jich tolik dohrál. Ikdyž třeba gothic 1 jsem dohrál asi 9x :D
        Ale spíš jsem je všechny zkoušel a ty který mě zaujali ty sem dohrál do konce.
        A času jsem v tom prohýřil spoustu to jo .. :)
        • gothic 1 jsem hrál až co vyšel k nějakému "časáku" a je v mých top10

          ten pocit když jste zabili kance....k nezaplacení :D
  • Palec nahoru, Dane.
  • h0p3
    -smazáno- .. špatný okno :D
  • Středověk z toho čouhá každým coulem a navíc uprostřed Evropy! Jediný v co jsem doufal a nestalo se je ten 3th person, zatím sem neviděl hru co by v šermovačce překonávala to nej v 3th person. Každopádně z toho kraťoučkého souboje to vypadá, že to nebude naštěstí klikačka a zasažený panák bude na to patřičně reagovat.
    Zajímalo by mě, zda bylo vypuštění toho videa se souhlasem Warhorse?
    Tak držím palce ať vyjde do zdárného konce.
    • me by se libila moznost zapnout si videt smrtelny, dokoncovaci udery z 3th
      • MrSanta
        Drazí kolegové, je to 3rd, ne 3th. Děkuji za pozornost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit