Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzera to velmi dobre, animacie postav pri interakcii s inymi postavami su fakt super. Len mi to pride moc farebne.
    Co mi ale nesadlo boli animacie pri suboji, bolo to take nejake moc umele, az by som povedal ze dost komicke.

    Kazdopadne sa na to tesim a dufam, ze ta hra bude natolko dobra ze ju budem moct s cistym svedomim kupit za plnu cenu
  • Takže po xxx letech a nejednom vydaném titulu od špiček v žánru RPG je to až česká hra od Warhorse, kde zbroj neplní jenom funkci modifikátoru inkasovaného zranění.

    Držím palce Warhorse, ať se najde někdo ochotný financovat ale zároveň bez snahy měnit projekt k obrazu mainstreamu.
  • v tom boji se objevi ukazatel RT, neni to nahodou tlacitko z gamepadu ? ... jako dpc wahors to se nesmi ke konzoli ani priblizit !! jestli tam bude stejne debilni interface jako ve skyrimu tak to bude peknej humus...
    • A to si jako fakt myslis, ze se jim to vyplati vydat ciste jen na PC? Nebud blazen...
    • mám dojem že sem někde četl že to plánujou i na nextgen konzole, ale možná se pletu. Každopádně není to Arma, takže ty ovládací prvky snad pujdou vtěsnat na gamepad tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá : X třeba nějak rozumně využijou i pohybový ovládní na ten šerm
    • Robotron3
      Interface Skyrimu byl divnej i na konzolích *3*
  • Grandhalf
    Ty jo já se leknul hned na začátku videa že to je vono *15* *15* *15* Vypadá to hrubě ale chce to aspoň 10 min gameplay video *1*
    Jak vidim Warhorse tak nečtu a hned pouštim video mno ...
  • vypada to naprosto fenomentalne

    myslim ze vznika nova mafia (1) rpg sveta
  • axell1990
    No jo archage, jen kdyby už ji konečně oznámily i pro západní trh *13*
  • Viktor_H
    Bude ve Warhorse i možnost 3rd person kamery??
    • Teda já také preferuji pohled z vlastních očí...možná to je ale tim, že jsem fanoušek TES... zvyk je železná košile :)
      • Robotron3
        Podle mě ani jedna možnost by nebyla vyloženě hrozná, ale z vlastních očí mi taky přijde víc in *4* Třeba v Oblivionu a Skyrimu pohled ze zadu byl, jako možnost, ale hrát takhle by bylo asi divný.
        • Viktor_H
          Já to tak dohrál! Což není zas takový terno, protože už to maj celkem vychytaný, ale stejně tak jsem v TP dohrál i Morrowind a Oblivion, kde byl skoro nepoužitelnej. *15*
          • MrSanta
            Žjóva, hrát Morrowind v TPP, to už chce pořádné gule *15*
            • MrSanta
              To je fakt, semo tamo něco minout - prd se stane. Ono není problém něco minout (případně trefit něco jiného)i ve Skyrimu a z FPP. Během skupinových pranic s těma rebelama jsem pár spolubojovníků z řad imperiální legie zprovodil ze světa. Nemají se mi pléct pod obouručák, no *1*
            • Viktor_H
              Byl to neohrabané, to sice ano. Ale ruku na srdce, V TES hrách je postava časem nezničitelný terminátor, takže bylo celkem jedno, že mi čepel sem tam ujela... *1*
    • Já si teda každou hru užiju lépe z pohledu první osoby :)
      • Viktor_H
        Každýmu co jeho jest, ale já si dávám boje mnohem lépe při pohledu z třetí osoby. Pro mě osobně je to mnohem přehlednější, s větší možností reaktivity... Když jsem hrál Chivalry, schválně jsem zkoušel oba pohledy, a při 3rd person to bylo oproti vlastním očím jako nebe a dudy...

        Bude to pravděpodpobně kvůli tomu, že zatímco ve skutečnosti si člověk dovede vytvořit perceptivní pole (člověk si v jakémkoliv prostoru podědomě vytváří prostorový pole, jehož je součástí i jeho tělo, tzn. ví přesně kde v prostoru je, kolik prostoru zabírá a jaké vzdálenosti ho dělí od všech ostatních částí prostoru), ve hře to při pohledu z vlastních očích nejde - jednoduše proto, že tam žádné tělo není *4* . Paradoxně mi pohled ze třetí osoby (pro účely kontaktního boje) simuluje realitu (a tedy proto i potenciální efektivitu) mnohem lépe, protože celkem obstojně supluje vnímání vlastního těla.

        Nejlépe mít samozřejmě oboje, proto mám v původním příspěvku "i".

        Koukněte třeba sem, nemyslím, že by bylo možný si tohle dát při pohledu z vlastních očí:
        http://www.youtube.com/watch?v=-1GnnSW2rv4
        • tak čistě teoreticky .... třeba to bude podporovat (možná v době vydání už samozřejmost :D ) nějakou virtuální realitu, pak by ten šerm mohl být použitelný i FP
        • tak u risen si pohled s první osoby dokážu představit ale třeba v této hře ne :-)

          http://www.youtube.com/watch?v=6wyu2CBbc_Y

          btw C9 hroznej mazec ale je to dost "korejský"
        • MrSanta
          Odkaz hodí pouze na základní stránku YT? EDIT: tak už nic, už to fachá.
          FPP upřednotňuji, lépe se do hrdiny vžiju, navíc zkoumání temných zákoutí se mi zdá ve TPP méně atmosférické. TPP je dobré pro hry se složitějším systémem boje nablízko, nebo naopak akční rubání jako je třeba v Kingdoms of Amalur, kde postava může provádět různá akrobatické vylomeniny. Pro jednoduché rubání jako má Skyrim volím zásadně FPP. Pro hry, kde se rozdílné názory řeší pomocí střelných zbraní pro mě jednoznačně vede pohled z první osoby.
          • Viktor_H
            Protože jsem to opravil, musel jsem odkaz v youtubu vyklikat, z nějakýho důvodu nešel překopčenej link.

            Právě proto je podle mě nejlepší mít oboje... Ve Skyrimu je natolik primitivní boj, že FP nevadí, ale stejně jsem podle potřeby překlikával (luk, hledání FP, bojování TP).
        • Druhý odstavec - podpis.
      • libi se mi ten soubojovy system, reakce na zasahy a moznost kryti je to co Skyrimu chybelo, na druhou stranu, jestli se bude muset ve hre kryt (tj pouzivat vic nez jedno tlacitko pro souboje) tak se bojim ze to amici uz neprekousnou :)
  • Viktor_H
    Wau, Vávrovo RPG vypadá fakt dobře.
    • To nieje RPG od Vavry ale od Warhorse
      • Viktor_H
        Fakt? Já myslel, že to Vávra dělá všechno sám. *7*
        • Tak to je mi ta uprimne luto...
      • Magister_Peditum
        Tak o Black and White se taky většinou říká, že je to Molyneuxe, místo od Lionhead Studios. A tak bychom mohli pokračovat. Hry od Davida Cage, hry od Kena Levina...
      • A komu patri Warhorse?
        • No Danovi ne...
          • smejki
            Dan je spoluvlastník *3*
          • Kdo založil Warhorse?
  • Magister_Peditum
    Ten souboj bych chtěl vidět v nějakém delším provedení! Snad se už brzo Vávra vytasí s nějakým delším videem.
  • Hezké :) na ten Warhorse se teším....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit