Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kup si origoš na Steamu a máš jistotu. *3* 9 éček ještě nikoho nezruinovalo.
  • jak se proti té vývojářské crack verzi bránit jak zjistím jestli jí zrovna nemám? Poraďte
  • Pokud si v googlu zadáš Game dev tycoon full download je tam odkaz přímo na stranky tvůrce kde je napsane: http://www.greenheartgames.com/game-dev-tycoon-free-full-torrent-cracked-download/. Takže přímo výrobce má napsané že pokud si tu hru nekoupíš tak budeš mít piráty a postupně krachovat
  • mě by celkem zajímalo, jak redaktoři téhle stránky přišli na to, že to háže takovou hlášku...přece by jim to vývojáři neřekli, takže to museli zjistit tím, že si chtěli hru nelegálně stáhnout
  • Tupec si tak akorát ty.. *16* K tomuhle nemám slov
  • Jenze ten pripad mironetu co popisujes je sedm let stary. Ted uz davno policie udela jen obrazy disku nebo jen log a nic si neodnasi. Co se tyce toho mironetu, tak ani tam jim nikdo nic nezaplatitl - zadnou stratu. Soudi se, to ano, ale ani po sedmi letech se nic nedeje. Takze policie se opravdu neboji, problem nikdy nikdo zadny nemel.
  • Osobně nevidím problém v tom, že by se prodávalo málo her, prodává se jich dost a jde rok co rok o vzestupnou tendenci. Problém vidím v tom, že tenhle byznys má na sebe nabalený neuvěřitelný množství lidí, přes který ta hra musí projít, než se dostane na pult. A tím mám na mysli milion distributorů, kteří to jen přeprodají jinému distributorovi. Vývojáři dostanou celkem prd v porovnání s tou mašinérií, která na tom chce zbohatnout.
  • Vakek
    jo nějakej halíř to bude *1*
  • jo ja jo a odhadem je to tak okolo 60K za těch 20 let. :D Strašná suma. A teď mi to doma leží i v původních krabicích. Ale k některým mám velký sentiment a některé jsem koupil jen jako nějaký support když jsem dohrál pirátskou verzi. Ale raději bych suportoval developery přímo než krmil ty nenažrance distibutory. :/
  • Největší škodiči herního průmyslu jsou sami vývojáři. Absence nápadu, když jin někdo nabídne dobrý nápad tak ho zahodí že mají svoje. A nebo požadavky na člověka který by jim mohl udělat kompletní návrh jsou v mnoha případech těžko splnitelné. A i když už mají nějaký dobrý nápad tak jej zbastlí a nedotáhnou. :( Lenost udělat hru pořádně a aby také nějakou dobu bavila a ne přestala bavit po několika hodinách hraní a nebo ba co víc naštvat svou nedodělaností. Piráti jsou problém, ale zdaleka né tak velký jak se preferuje. Vše je to o inteligenci a kvalitě produktu. Jakto že jsou hry které se pirátí a i tak jsou schopny svůj vývoj zaplatit během prvního měsíce od vidání?
    Ale samo více jak polovina pirátů jsou pakáž, nicméně když by byly autoři inteligentní dokází toto rozumě omezit. A ne plakat nad tím že piráti je poškodily a jejich brak nikdo nechce.
  • Zajímala by mě jedna věc. Počítal někdo z vás někdy, kolik peněz jste za celej život investovali do her ?
  • Ukaž mi pořádnou strategii na konzole typu Europa Universalis. Zkušel jsem kdysi Dunu na PS a nejradši bych gamepad hodil oknem, zlatá klávesnice a myš.
  • To nechapu, muzes mi to vysvetlit?
  • Nemas pravdu, nekdy snizenim ceny nopak prodej klesa.
  • Existuje a ne jeden. Akorat ty uz mas tak pokriveny charakter, ze si myslis, ze krast je spravne a normalni, ze to musi delat vsichni a kdo to nedela ze je d*bil.
  • Jo jo, opatrne postekavani z dalky, to jsem ocekaval :-).
  • Jo argumentace, myslis to jak porad opakujes 90% piratstvi na PC? Tahas to zprdele. *7*
  • Odulin
    Jj díky za info. Takhle nějak to beru.;)
  • Presne jak pises ... a presne jak sem psal ja nekde niz - pokud ceny nesnizujou, znamena to, ze s mnoztvim kupcu i vybranych penez jsou spokojeni => je absolutni nesmysl si stezovat na piraty. Pokud budu mit pocit, ze by si muj produkt melo koupit vic lidi ... tak jim asi musim nabidnout neco, co jim za ten kup bude stat/dat tomu odpovidajici cenu.

    Az pujdou(a neni to otazka jestli, jen kdy, technologicky to uz umime) stejne pohodove kopirovat hmotny veci, tak je taky nikdo nebude kupovat - byl by za blazna.
  • Kdyz si ho jen stahnes tak vubec nic ... zakon totiz zakazuje uzivani ;D

    A pokud se budeme bavit o praktickych dusledcich ... mno ... tak faktum je takovy, ze aby ti neco (i jen teoreticky) hrozilo, musel by ti nekdo dokazat, ze nejaky ten SW uzivas nezakonne ... coz se u soukromy osoby ... dela dost blbe (a ne, to ze mas crack vazne nic neznamena).

    U firmy se da otocit na tom, ze by ten SW mela mit v ucetnicvi. Jenze tam se zase policie boji po akcich Mironet a dalsich chodit. Nebot tam hrozi big p.ser - kdyz zabavej firme kompy, tak ji okamzite vznikaj ztraty a ty klido muzou jit do milionu denne, a kdyz pak nic nenajdou, tak to vsechno pekne zacalujou (= nejakej sef nejakyho nisiho sefa necha ukrizovat).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit