Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, jak jsi to napsal, tak to bude Martin Ludvík - to SNAD NE!!! Z levelu udělá 14. deník a bude děsně hnusnej! Ať to není ON! - mě to hned napadlo co jsem se tuhle zprávu dočetl u konkurence.

    Level jsem několik let odebíral, ale od dob internetu časopisy v zásadě nekupuji. A myslím si, že většina.
  • Tak až se vybrečíte, tak se přiznejte, kdy jste si Level naposledy koupili *6*
  • Jsem rád, že jsem zažil éru papírových herních časopisů. Byla to super doba! Nebudu říkat jestli lepší nebo horší, než teď, ale každej se na to koukáme hodně nostalgicky. Já jsem v té době byl ještě hodně mladej a ten bezstarostný život tomu taky hodně přidává, že jsem si tu dobu užíval naplno. když jste si přinesli domů CD s demíčka her a ty jste hráli neustále dokola. Půjčovali jste si výtisky jednotlivých magazínů mezi sebou a vedli jsme neustálé debaty, který je časopis je lepší. Ach to byla krásná doba. Děkuju všem, co se kdy podíleli na jejich tvorbě. Myslím, že (tahle) česká scéna by neudělala ostudu nikde na světě:)
  • frag.ment
    Že by Tiscali? *6*
  • Jsem rád, že si toho někdo všiml. LEVEL se doopravdy snažil zaujmout hlavně tématickými články nebo články od VIP pisálků jako je p. Macura, Dan Vávra, Rybka, retro od Luka. Navíc poslední dobou byl i celkem aktuální vzhledem k webům. Je to škoda, ale už teď vím, kdo bude nový majitel a asi budete překvapení, možná i nadšení. Každopádně jestli bude pokračovat, tak s úplně jinou redakcí a ne s námi...
  • vždycky jsem četl akorát Score (a před tím Exkáč), Level jsem kupoval jen málokdy (kvůli plnejm hrám), ale konkurence je vždycky dobrá a doteď bylo aspoň z čeho vybírat, když se někomu nelíbil ten či onen styl...

    navíc Level na to šel docela dobře, nemohl konkurovat aktuálností, ale byl zas plnej různejch úvah a článků kolem, prostě informací, ke kterým člověk zas tak snadno nepřišel. doufám, že nějakým způsobem bude pokračovat dál...
  • Inquisitor
    Začínal jsem u Excalibru, potom jsem přešel na Level a ten jsem kupoval dlouhá léta. Ale nástupem internetu jsem taky přestal postupně kupovat. Nekupuju už tak pět let. Chápu že časopis který je zaměřený na komunitu, která je už dlouho na internetu jako doma se těžko udrží. Každopádně mu přeju aby pokračoval dál, přeci jenom by to po těch letech byla škoda.
  • x_ander
    Smutné, ale tak nějak očekávané :-( S Levelem jsem strávil nejeden rok, vlastně právě díky Levelu jsem ke hrám vůbec přišel. Bohužel přiznávám, že za posledních cca 5+ let jsem ho až na pár náhodných výjimek nekoupil. Vlastně od doby, co zrušili minilevel a dala se už koupit pouze verze s DVD. Škoda. Ale věřím, že kluci z redakce se někde bez problémů uchytí a pokud došlo "pouze" k prodeji značky, tak se třeba Level v jiné podobě vrátí...
  • tak to je smutné, ale tak snad nový majitel umožní klůkům z redakce pokračovat v časopise v nějakém jiném formátu

    nicméně je to konec jedné éry :-)
  • Drakens
    Tak tohle je fakt smutná zpráva....Škoda každého dobrého časopisu, pamatuji si Exkalibr i bolestivý zrod Score (no tak bolestivý zase nebyl viz ta databáze slavná) a je škoda když něco takového končí.

    Ono tištěné časopisy to v dnešní době internetu a zpravodajských prohlížečů mají vážně těžké. Protože nač si lidi to mají kupovat když si to mohou přečíst na mobilu/tabletu/Laptopu..Ale ač jeden velikán padl díky němu možná budou déle žít jiní...

    Slovy klasika "Čest památce Levelu budeme na tebe vzpomínat v dobrém"
  • Minulý měsíc jsem zrovna prodloužil předplatné...tak sem zvědavý jak se k tomu postaví nový majitelé..
  • holec89
    uz delsi dobu sem to cekal no. Preplatitel nejsem, ale posledni cislo si koupim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit