Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No. Cage kritizuje technologiu pouzitu v Avatarovi.. ale videl vobec ten film? Neverim zeby Cameron vyuzil nieco co by mu nejakym sposobom branilo v rezii. Mne to pride zo strany Cagea ako zbytocenie machrovanie ze on je "lepsi" lebo pouzil inu technologiu. Trosku by mu mal niekto skresat to jeho ego...
    • Máš pravdu v tom to momentě jsem to vypnul a prones jsem větu "Jasně d*bile seš nejlepší".
      • Ano aj mne (podla jeho reakcii a vyjadreni) pride ze si mysli ze je majster sveta, najlepsi dizajner a developer, najlepsi scenarista a pod. Pritom jeho hry (teda QTE-heavy interaktivne videa) maju tolko logickych dier a hluposti az sa clovek chyta za hlavu. Jasne, v hernej brandzi je to nadstandard co produkuje ale viete ako sa hovori - medzi slepymi je aj jednooky kralom. Trosku pokory a by mu fakt neuskodilo.
    • Robotron3
      To si nějak špatně poslouchal. On jen říkal, že pro ně by byla kamera na obličeji, jako to dělali v Avatarovi, nepoužitelná, protože potřebují víc kontaktu a líbací scény. Co je tam o egu a machrování?
      • Tak, tak. V Avatarovi bola tiež jedna scéna, kde sa bozkávali a tam tak isto museli dať dole tie helmy, pretože zavadzali. Bola to tak v podstate jediná scéna, ktorú komplet vytvorili animátori pomocou keyframe animation.
  • MidnighT91
    Dal bych pravou ruku, za jeden den strávenej s Ellen Page...
    • A co teprve za jednu noc :-)
    • takova tuctovka...
    • smejki
      Úplně ji vidím jak stojí vedle bezrukýho kluka a povidá:"Eh... dneska je hezky, co?"
    • Co bys pak bez pravé ruky dělal po zbytek života? *ifyouknowwhatimean*
      • Třeba by dal pravačku, protože je levák.
        • s levou rukou to má jak od cizího *1*
    • Bacha, abys nedopadl jako chlap ve filmu "V pasti" s touto herečkou.
  • Robotron3
    Co to tam ten Pavel vyjadřuje za nezájem k přednášce? To vás ještě pořád drží, žě vám David Cage nechtěl dát rozhovor? Jak malý děti... fakt... Jinak díky za moc parádní speciál. Tahle hra je pro mě uplně top, stejně jako byl Heavy Rain. Už se nemůžu dočkat.
    • meli by toho redakturka rovnou vyhodit když ho prace nebaví...
  • Ty vole, kdybych já byl na tý přednášce, tak napjatě poslouchám každý slovo... a oni tam šoupnou Dobrovskýho, kterej si tam hraje na iPadu. Kdybych měl tu možnost (třeba jako ochranka w/e), tak ho z místnosti vykopnu rovnou.
    • Takový reakce nechápu. Je to snad jen jeho problém jestli neposlouchá. Proč se kvůli tomu rozčilovat.
    • Já bych tam spal...
    • http://youtu.be/4OJjDBiu1ks?t=31s
    • janchor
      Jak psal BigPeter, na prezentaci nás za prvé bylo víc, Pavel už velmi podobnou absolvoval na E3 a hlavně za sebe bych to "okecávání" podtrhnul hned třikrát, protože šlo o naprosto prázdný tlachání.
      • Robotron3
        A proč tam teda stříháte Pavla, jak si hraje nějakou ptákovinu na ipadu? Co to má být? Mě to přišlo neprofesionální. Zvlášť i po tý averzi, kterou tak rádi ke Cageovi vyjadřujete.
        • Khanemis
          Právě, že tyhle narážky na hrajícího Pavla jsou přesně to, co tu má být. Normální uvolněná přátelská atmosféra, kdy se redaktoři mezi sebou nestydí se smíchem pošťuchovat, místo aby se tu dělalo drama jako v normálním zaměstnání, že někdo náhodou v "pracovním čase" nedával stoprocentně pozor.
          S profesionalitou jdi k šípku:) Přílišná strohá profesionalita zabíjí kreativitu. Neosobní žurnalistika jiných médií u nás se možná tváří jako strašně na úrovni, ale hlavně, že nám pak s vážným výrazem servíruje čím dál bulvárnější a debilnější zprávy.

          Žádám víc záběrů na hrajícího si Pavla *1*
          • Robotron3
            Nesouhlasim. To jen vyjadřuješ jakýsi protest, ale v reálu je to spíš jen takové odlehčení, kterým by se nemělo plýtvat. Bohužel tady to bylo nešťastné, protože až v diskusi jsem si musel přečíst vysvětlení, jak to bylo myšleno. Když vtípek, tak ať je to zřejmé i bez vysvětlování.

            A navíc se to ještě střetlo s minulými narážkami na Cage (v novinkách a Fight Clubu), které už mi pak začly lézt krkem.
            • Khanemis
              Já nevím, přijde mi, že dřív lidé nepotřebovali vše polopaticky vysvětlovat. Stačí se zamyslet a člověku dojde snad samo, že je to míněno jako vtip. A video je propojeno s článkem, když chceš kompletní informace, musíš přelouskat oboje. Když ne, tak holt smůla. Jako vtip to ale funguje stále. Nejlepší je jinak nejdřív přečíst článek a až pak koukat video, tak je to i zamýšlený podle mě.

              Jak je to s narážkami na Cage, tak to neposoudím, ničeho takovýho jsem si ani moc nevšiml, i když neříkám, že to tam není. Ale nebral bych to moc vážně, tady berou věci vážně obvykle jenom diskutující;)
            • Dost casto... zvlast kdyz si zkracuju cekani jako ted :D
            • Robotron3
              To se zeptej sam sebe, jak jinak casto reagujes na veci, na kterych nezalezi? *3*
            • A opravdu na tom zalezi?
            • Robotron3
              Těžko můžu pochopit, že Pavel už stejnou přednášku jednou absolvoval, když o tom nic nevim.
            • Nesouhlasim. Tady nikdo nicim neplytval. Bylo to normalne solidne zpracovane video s jednim takovym vtipkem. Nestastny nic nebylo a kdo chtel tak pochopil i bez diskuze.
        • Malleth
          Asi bych to nebral tak vážně. Je to náhodou vtipný. Pak si z Beyondu stejně všichni sednou na zadek.
        • Protože mi to prostě přišlo jako vtipný moment, který do situace v sále a do mého komentáře perfektně zapadl - právě proto, že jde o člověka, kterého dobře známe (sám sebe bych v téhle situaci uvítal naprosto stejně). Ale jestli to zbytek světa vidí jinak, tak to prostě vyšmikneme.
          • smejki
            stačí příště líp vyseknout pointu a hlavně vykreslit kontext *3*
            nudili se... proč? pak si ušetříte i opakované vysvětlování v komentech.
          • Řídit se zbytkem světa neumlčí nechápavé/nesouhlasné komentáře - takže klidně si to dělejte po svém v klidu dál, protože třeba mě to zase tak neprofesionální nepřišlo *3* Přinesly jste autentický záznam s celkovou atmosférou a tak to má myslím si být.
        • janchor
          Nechci mluvit za autora (BigPetera), ale na tvoje otázky mě napadají lakonický odpovědi "jen tak" a "nic".
    • :-) Z Games.cz jsme tam byli čtyři, jeden hrající nás nemůže oslabit. Navíc Pavel je na rozdíl od nás ostatních plně multitaskní, dokáže dokonale vnímat, co se kolem něj děje, a při tom relaxovat s iPadem v ruce. Tohle mu zcela upřímně závidím :-)

      A pak je podstatné připomenout fakt, že David skutečně jen "okecával" totéž, co už bylo řečeno na E3. Nového neřekl ani neukázal témět nic, což bylo pro ty, kteří už jeho prezentaci na E3 viděli (případ Pavla a řady ostatních, kteří tam zývali), demotivujícím zklamáním. Zajímavý okamžik nastal, když uprostřed přednášky David řekl "tak, teď jsme si povídali o performance capture, a nyní následuje ukázka ze hry - stejná jako na e3, takže kdo už jste ji viděli, můžete odejít." V tu chvíli se víc než půlka sálu zvedla a prostě odešla. To asi mluví za vše.
  • Mohl by už někdo oprwvit ty videa, pořad se to jebe. Vraťte to jak to bylo minule a t yreklami dejte taky do rici.
    • Tady se fakt člověk nikomu nezavděčí... hodinky s vodotryskem bys nechtěl?
  • Velmi se na tuto hru těším :). Ellen Page je vynikající herečka, navíc pohledná (mně se líbí). Je sympatická a roztomilá. Nemůžu se dočkat, až za ni budu hrát!! :) Už aby to vyšlo ;).
  • Ten nadpis - KONCET... Jedná se o nějaké slovo nebo jen chybí písmenko?
  • Jen tak pro zajímavost: mají něco společného zaniklé Cryo Interactive s Quantic Dream?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit