Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Ale prd, zabal je do igelitu, deset let počkej a pak to hoď na eBay alespoň za milion. *1*
  • Preed
    No je mi to celkom luto,bol som velky fanboy LEVELU aj ked som ho tiez uz nejaky rok nekupoval lebo ta cena bola velmi velka a plne hry ma v podstate nezaujimali a musim povedat,ze som mal obavy co sa stane s LEVEL/Hrej po odchode ludi sem na Games ale myslim si,ze sa s tym popasovali velmi dobre no ale dopadlo to ako to dopadlo,RIP.
  • Coffin.Corner
    O nebožtících jen dobře, ale upřímně jsem dlouho Levelu nemohl odpustit, že tak "zkurvil" trh na poli herních časopisů, přidáváním plných her. Navíc jsem ho, díky silnému a bohatému vydavateli, považoval za mazánka, který, když nemohl svého hlavního rivala předehnat kvalitou, přetlačil ho pomocí kapitálu...
  • Nikdy nezabudnem na preview či recenziu na Battlefield 1942. Neprekonané, ten "dedóšek".
    Niekdo by mohol vydať DVD s LEVEL TV.
    R.I.P. LEVEL
    • jj a pokud se nepletu, tak to samý číslo mělo ještě jedno specifikum, objevilo se poprvé v mimilevelovým zpracování, takže taky takovej sběratelskej kousek.
      • Takže oprava, podle archivu [ http://www.level.cz/index.php/level-archiv ] to bylo už třetí číslo s miniverzí, tak abych zbytečně nemystifikoval, ale rezence Rybky na Bf1942 s "dedóškem" i tak bezkonkurenční. :)
  • ringmancz
    nedávno jsem projížděl starý čísla co mám doma, tak po dlouhé době asi koupím další, poslední, číslo
  • No už je to hodně dávno co jsem nějaký (nejen) herní časopis zakoupil - v dnešní době zhůvěřilost. Ale jen dotaz, myslíte, že má teď nějakou sběratelskou cenu prvních 12 čísel Levelu?
    • Litr za všech 12 kusů na aukru. To je aspoň jejich aktuální cena. litr za všechny čísla do cca roku 2001, pokud je prodáš jako konvolut kompletní. Zbytek už nikoho nezajímá. Max za poštovné.
      • zdeeneek
        Sakra, jsem pred rokem pri stehovani vyhodil celou svoji sbirku od prvniho cisla do sberu *1*
  • To byl tenkrát boj, Plevel vs. Škvóre *1* A kde ty časy dneska jsou. LEVELu je škoda, ale je to začátek něčeho novýho.
  • MrSanta
    Score, Level, velbloudi, kopyta... Herní časopisy jsem přestal kupovat když zařízli MiniLevel. Ten byl pro mě ideální. Čtení bez kravin jako plné hry a další blbůskty v příloze na DVD. Nevím, jestli to je škoda, ale slzu nostalige určitě zamáčknu. Rodiče ještě pořád mají doma můj starý počítač, který jsem cca před 8 lety objednal podle sestavy z Levelu.
  • Je to obrovská škoda, ale čekal jsme to. Jsem sice dlouholetý čtenář Score (211 čísel, všechny stále doma, asi jsem nenormální), ale Level jsem si kupoval také poměrně často (hlavně 2001-2005) a musím říct, že poslední dobou mi přišlo, že kvalita časopisu dosti poklesla. Podle mě nehezký design časopisu, rubriky které mi nic moc neříkali a i recenze mi přišli slabší (neříkam ale že Score mají kdovíjak lepší). Na plné hry s**e pes. Je ale fakt, že odchází (a snad se zase vrátí) vynikající časopis, díky kterému jsem si zahrál takové kousky jako prvni Fallouty, Steel Panthery (dikes Rybko), Operation Flashpoint (první origo a týden otroctví ve Svitu) nebo první Deus Ex (Andrejova recenze byla tak extatická že sem si jej musel sehnat) a taky časopis, který jako jediný otiskl recenzi kterou sem dodnes nepochopil (Neverwinter Nights Level 90). Děkuji klukům z Levelu za dlouholetou skvělou práci kterou odvedli a snad se vrátí v lepší formě než kdy dřív. Zasloužíme si to my i oni.
  • Pamatuje si ještě někdo GameStar? Viktora Bočana? Recenzi na Original War?
    • Strategie s velkým S. Pro mě jedna z nejpovedenějších a hlavně nejorginálnějších her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit