Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Ten hrad je Štemberk?
  • Hanzales
    No, myslím, že Warhorse mezi těmi ukázkami z toho CryEngine3 vymáčklo asi nejvíc šťávy.
    Star Citizen je spíše render, ale věřím, že ve finále ta hra nebude mít k romu renderu daleko. Tak jako tak, na obě hry se těším o poznání víc, než na ty ostatní :)
    • Tikov
      Nemyslím, že je SC render- viz http://vimeo.com/53745615
      • Hanzales
        Oj, tak to jo, no hlavně já i můj knypl se už nemůžeme dočkat :) Grafiku ani tak moc neřeším, i když je parádní :o)
  • Vypadá to náramně, přijde mi to z celého traileru zaprvé prostě nejlépe zpracované, zadruhé, jak už tu někteří zmínili, stylizace je originální.. jsem moc zvědav, jak to dopadne, a držím palce!
  • vypadá hezky.. teda pouze pidi ukázka ale ty pohyby postav jsou teda perfektní.. málo kdy ty pohyby postav ve hrách (i v ukázkách) beru.. ale tady si nemohu pomoct.. ty pohyby vypadají dobře.. jak ty pohyby, které jsou nejspíš z cut scén nebo animací tak i ty pohyby při boji... Prostředí samozřejmě vypadá hezky... Dobovost kostýmů a všechno.. sází to na reálnost hodně.. Takový husitský simulátor...
  • walltar
    Osobně se na tuhle hru celkem těším ... pokud se jim podaří zkombinovat dobrý bojový systém s touhle grafikou, tak asi zhebnu blahem.
  • vokr.cz
    Nechť kalichy dobra povstanou! Dan to DÁ!!!:D;) Věříme mu.
  • Warhorse vypadá opravdu pěkně, to se musí nechat, ale zaujal mě i ten LICHDOM.
    • Black_Hand
      dark messiah? :) a co treba Enodo...
  • Prosim prosim, at se ta hra povede :D
  • cumpi3
    ten Golf na mě působí strašně WTF *1* *1* A Danovi a jeho týmu palec nahoru...moc se těším *4*
    A mimochod, několik her mě též zaujalo...například ta hra, jak ukazuje to město, které se divně barví a pak tam projede ta velká kachna *4*
    • Jo, to byl asi nejepičtější souboj co sem v poslední době viděl *15* *1*
    • Tikov
      Co tak koukám na youtube, tak asi nejde o hru, ale o urbanistický simulátor upravitelný v realném čase?
      http://www.youtube.com/watch?v=EySdWbR4qcg
  • Palec nahoru, Dane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit