Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mezi prvními piráty jsou většinou redakce českých herních médií *15* Nebo si vážně myslíte, že všechny recenzované hry dostávají od distributorů? *3* Hlavně, že tu v diskuzi budou pirátství tvrdě hanit, pokrytci.
    • clanky o piratsvi jsou asi idobry zpusob jak nahnat sledovanost stranek, viz takhle diskuse a 100 novych prispevku za hodinu co to tu visi
      • Tak tak... pirátství, PC vs. konzole, erotika ve hrách, Xbox720 vs. PS4... stále dokolečka *7*
  • RakeW
    Game Dev Story jsem nikdy nehrál, ale tohle mi přijde zábavné, soudě dle dema (omezeno 5 lety vývoje). Jen bych se trochu bál, že to bude pořád dokola to stejné, i když který Tycoon není...

    Největší úspěch zaznamenala detektivní adventura (jméno jsem zapomněl) na PC (přes 500K prodaných kusů), ale ani středověká strategie Massarce of Nuns a dungeon Caves of Bohemia si nevedly špatně.

    Přiznávám, že po zahrání dema jsem o koupi začal přemýšlet, pokud by to bylo do dvou stovek. Teď ještě, aby jim fungoval web, no :).

    EDIT: Jinak se jim samozřejmě povedlo to, o co se s tou protipirátskou ochranou snažili - nebýt tohohle článku, vůbec bych si té hry nevšiml :).
    • Čoveče to ujde, moje sci-fi RPG pro dospělé na PC vydělalo jen 100K... Naproti tomu simulace virtuálního zvířete na TES byla absolutní propadák a přišel jsem kvůli ní o 30 fanoušků *1*
    • nekromant33
      stereotypnost se muze dostavit, z toho co jsem videl to vypada komplexnejsi nez game dev story u kteryho jsem stravil strasne casu a hral hru nekolikrat (myslim tim, ze jsem treba po 30ti letech s jednim studiem vytvoril nove a zkusil vyssi score apod.)

      edit: tak se mi dokonce (narozdíl od game dev story) povedlo i zbankrotovat :D
  • Tyhle vývojářské kecy mně fakt štvou... párkrát do týdne chodím na steam a koukám na novinky jestli nevyjde něco co bych koupil. Další díl grimrock, xenonauts, ...? Ani prd. Ale zato sraček je tam plno. Před lety, když jsem nevydělával, tak jsem hry stahoval - se přiznám. Ale nakonec jsem si ty, co za to stály stejně koupil ve všelijakých classic edicích... když už na to bylo. (Stejně tak jsem vyrostl na Windows, nevydělali na mně kdysi... ale jak se jim to teď rentuje...)
    Dal jsem toto konkrétní studio do google a nenašel jsem žádnou hru co vyprodukovali, zato milión odkazu na variaci tohoto článku - takže se pouze chtějí zviditělňovat a ty pindy o pirátství jsou jen šaráda... takže úspěch jim v žádném případě nepřeji neboť jejich první kroky jsou plné pokrytectví... ať zanechají poraženeckých keců, jdou dělat něco jiného a dají prostor nadšencům...
    • Je to nové studio, tohle je jejich první hra.
    • smejki
      upřímně nechápu, proč tě "ty kecy" štvou, když se tě evidentně nijak netýkají.
  • Smutná čísla??? Vždiť mají přes 3000 potencionálních zákazníků! Mnohem smutnější by bylo kdyby si hru stáhlo jen 30 lidí!!!
  • calwin
    a tu si predstav že ti predávali na steame pred pár týždňami bad company 2 za 5 €? lenže keď má niekto veľa voľného času a spotrebu 1 hra na 24 hodín potom to tak aj vyzerá... kedysi keď k tomu nebol prístup tak sa dohral doom a išlo sa von hrať futbal :P

    trochu OT dúfam že som neurazil :D ak sa jedná o vývojára tak podľa mňa plače na nesprávnom hrobe :D
  • Kdyby tam bylo možné simulovat vydání AAA hry pouze digitálně na Steamu za 10 EUR + 1x DLC zdarma v době vydání + 2x DLC za 1,95 EUR po třech měsících od vydání hry s tím že by tato DLC byla a jejich obsah byla oznámena již den vydání hry (narozdíl od hry za 40 EUR), tak, se vsadím že by šla v klidu dohrát i ta pirástká verze. Možná by se chlapci v Greenheart Games na prodejní statistikou divili.
    • XorxoxTalarius
      No ja bych si tipl ze to bude nastavene tak, ze cim jsi v pokrocilejsi dobe, tim vetsi piratstvi je a nehledi to na zadne dalsi faktory. Jelikoz jinak by jsi treba mohl nastavit nejake obrany proti tomu (coz podle reakci nejde vubec).
      Ale souhlasim s tebou, pokud by to udelali nejak rozumne tak si to pak spousta lidi koupila, takhle jen vidi hru ktera nejde dohrat a rekli si "dekuji nechci".
      • No mě ARMA 2 taky jednou úplně odradila, když jsem zjistil, že netrefím ani vrata od stodoly. :-D
  • ludia su fakt magori, ked hraju taketo hry. uz len cakam kym niekto spravi simulator dychania. fakt a urcite sa najde aspon desat blbcov co za to zaplatia.
    • Jake ''taketo''? Na hre neni dulezite tema,ale hratelnost a zabava.
    • Jeste devet:-D
    • Myslíš jako:
      Originální verze = dýchá.
      Cracklá verze = nedýchá.
      Jo to by šlo :-)
    • Simulátor dýchania a celkovo tela by mohol byť zaujimavý. To by možno stálo za kúpu, ak by to mal poriadny vývojarský team.
  • Eh soudruzi asi neví že existuje cheat engine a lidi si mužou klidně hacknout peníze ? a udělat to tak že si zjistí kolik penez jim piratí ubrali a ty si pridají ? a timhle ani nemusejí cheatovat jen to chce být vychcanéj. já si to koupím ale ono tohle jim fakt pomuže (IRONY/IRONY)
    • Jediný u koho to vlastně kdy fungovalo byla BIS
  • Takže oni téměř do puntíku zkopírují cizí hru (Game Dev Story) a teď si stěžují, že se jejich hra pirátí. Slušná drzost.
    • Nevim proc. Kazdy druhy film a kazda druha hra je kopie neceho co uz tu bylo
      • taky je kazda druha hra a kazdy druhy film pekny sh*t, resp spis tak 1 z 10 neni
  • Byt obeti piratu, no do pr*ele. Ja myslel ze nezijeme v somalsku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit