Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a presto vetsina piratskych releasu v posledni dobe vychazi prvni a s predstihem prave na Xbox, chipnutou PS2 mel v mem okoli prakticky kazdy atd.
  • Povida se, ze kdo chce prezit konec sveta, mel by si zajet na Slovensko, tam jsou o 30 let pozadu :-).
  • No nevim jestli je tohle uplne spravny pristup, vzhledem k tomu ze delat demoverze vyslo z mody tak to dost lidi nahrazuje tim ze stahne piratskou verzi ozkousi a pokud je to zaujme tak hru teprv koupi. Takze ten velky nepomer klidne muze jen znamenat, ze neni o co stat a vetsinu lidi to nezaujalo. Pripadne dokonce zminena "DRM" mohla odradit potencialni kupce, kteri toto povazuji za standardni soucast hry kdyz si na to jsou schopni stezovat na oficialnich forech.
  • TheGGG
    No to není pro pcčkáře nic neobvyklého. Ti mají torrentové stránky nastavené jako domovské stránky.
    Prosím zdejší pcčkáře aby si vzaly příklad z nás konzolistů, sice vaše platforma neodvratně zaniká, ale odejdětě alespoň se ctí a kupujte hry legálně dokud je vůbec ještě někdo na PC vydává. Já osobně neplánuji své hry vydávat na PC *5* *5*
  • Musím říct že si tím udělaly minimálně reklamu
  • teba ospravedlnuje snad len to, ze si cech.. *6*
  • Zdrojem jsou prave vyvojari ruznych her, jako Vavra, Amanita, BI, CD Projekt a podobne, ostatne jako je tomu i v tomto pripade.
  • pockat, tohle neni freewarovka? :D
  • prudislav
    Já tuhle verzi beru jako takový demo. Přijde mi to mnohem promakanější než Game Dev Story. Jak to dostane zelenou na steamu hned kupuju
  • a cisla jsis vytahl z p*dele nebo mas nejaky rozumny zdroj?
  • Upozornuji na to hlavne lidi, kteri braci nad pristupem hernich vydavatelu k platforme pc a nejen tady.
  • A koho jako upozorňuješ? Upozorňuješ lidi na games.cz? :D Jako promiň ale to je asi každýmu úplně víš kde :)
  • Just -> google it.

    Každopadne ak tam dali aj piratsku verziu hry, tak tam možnost DRM, alebo ine možnosti mali byť.
    (povedal by som, že zmysel piratskej verzie tu trošku "pokulhává")
    Je to trošku nedomyslený krok. Namiesto aby pridali tieto featury do legalnej kopie, tak ju ochudobnujú o zaujimavý prvok.

    A každopádne, ten kto si hru stiahne zadarmo a ide sa sťažovať na oficiálne forum je proste -> blbec. A že tých blbcov na svete ale je...
    Aká je cena ?

    Zaujímavá, nedopracovaná hra ale. Nestojí mi ani za stiahnutie.
  • Mac? To je nejaká konzola?
  • Alex81
    Upozornuji, ze jsi vykastrovany byk.
  • Upozornuji na to uz nekolik let, ze piratstvi na PC se pohybuje kolem 90 % a to jak u AAA titulu tak u indie sceny. Tohle je dalsi z mnoha dukazu.
  • Link na torent tej hry ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit