Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo ... a nikdo ho nekupoval .. pokud si pamatuju dobre.
  • Kupuješ si ho snad kvůli těm stupidním článkům?
  • Nemůžu si pomoct, ale připadá mi to jako konec jedné éry... Možná konec dětství... Možná začátek 21. století, protože to bylo poslední tištěné médium, které jsem ještě odebíral...
  • Od Games.cz... nerozumím, co tím chtěl básník říci.
  • Souhlasím. A ještě bych dodal, respektive bych si přál, aby Jarda Mowald mohl být v práci autentický, jako je např. na svém blogu. Když jsem ho občas sledoval, respektive poslouchal na podcastu hrej.cz, přišlo mi to jako hrozná křeč....
  • Ted jeste aby si Andrew koupil zpatky Score a vyhodil, toho Zveledebilova privandrovalce, co to ted ridi..
  • Tohle byla jen otazka casu, i ja po 18 letech prestal kupovat.

    Nemyslim si ze za upadkem prodeju z 50k na 4k, byla jen prirozenena evoluce trhu. Podle me to byla hlavne chyba koncepce jen z cd. Kdy clovek platil 2 kila za hru, kterou v drtivy vetsine pripadu nechtel, lepsi bylo s za 3 kila hru dle vlastniho vyberu jinde. Papirovy casak za 120 Kc bez cd, bych jeste bral. Pak tu byl i upadek kvality clanku, az na temata J.Horcika a O. Svary. Games.cz ty mutujici cucaci (az ty stary hry nepamatujou a nerozumi jim), neporazi a budou zkomirat, te redakce je tak spatna, tak tam vynika Jarda Mowald

    . Za Drakena to byvalo lepsi.
  • http://www.level.cz/index.php/archiv-novinek/15-level-preview/8690-level-nekonci-co-bude-dal tak už je i na webu!
  • a nenašla by se dobrá duše, která by ho vyfotila, nebo naskenovala? *14*
  • Pravděpodobně jen pro předplatitele..
  • Letáčku? Já tam žádnej neměl. Nebo byl jenom pro předplatitele?
  • Sem zvědav na chystané změny a vůbec...snad to co příští měsíc vytáhnu ze schránky bude stát za to :)
  • Podle přiloženého letáčku v posledním Levelu ho bude dělat Průša, Bach a místní šéfík Poláček. Co to udělá z Games.cz? Sherminátor se zřejmě stane šéfredaktorem. Nebo snad Drda? :)
  • Ale prd, zabal je do igelitu, deset let počkej a pak to hoď na eBay alespoň za milion. *1*
  • Každopádně je třeba poděkovat všem za úžasné zážitky, které pro každého nastaly někdy jindy.... Časem si budeme pamatovat jen to dobré!
  • zdeeneek
    Vic nez zanik Levelu mi vadil zanik Next Levelu, to byl pro me idealni herni casak - multiformatovy, bez prilohy, za dobrou cenu (69,- Kc pokud si pamatuju dobre).
  • zdeeneek
    Sakra, jsem pred rokem pri stehovani vyhodil celou svoji sbirku od prvniho cisla do sberu *1*
  • Magister_Peditum
    LEVELu jsem koupil jenom pár čísel (od začátku jsem byl čtenář SCORE - tuším o nějakých 10 let *15*), a poslední dobou jsem to s herními časopisy vzdal docela, ale je to škoda, když něco, co tu bylo už tak dlouho, musí skončit.
  • Magister_Peditum
    Ale taky to bejvalo lepší. Ještě dnes vzpomínám na recenzi Diabla 2, na které se podílela celá redakce. To bylo počteníčko. *3*
  • Hmmm koupil jsem první číslo , koupím i poslední a třeba konečně dospěji .... No když Score zatím vedlo díky přílohám , trochu se bojím že jim konkurence bude docela chybět .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit