Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu si pomoct, ale připadá mi to jako konec jedné éry... Možná konec dětství... Možná začátek 21. století, protože to bylo poslední tištěné médium, které jsem ještě odebíral...
  • Tohle byla jen otazka casu, i ja po 18 letech prestal kupovat.

    Nemyslim si ze za upadkem prodeju z 50k na 4k, byla jen prirozenena evoluce trhu. Podle me to byla hlavne chyba koncepce jen z cd. Kdy clovek platil 2 kila za hru, kterou v drtivy vetsine pripadu nechtel, lepsi bylo s za 3 kila hru dle vlastniho vyberu jinde. Papirovy casak za 120 Kc bez cd, bych jeste bral. Pak tu byl i upadek kvality clanku, az na temata J.Horcika a O. Svary. Games.cz ty mutujici cucaci (az ty stary hry nepamatujou a nerozumi jim), neporazi a budou zkomirat, te redakce je tak spatna, tak tam vynika Jarda Mowald

    . Za Drakena to byvalo lepsi.
    • Od Games.cz... nerozumím, co tím chtěl básník říci.
    • Souhlasím. A ještě bych dodal, respektive bych si přál, aby Jarda Mowald mohl být v práci autentický, jako je např. na svém blogu. Když jsem ho občas sledoval, respektive poslouchal na podcastu hrej.cz, přišlo mi to jako hrozná křeč....
    • Ted jeste aby si Andrew koupil zpatky Score a vyhodil, toho Zveledebilova privandrovalce, co to ted ridi..
  • Podle přiloženého letáčku v posledním Levelu ho bude dělat Průša, Bach a místní šéfík Poláček. Co to udělá z Games.cz? Sherminátor se zřejmě stane šéfredaktorem. Nebo snad Drda? :)
    • Letáčku? Já tam žádnej neměl. Nebo byl jenom pro předplatitele?
      • Pravděpodobně jen pro předplatitele..
        • a nenašla by se dobrá duše, která by ho vyfotila, nebo naskenovala? *14*
          • http://www.level.cz/index.php/archiv-novinek/15-level-preview/8690-level-nekonci-co-bude-dal tak už je i na webu!
    • Sem zvědav na chystané změny a vůbec...snad to co příští měsíc vytáhnu ze schránky bude stát za to :)
  • Každopádně je třeba poděkovat všem za úžasné zážitky, které pro každého nastaly někdy jindy.... Časem si budeme pamatovat jen to dobré!
  • zdeeneek
    Vic nez zanik Levelu mi vadil zanik Next Levelu, to byl pro me idealni herni casak - multiformatovy, bez prilohy, za dobrou cenu (69,- Kc pokud si pamatuju dobre).
    • Jo ... a nikdo ho nekupoval .. pokud si pamatuju dobre.
  • Magister_Peditum
    LEVELu jsem koupil jenom pár čísel (od začátku jsem byl čtenář SCORE - tuším o nějakých 10 let *15*), a poslední dobou jsem to s herními časopisy vzdal docela, ale je to škoda, když něco, co tu bylo už tak dlouho, musí skončit.
  • *8* Martin Ludvík se dočkal ! .....
  • *8* Ale to je přeci kus historie! No tak tedy odpočívej v pokoji. *9*
    • Hmmm koupil jsem první číslo , koupím i poslední a třeba konečně dospěji .... No když Score zatím vedlo díky přílohám , trochu se bojím že jim konkurence bude docela chybět .
  • Enclaw
    Děkuju časopisu Level za všechny krásné chvilky, bez vás bych se nikdy nedostal ke klasikám jako byli například první dva Fallouty, které jsou pro mě navždy nepřekonatelné, stejně jako tento kdysi skvělý časopis!
    • stále mám cover CD Falloutu 2 z květnovýho Levelu 2000, nejlepší hra, co jsem kdy hrál
  • Škoda Levelu, sice časopisy pravidelně nekupuji a když už, tak Score. Level jsem naposledy koupil číslo 218, kde byla plná hra Two Worlds 2, ale několik výtisků se mi válí doma. Každopádně konkurence v rozumném měřítku je dobrá, takže teď jen ať hlavně Score s dojmem, že je jediný na trhu nezačne uvadat. Byla by to škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit