Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud si dobre vzpominam, tak nekdy pred zhruba pul rokem, mam dojem. Dost dlouho mi trvalo, nez mi seplo, ze cover nepouziju (mam, nebo nezajima), a ze tech asi deset az patnact stranek, ktery me zajimaj, je docela dost drahej spas. Jen nevim, jestli je v CR realny mit to, co bych rad (a uprimne nemam uplne jasnou predstavu, co by to vlastne melo byt. Reknu jen tolik, ze posledni dobou mi vyhovuje Edge).
  • Pro mě je to velké a nepříjemné překvapení. Měl jsem doma pár čísel Score, ale Level byl vždy ve všem napřed. Hltal jsem ty tématické články, recenze, atd. Pokrok nezastavíš, ale nic se nevyrovná adrenalinovému skrz listování magazínu. Nemám rád čtení z monitoru ani el. knížky. Neni to to "pravé". Na webu si najdu vše rychleji, ale stejně si myslím, že herní časáky mají své místo. Samozřejmě tady promlouvají jiné faktory ohledně cenové poltiky, kvality článku apod., ale to už je věc druhá. Díky, můj herní průvodče.
  • Score je určeno přesně pro takové lidi jako jsi ty. Pro mladé teenagery, co zbožňují vulgarismy, obscénnosti a rádoby humor. *12*
  • strašná doba, ještěže jsem tenhle pravěk nezažil
  • x_ander
    To myslíš třeba toho Alana Wakea, co bude příští číslo?
  • Level takovej povl, fuj, zlaty score, je videt ze lepsi vydrzi.
  • Zhubl, zhorsil papir, zvysil cenu (aby ji zase bonusove snizil)... Nejvic mi vadila ta zmena papiru.
  • Keyz
    Jo.
    Se podívej do rejstříku.

    - Tedy dalším hostem bude ve FC konečně Draken? :)
  • No kde je chyba?score 4hry level jedna fest stara.
  • Ronox
    a kdo vlastní Naked Dog? Draken.
  • palcov
    Co si tak pamatuju (pokud Score nezměnilo styl, což asi ne podle příspevku výše), tak Level byl spíše na tu "kvalitu" a úvahy, jak tu bylo zmíněno a Score spíše na zábavu, prostě takové jednoduché vtípky a tak. Já sám byl náruživým čtenářem Levelu a Score kupoval spolužák a pro mě to bylo nevětší zlo! Párkrát jsem ho prolistoval a nezaujalo mě to. No, proto je logický že Levelu klesaly náklady (kdy hloubavci radši procházejí net) a nevadí mi to.
  • Alex81
    To vypadá, že z toho udělají jen obálku pro cover mounty.
  • Za co je ten mínus proboha? *4*
  • Herni bozi promluvili...

    Byli nekdy vztahy SCORE vs LEVEL, ze by takovou zpravu Andrew radostne okomentoval ve svem platku?
  • Andrej myslím už několik let spoluprovozuje první portál pro inzerci prostitutek (jinak to asi s jeho povahou skončit nemohlo :)) O ICEovi nevím nic, snad že dělal nějaké IT.
  • Značku LEVEL koupil Naked Dog
    http://www.magaziny.cz/vydavatelstvi/naked-dog-s-r-o/
  • A ještě příklad balastu - "10:00 - Crystal Dynamics v brzké době odhalí novou hru, která má mít skvělé prostředí"
    Vskutku zásadní informace...
  • Score svým stylem psaní cílí na výrazně mladší publikum - sází tam pubertální vtípky a celkově je to takový veselý a odlehčený (přesně pro mě :D

    Level naopak je takovej seriózní, cílí na starší publikum - který ale samozřemě postupně "vymírá" s tím, jak lidi stárnou a mají na hry čím dál míň času...
  • Level v posledních letech zhubnul, tak možná proto si lidi koupili
    za tu stejnou cenu SCORE, které je naopak nabitější i co se týče obsahem DVD. Přeci jen přísun informací měl před 18 lety nesmírnou cenu v podobě časopisu, teď už tomu zas tak není..
  • Drakens
    Když si vzpomenu na časy kdy člověk vyhlížel netrpělivě další díl Levelu nebo Score jen proto aby se podíval na zákysník a možné řešení zákysu (případně návod ) který za boha nemohl rozluštit nebo aby si přečetl vtipnou recenzi případně se přečetl hádky mezi lidmi mající Amigi a lidmi mající PC ...ježiš to byli časy.

    Ne jsem rád že jsem to zažil a když náíhodou jsem časák neměl tak jsem vzal normální telefon a rychle zavolal někomu kdo má aby poradil nebo půjčil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit