Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud se budou delat in. filmy pro znacku playstation,tak ano.havy rain to dokazal.Akorad ze to nebylo v cz tak to bylo docela velke minus.hra s emocemi a nemohu je prozit,nejsem az tak dobry v AJ.Jako skoro kazdy v mem veku.32....Pokud by byla cz na storu,rad si ji dokoupim.
  • Viz The Walking Dead :) Ale rozhodne toto neni na skodu, ne?
  • Je toto vsetko vazne nutne? Mne kludne staci aj kreslena grafika. Ked ma adventura dobry pribeh, tak grafiku moc neriesim. Inac, naco su dobre tieto technologie, ked aj tak castokrat postavy posobia akosi krcovito?
  • Vrook
    Nikdy jsem nehrál hry abych se pokochal hereckejma výkonama a asi se to pro mě ani nezmění. Na precizní hraní se dokážu koukat a nechat se jím fascinovat klidně dlouhý hodiny, o herectví a práci s hercem při filmování mám něco nastudováno a načteno, ale ve hře mě šlo vždy jen o to, aby to nebylo úplně prkený. Tudíž mi vždy stačilo, když repliky postav ve hře daboval někdo, kdo alespoň trochu zvládal dramatickej a zároveň věrohodnej projev. Na to neni třeba žádnou hvězdu.
    Některý z mejch oblíbenejch her nejsou vůbec nadabovaný, nebo jen některý příběhový sekvence, a nikdy mi nevadilo si to číst.. Chápu, že se chtěj i v tom, jak působí herní postava a její projev, přiblížit realitě, ale prostě nemám rád, když se o tom mluví takhle přehnaně, protože NIKDY žádný digitálně ani klasicky animovaný nebo motioncap médium nebude na úrovni toho, když kamera zabírá živýho herce. A to nemluvim ani tak o tom, jak to "vypadá", ač to stejně nevypadá ani za mák podobně, ale o tom, jak to působí.
  • Jo.
  • Mafia žádné takové vychytávky neměla a přesto dokázala dojmout více než tyto "revoluční" hry... A navíc se to dalo i hrát.
  • To v dnesni dobe nechapu no :D Mozna tak pred XX lety kdyz byl 1-2 weby a clovek si zapinal internet jen na sobotni vecer :D
  • s levou rukou to má jak od cizího *1*
  • Khanemis
    Já nevím, přijde mi, že dřív lidé nepotřebovali vše polopaticky vysvětlovat. Stačí se zamyslet a člověku dojde snad samo, že je to míněno jako vtip. A video je propojeno s článkem, když chceš kompletní informace, musíš přelouskat oboje. Když ne, tak holt smůla. Jako vtip to ale funguje stále. Nejlepší je jinak nejdřív přečíst článek a až pak koukat video, tak je to i zamýšlený podle mě.

    Jak je to s narážkami na Cage, tak to neposoudím, ničeho takovýho jsem si ani moc nevšiml, i když neříkám, že to tam není. Ale nebral bych to moc vážně, tady berou věci vážně obvykle jenom diskutující;)
  • mimo mísu,

    je to fakt momentálně u Václava Moravce ten Ondra Malý co psal do Score / Levelu ?
  • Robotron3
    BigPeter: Tak to rád slyšim, kéž by. Tenhle typ her (moderních adventur jako L.A. Noire, Heavy Rain) mě uplně fascinuje a přitom je jich tak málo... (bohužel)
  • Robotron: Já věřím tomu, že tu hru dodělá (s investicema odjinud). On je tak trochu šílenec, za svým cílem jde pomalu přes mrtvoly.
  • Dost casto... zvlast kdyz si zkracuju cekani jako ted :D
  • Robotron3
    To se zeptej sam sebe, jak jinak casto reagujes na veci, na kterych nezalezi? *3*
  • "Ani o ukázku ze hry vás samozřejmě neochudíme, ale... ještě si týden počkejte."

    Proč to tak uměle natahujete? Na webu konkurence už ten gameplay dávno visí. Nechápu...
  • A opravdu na tom zalezi?
  • Robotron3
    Těžko můžu pochopit, že Pavel už stejnou přednášku jednou absolvoval, když o tom nic nevim.
  • Robotron3
    BigPeter: Takže se Whore of the Orient neruší? Nebo... http://games.tiscali.cz/byznys/tvurce-l-a-noire-uz-asi-whore-of-the-orient-nedodela-62623
  • Nesouhlasim. Tady nikdo nicim neplytval. Bylo to normalne solidne zpracovane video s jednim takovym vtipkem. Nestastny nic nebylo a kdo chtel tak pochopil i bez diskuze.
  • Ještě bych k tomu přiřadil LA Noire, ale to je taky trochu výjimka. Uvidíme, s čím přijde McNamara ve své Whore of the Orient.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit