Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to obrovská škoda, ale čekal jsme to. Jsem sice dlouholetý čtenář Score (211 čísel, všechny stále doma, asi jsem nenormální), ale Level jsem si kupoval také poměrně často (hlavně 2001-2005) a musím říct, že poslední dobou mi přišlo, že kvalita časopisu dosti poklesla. Podle mě nehezký design časopisu, rubriky které mi nic moc neříkali a i recenze mi přišli slabší (neříkam ale že Score mají kdovíjak lepší). Na plné hry s**e pes. Je ale fakt, že odchází (a snad se zase vrátí) vynikající časopis, díky kterému jsem si zahrál takové kousky jako prvni Fallouty, Steel Panthery (dikes Rybko), Operation Flashpoint (první origo a týden otroctví ve Svitu) nebo první Deus Ex (Andrejova recenze byla tak extatická že sem si jej musel sehnat) a taky časopis, který jako jediný otiskl recenzi kterou sem dodnes nepochopil (Neverwinter Nights Level 90). Děkuji klukům z Levelu za dlouholetou skvělou práci kterou odvedli a snad se vrátí v lepší formě než kdy dřív. Zasloužíme si to my i oni.
  • Kdybys rači četl obsah místo hledáni chyb věděl bys že jsem level přestal kupovat.
    A ano nejsem na to pyšný, ale mám v češtině mezery. Díky za upozornění si velký pán, cool a krutopřísně jsi mě ponížil.
  • Hele temer o kazdem bodu co si tady napsal bych se dokazal pohadat proc to tak neni, ale je to fuk, protoze Score ma vyssi prodejnost a tim to hasne.

    Jinak nerek bych, ze se zvedne pocet ctenaru Score. Mozna kratkodobe a nevyrazne, ale jinak nic. Padlo tady, jestli skonci i Score. Otazkou podle me neni zda skonci, ale kdy skonci. Ten trend ubyvajicch ctenaru je prece zrejmy a casopisy zamerene na pocitace, moderni technologie, mladsi generaci, atd. jsou prvni na rane. Je jasny, ze mesicniky zabyvajici se hackovanim a pletenim asi jeste nejakou dobu vydrzi, ale vsechny to podle me nakonec potka.
  • Pamatuje si ještě někdo GameStar? Viktora Bočana? Recenzi na Original War?
  • Tučka osobně jako lákadlo nepovažuju :)
  • Silnější základna skalních fandů + podchycení mladé generace hráčů+ jsou asi 10 let bez změny designu ,rubrik,velikosti,ceny+5 her v každém časáku+docela schopná vtipná redakce+Mikoláš Tuček jako trumfové eso.
  • Preed
    Tomu sa hovori debilny post.
  • Jo, to byly casy kdyz Petr komentoval "bidnych" 9160 prodanych vytisku
    http://games.tiscali.cz/tema/vyjadreni-levelu-k-poklesu-prodejnosti-35743

    EDIT: Muzete na Score nadavat jak chcete ale prodava 3x vice vytisku jak level, takze neco dela asi lepe. Buh vi co, ale je to tak...
  • Byly ste ... proboha, jak tohle může někdo napsat ?! Místo pLEVELU sis měl radši kupovat učebnici do češtiny
  • Děkuji za Fallout 1 a 2, Might and magic 6 a 7 a Stonekeep. Půjdu to zapít a zavzpomínat.
  • palcov
    Anebo jsou to lidi, co mají rádi papírové časopisy :) a ti si místo LEVELu klidně SCORE koupí. Ale to už je jen spekulace.
  • A ešte Hráč. Odtial mam original hru Weird War. Inac v casopise Bit boli z dnesneho pohladu srandovne flamewars medzi 8bitmi a 16bitmi.
  • O moc né- LEVEL měl prodaných 3482 kusů za únor, to už nejsou náhodní kupující,ale skalní příznivci co by si to koupili vždycky už jen ze zvyku. Myslíš , že tenhle typ lidí si koupí SCORE? *4*
  • Na jednu stranu to asi zvýší prodejnost SCORE, takže tu zůstane aspoň jeden časopis.
  • ucho
    ano, za časopis ano. tedy v přepočtu na to, co mi nabízí a co jiného mohu za ty peníze získat jinde... popravdě se divím, že to za ty dvě stovky udrželi tak dlouho...
  • Inquisitor
    Pravda, na tyhle propadáky jsme se vždycky škodolibě těšily :)
  • Díky Levelu za úžasnou část mého dětství. Jak tu někdo psal, internet si vybírá svoji daň.
  • Dat par stovek za neco , co mam na netu zadarmo a aktualnejsi ... Tohle je asi ten problem proc mnoho lidi prestalo tyto casopisy kupovat.
  • Co mě v tištěných časopisech bavilo ze všeho nejvíc byli recenze na špatné hry....to byli kolikrát klenoty u kterých se člověk zasmál.
  • mdkGT
    Toho nemyslim, byl tam jeste prednim jinej, jmenoval se Ivan Ši(t)ler.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit