Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fizola
    Okolo roku 1997 som mal v ruke svoj prvý level, vtedy ho kupoval otec. Pár čísel sme kúpil a nejak na to zabudli. Keď začal vychádzať MiniLevel, v tej dobe som si kupoval všetky mini čísla a išlo o naozaj suprvý formát, na strednej pod lavicu atď. Po skončení MiniLevelu zasa dlhá pauza a až ribližne pred rokom som sa vrátil ku kupovaniu Levelu, veľa cestujem a niečo na čítanie sa vždy hodí.

    Čo som týmto siahodlhým textom chcel povedať? Jednducho som si zažil s Levelom pekné chvíle a verím, že nie som jediný, určite by sa našlo stále dosť čitateľov a aj keby sa prešlo na núdzový režim, napr. každé dva mesiac jedno číslo, ja do toho rád pôjdem

    Je možnosť aj si predpácať nejakú rozšírenú verziu hrej, za symbolickú cenu, kde bude mať človek prístup v podstate k tomu čo s kódom z levelu na leveltv.hrej.cz

    *EDIT: te posledný odstavec je len špekulácia, že by mohli vymyslieť niečo také, aby to náhodou niekto nepochopil že niečo také funguje
  • My staromilci smutníme, škodolibci slaví. Každopádně na to, že se konec Levelu předvídal tak 5 let, se kluci drželi celkem dlouho. Já tímto nejspíš ztrácím přehled o herním dění, prohrabávat se balastem na všech možnejch webech, na to nemám čas.
    Takže sbohem, Levele!
  • to je taky ten důvod - do zaprděný ČR se licence na gamesy k časákům shánějí mnohem líp (a levněji) než kamkoli jinam, podle mého...

    když si vezmu třeba diskuze na GOG.com, kde lidi doslova žebrají o Vampire: Bloodlines, a já to mám přitom z časáků už třikrát ;) a platí to i o spoustě dalších klasik, který má spousta z nás doma, aniž by musel nějak výrazně platit nebo shánět.
  • já jsem LEVEL a hrej.cz přestal číst po recenzi hry DOTA 2, která mě naštvala. jinak tam byly i dobré články, uvidíme jak to dopadne.
  • filias
    RIP. Čekal jsem, že skončí koncem roku. Ale vydržel ještě pár měsíců. No škoda. Předplatné mi končí za cca 3 měsíce, ale žádné papírové "pokračování" mě fakt nezajímá a do Score taky nepůjdu.
  • smajdal
    Dobré a vtipné jsou často i videorecenze od anglicky mluvících hráčů. Není třeba se upínat jen na psaný text.
  • mdkGT
    Tak sbohem LEVEL. Drive jsem byval az fanatickym ctenarem, nejen LEVELu, ale i SCORE a GameStaru.
    Mam je uskladnene na chalupe, kde nemam internet a kdyz se nudim tak si je procitam. Vsechny cisla nemam, ale je toho slusna sbirka, hlavne z let 1997-2003.
  • tiez som fungoval hlavne na Excalibur + Score
    btw co sa stalo s Andrewom a ICEom? stratil som prehlad
  • Mám smíšené pocity. Na jednu stranu jsem Level ani Score nekoupil již pár let a nechybí mi to, na druhou stranu i přesto trocnu smutek cítím. Ale Hrej.cz zůstává podle všeho v provozu a to je podle mě hlavní. Teď se konečně můžou pustit do jeho úpravy a věnovat se mu naplno.
  • Já zase recenze na webu skoro nečtu, stačí mi verdikt a známka. U časáku mě to donutilo hlavně kvůli vtipu recenzenta což na webu skoro nefunguje. A samozřejmě obří nepoměr recenzovaných her. SCORE má recenze na hry o kterých místní pisálci ani neslyšeli.
    Budoucnost herních časopisů (časopisu) tady je. Ale zůstane jen jeden, víc jich trh neuživí.
  • je fakt, že jsem díky těmhle herním časopisům a plným hrám na CD přišel k některým herním klenotům, které bych jinak minul nebo v dnešní době, kdy se vše dá stáhnout ani nezkoušel, protože by mě to na první pohled nezaujalo, ale přijde mi zbytečné právě v dnešní době vydávat časopis s dodatečným obsahem na DVD, který si může stáhnout kdokoliv odkudkoliv z internetu, myslím že by nebylo špatné vydávat nějaký časopis s budgetovou cenou bez her a s větším přispěním od čtenářů (recenze apod.) protože 200kč za zbytečné dvd je dost

    osobně mi vyhovoval Mini Level, co se prodával snad do 50kč, ale ten neměl bohužel dlouhého trvání... však kdo dnes z lidí netknutých touto érou papírových časopisů měsíčně ty dvě stovky vyhodí... málokdo, když to má člověk i ty články v kvalitním provedení zdarma třeba na games.cz nebo i jinde, nemluvě o fightclubech, kvůli kterým Level TV taky už člověk nemusí platit
  • A SCORE jako hyena se bude živit na jeho hnijícím mase.
  • v clanku je : Oproti tomu se konkurenční Score zatím pořád drží na lepších číslech a jeho dlouhodobý pokles není tak výrazný, jako v případě Levelu.

    ved obe casaky su o tom istom predpokladam ..tak preco sa jednemu dari a druhemu nie.
  • Inquisitor
    Já jich mám plnou skříň a zatim se úspěšně brání snahám o vyhození. Ono v nich někdy zalistovat a kouknout na tý starý pecky :D
  • smajdal
    Změna je život, více příležitostí, více moulů ale i více talentovaných pisatelů. Ach jo, každá generace říká jak ta další bude horší *15*
  • Já si Level naposledy koupil tak před 8 rokama.

    Takže osobně v tom žádnou tragédii nevidím. Jako hráč (pravda, dnes už spíš casual hráč) ale říkám že je to škoda.

    Na druhou stranu - dalo se to čekat. Papírový médium který je čistě o virtuálních věcech, to prostě nemá světlou budoucnost a postupně skončí všechny.
  • Paulcz
    Konec éry, negativum vidím v tom, že většina časopisů byla civilizovaná a poměrně intelektuální záležitost zatímco na web píše každej moula. Pokud další generace hráčů bude číst pouze web tak jim to asi moc nedá.
  • smajdal
    Jistě, Level byl po nějakou dobu součástí mé "vzdělávací" kultury, ale pořád to byly z větší části jen informace o hrách, tak není třeba glorifikace ala "za mých mladých let", stěžovat si a bulet u toho, snad jsme už vyrostli, no ne?
  • ježíš Level... toho mám ve skříni v krabici ještě pěkných pár výtisků... pamatuju si, jak jsem na to škudlil koruny z kapesného a jak jsem si vyřval doma DVD mechaniku, když začali dávat DVDčka jako přílohu, protože přece "3CD jsou míň jak DVD, tam je toho víc a je to lepší" *1* *1* joo, to byly časy... ale dalo se to čekat, přece jenom, není to úplně konec a to je dobře. Level bylo vždycky kvalitní počtení (Rybka je klasik a pro mě jeden z nejlepších "pisálků") a věřím tomu, že v tomhle ohledu to bude i pokračovat... takže RIP starej, vítej novej *4*
  • když v něm vyšel teď STALKER Clear Sky :) před tím, když zlevnili na dvě kila... vlastně jich mám doma víc, než bych si chtěl připustit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit